Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2012

dobré ránko.... 😉 dieťa v školke, nakup urobený, dlážky a schody umyte...joj, ako som sa fajn naštartovala dnes.... 😀 😀 😀 😀 😀 som už o 9-tej bola v posteli......a Nisko o pol osmej.....a vstal až na budík...asi má toho tiež dosť.... 😀 slniečko svieti....hurá...aj snehu je len polovica.....no krása, hádam aj jar príde...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. feb 2012

ahojte!! 🙂 ..fuj cesta ako jedno sklo 😝 😝 ..som išla šuchtajúc nohami.... 😠

@denisenko..ty si podarená s tými chuťami 😵 😵 😵........a žalúdok potom v pohode?......vidíš dobrý nápad tá studená sprcha..omylom 😀 😀 😀.......len u nás by musela niektoré dni tiecť non-stop 😝 😝 😝

@jacka...a čo povedal ujo dr.??........že OK?......fuj zubár 😝 ..to radšej 5x gyn. 🙂 .............3 kilečká schudneš ani nebudeš vedieť ako 🙂 🙂 ...........

leninka75
23. feb 2012

@denisenko ..to to....aj ja si tak hovorím, že hádam už bude jar..som sa vytrepala von s kočíkom, des 😠 ...úzka šmykľavá cesta ..... 😖 😖 😖 .......piekla som osie hniezda........

leninka75
23. feb 2012

..včera som bola u kamošky na prezentáciu kozmetiky mary kay asi sa to tak píše......taká som prišla domov čačaná, vymakeupovaná....a za 5 min som si to umyla, šak nepôjdem taká do postele 😝

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 ....ja len čakám, kedy to trošku poodmrza...aj ked cesty sú fajn suché.....ale zas tam chodia autá.... 😠 😀 normálne rozmýšlam, že konečne poumývam tie okná, tak je pekne..... 😉 😉 😉 😉 ale asi ešte počkajú....aj tak idem s Niskom poobede plávať, tak radšej nejdem načínať niečo velké...... 😀 ..Mary Kay...a dobre? 😉 ja sa bojím používať , lebo bežne sa zo všetkého zlúpem...... 😔 😔 😔 😔 tak len to, čo mám osvedčené.....chudák muž, dostal zas zoznam čo mi má kúpiť...a to si nemožeš kúpiť doma niečo? 😕 😀

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 ale mohla si aspon krásne foto urobiť, ked si už bola za herečku... 😉 😉 😉

jacka
23. feb 2012

@utka ......my ....dobre.....Maťkov kamoš čo sa vykúpali spolu ..je doma chorý..........tak čakám kedy to príde na neho......a dufam že sa nedočkám 😔

jacka
23. feb 2012

@denisenko to akože kde je pekne??..........tu je jeden hnus...sa mi nechce ani von....samé blato... 😝 ..bude 😀.............ty čo chceš s takým bruškom loziť po oknách.....hádam nechceš rodiť....neopováž sa.....lebo ťa bozneme...😉

jacka
23. feb 2012

@leninka75 jasné že všetko o.k....ešte počkať na výsledky....ale veríme si...........veru tak...radšej 5x..ako zubár... 😝

jacka
23. feb 2012

ideme sa poobliekať a šup von.....

denisenko
23. feb 2012

@jacka my sme mali slniečko už pomaly od pol siedmej....ale nejako sa práve schovalo.... 😕 😕 😕 neboj, ja po oknách nelozím....našťastie sú dosť malé, kedže väčšinou len trojuholníčky.... 😀 😀 rodiť mám ešte čas...... 😀 sa nám včera narodili dalšie dve detičky.... 😉 Maťko je v školke?.... 😕 vyhnite sa potoku...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. feb 2012

@denisenko ..zdá sa to byť celkom dobrá kozmetika..tá kamoška čo som boal u nej tie nemôže hocičo a s týmto bola spokojná...tá pani čo to predvádzala, tak krémiky dáva aj svojmu 2 ročnému synovi........takto ty zamestnávaš tatina 😀 😀 ...potrebuješ ešte niečo pre simča??........nejako sa vám to rozbieha v tých marcovkách..dúfam, že ty sa nikam neponáhľaš?.... a cez okná vidíš v pohode???.. 😀 ..lebo pokiaľ vidíš čo to umývať netreba 😀 😀 😀

@jacka..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 moja reč...ešte vidím, že je tam sneh....to stačí, že? 😀 😀 😀 😀 pre Simča už mám všetko, okrem jednej veci...kefku na vlásky...... 😀 😀 😀 😀..no rozbehlo sa to....tuším 15 detičiek....ale podla tabulky sa prihlásilo asi 15O báb, tak je z čoho rodiť..... 😀 😀 😀 😀 ....jáj, čo varíš?...niečo by som mala, ale ked som zasadla k PC, tak zas nejako zlenivievam.......

leninka75
23. feb 2012

@denisenko ....práve som hodila do rúry kuracie krídelká......včera bol pôst a ďalší deň bez masiska by môj muž už nezvládol 😀 😀 😀 😀 .......ale bude k tomu chlieb, lebo mám skoro celý tak nech sa trochu minie....a ty čo ideš??:..

leninka75
23. feb 2012

.....trošku sa oteplilo a už kadejaká háveď začína vyliezať 😠 .....práve som lovila pavúka a ešte tu bzučí mucha 😝 😝 😝 .......

leninka75
23. feb 2012

.....pomóc maľujeme vodou 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 vodou???? kto???? 😕 ...ja som nakoniec vytiahla rezne z mrazáku a uvarila som si k nim ryžu.... 😉 další den bez mäsa by som neprežila už ani ja.... 😀 ....muchu sme mali minulý týžden v Niskovej izbe...no ppovedz, odkial to vylieza??? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
23. feb 2012

🙂

denisenko
23. feb 2012

@jacka 🙂 😀

jacka
23. feb 2012

@denisenko 😀 😀 ...........už si sa nejedla?

jacka
23. feb 2012

@denisenko 😀 😀 ...........už si sa nejedla?...ty dávaš úplne všetko do mrazáku?.....aj cestoviny?

denisenko
23. feb 2012

@jacka no, ja už som po obede, aj po káve....aj po sladkom..... 😀 😀 😀 😀 hej, dávam aj cestoviny, ked mi ostanú.....ale po rozmrazení len rýchlo skonzumovať..... 😉 prečo?

leninka75
23. feb 2012

@denisenko ...ešteže existujú mrazáky 😵 😵 😵 .........tie muchy mám pocit, že vyliezajú zo svetiel, hnusoby 😝 ..Lolka maľovala vodou, dala som jej pohárik a malý štetec...chvíľu pekne mokrila papier, ale potom začala s tým behať po celej obyvke a bolo vymaľované 😝 😝 😀 😀

@jacka..a ty čo???? 🙂...sa vytešuješ, že ste dnes prišli domov suchí?? 😀 😅 😅 😅

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 veru, mrazák je super vec.... 😀 😀 😀 😀 tak máte nanovo vymalľované?. my sme včera s Deniskom lepili kvetinky na steny....dve slnečnice do kuchyne a jednu ružu do spálne...ešte nám ostali tulipány.....čo už, ked tá jar nechodí a nechodí...... 😀

denisenko
23. feb 2012

takto sme sa realizovali...

leninka75
23. feb 2012

@denisenko ...peknučké!!..toto moc oživí miestnosť 🙂 ..kde si nakupovala?.....keď sa mi bude chcieť odfotím nálepky čo sme nedávno babám kúpili do izieb.....

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 to úplnou náhodou v takom akože eurovom obchode.... 😀 😀 😀 a nekúp to....za takú dobrú cenu.... 😀 😀 😀 😀 pozerala som ich aj v baumaxe, ale že 15 E za nálepky sa mi dať nechcelo...tieto sú fajn.... 😉 a hlavne, ked ma omrzia, dám dolu...a neostáva pod nimi nič..... 😉

leninka75
23. feb 2012

@denisenko ..... 😀 😀 😀 ......ja ich nakupujem v Kiku, tiež za pár drobných 😉 .....minule tam boli krásne maky 😵 😵 😵 ...len už to nemám kam dať ☹ ☹ ☹

leninka75
23. feb 2012

.....bežím rýchlo pre dieťa lebo tuším začína pršať 😝 ...hádam sa im tá predpoveď aj splní 😝 😝

denisenko
23. feb 2012

@leninka75 aj ja už bežím.....ja nemám kam dať tie tulipány....ale ked ma niečo omrzí, tak ich potom vymením.... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre