• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
Ach jáj baby...
23. feb 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..čo sa deje???:.. :confused:
23. feb 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nádherné...krásne ste to .."vymalovali",,,,,......dúfam že sa jari dočkáme :slight_smile: ...................pýtala som sa preto že mi ostali a nechcem to vyhodiť.....a neviem ako by vyzerali po rozmrazení......
23. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a že vobec sme neprišli suchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a dážd ten veru nechcem.....mám tu mokro aj bez toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka čo sa stalo??? :confused: :confused:
@denisenko budíček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..deni išla s niskom plávať :wink: :wink: :wink: ....čo nevieš?? ...som sa chcela opýtať čo prosím ťa robí peťko vonku v tomto počasí??....teda ako sa zabaví, keď je všade mokro a blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóoooooooo a ochvíľu sa mi zobudí Lolka a som v keli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..kde ste kto??? :confused:
23. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile:
idem si vás čítať :wink:
23. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aha tak som nič nepovedala..... :pensive:
vonku?......máča sa v blate...skáče po kalužiach.......vála sa v snehu.... :angry: :angry: samé dobre veci :angry: .....a tvoja ako?....ešte ti vydrží sedieť v kočíku?
23. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...čítaj čítaj.....ale ja o chvílu zmiznem....pojdeme pre Maťula.... :wink:
23. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som tu....ale už skoro ani nie.... :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nechooood, matko aj tak lúbi byt v škôlke :grinning: :dizzy_face:
23. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jaaj , že blato a kaluže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..moje sa momentálne vonku nudia, hlavne lilka,lebo nemôže na kolobežku :grinning: ......Loke sa práve začalo páčiť v kočíku :grinning: ..už je hore padám :wink:

@letty86..ahoj! :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...a som tu :grinning: ..baby si začali stavať som zvedavá do kedy :sweat_smile:
23. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 oni sa už vyhrajú aj spolu? :dizzy_face: :dizzy_face:
minule ma tak napadlo, ako sme tie naše druhorodené chválili, aké sú kludné a teraz? :grinning: :grinning: :grinning: žeby dobiehali tie naše prvorodené zázraky? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..občas majú také svetlé chvíľky, že sa pohrajú, ale je ich málo :frowning2: ....vieš, že asi budeš mať pravdu....Lolka je neskutočne akčná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..niekedy som z nej už v koncoch :cry: ........som sa ťa chcela opýtať, ako ste na tom s prebaľovaním?...keď idem Lolku prebaliť najskôr ju musím chytiť lebo mi uteká, keď ju už mám a položím na pult spustí strašný rev a tak sa metá, že hrôza :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .........a v poslednej dobe robí také, že sa hrá, zrazu sa chytí za plienku a že "ccccccccc"....už som skúšal arýchlo utekať na nočník, ale to zúrila..tak teraz neviem, či si už cikanie uvedomuje či nie......
23. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..Lolke sa zasa urobili tie hnedé fľaky na hlavičke, tak dnes celý deň mastíme a vyškrabujeme..celá je mastná, večer jej musím umyť aj vlasy..to zasa bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja sa dnes už lúčim......pa, pa :slight_smile:
23. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pa..... :wink:
23. feb 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby som tu ostala sama???? :confused:

aspon si požehlím....lebo von sa nedá..začalo pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....na dvore to vyzerá hrozostrašne.......akoby sa tam divé svine vyválali....... :angry: :angry: :angry: :angry: ..chcem slniečko....a sucho....a chcem :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..tu nikdy nie si sama :wink: :wink: ....si sledovaná..a ostro :grinning: :grinning: :grinning: ...ja von radšej ani nekukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...včera sme mali po celom dvore krvavé stopy, asi sa bili mačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som rada že si späť :dizzy_face: ...................................že ostro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aj letty vidno :slight_smile:
23. feb 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj matkovi sa to objavilo vo vláskoch :frowning2:
matko zas ked sa pokaká, tak povie aaaa, ale jasne, že až po :grinning: a s plienkou je to podobné, tiež sa len vykrúca, stále mu musím niečo dať do ruky, nejak ho zabaviť a čo najrýchlejšie prebalovať... a najnovšie sa chytí za pipíka a hovorí pipi :sweat_smile:
@jacka aj ja som dnes žehlila a riadnu kopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ináč sa ti nečudujem, že k svokre chodíš s takou "radosťou" a manžovi ťa nenatrieme, neboj :wink: :slight_smile:
23. feb 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 dik si zlatá že ma nebonzneš :wink: ......................fuj ja neznášam žehliť ...a to som prezliekala periny....a fuj....ale som sa prekonala....sa mi nechcelo večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa má Maťko?......kedy dáš fotečky :dizzy_face:
23. feb 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :wink: :wink: matko je šidlo, všade vylezie, všetko vyberie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stále padá :angry: :frowning2: sa mu zamotkajú nožičky a bác :pensive:
vieš, že som ešte nestiahla fotky do pc :confused: a to už riadny počet, musím sa pochlapiť a stiahnuť...ale napadne mi to, ked vypne pc :angry:
a ako tvoji chlapci, hod aj ty foto :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj už niečo vykeciava?..... :dizzy_face: ...si s ním užiješ?......vidiš rozdiel medz Viki a Maťkom ked bola ona menšia?.....

moji...neposlúchaju :angry: ........Maťko včera dostal tak varechou že dostal.... že mi večer vraví...maminka ja už budem posluchať :confused: :confused: ...a ja že čo sa stalo?....ked mna to štípalo...
23. feb 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka také svoje pazvuky a najnovšie často používa slovíčko ne :grinning: vikinka bola tiež akčná, ale nevyberala veci a ked sme boli bez kočiara, tak mi veeelmi utekala...ničoho sa nebála a bola vačší smejko, čo sa týka cuzdích ludí, ked niekoho zbadala, hned sa skerila....matulko tak vážne zazerá :grinning:
takže varecha je strasiak :confused: aj pre vikinku,ja ju síce nepoužívam a u nás stačí, že ju tatík vyberie a hned je ukludnená...darmo, tatik má vačší respekt...ja sa teda slovne viac nadrapujem...a tatovi stačí povedať, že vyberá varechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok