Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
23. feb 2012

Ach jáj baby...

leninka75
23. feb 2012

@utka ..čo sa deje???:.. 😕

jacka
23. feb 2012

@denisenko nádherné...krásne ste to .."vymalovali",,,,,......dúfam že sa jari dočkáme 🙂 ...................pýtala som sa preto že mi ostali a nechcem to vyhodiť.....a neviem ako by vyzerali po rozmrazení......

jacka
23. feb 2012

@leninka75 a že vobec sme neprišli suchý 😝 ....a dážd ten veru nechcem.....mám tu mokro aj bez toho 😝

jacka
23. feb 2012

@utka čo sa stalo??? 😕 😕

jacka
23. feb 2012

@denisenko budíček 🙂 🙂 🙂

jacka
23. feb 2012

🙂 😀 😉 🙂 😵

leninka75
23. feb 2012

@jacka ..deni išla s niskom plávať 😉 😉 😉 ....čo nevieš?? ...som sa chcela opýtať čo prosím ťa robí peťko vonku v tomto počasí??....teda ako sa zabaví, keď je všade mokro a blato 😝 😝

leninka75
23. feb 2012

halóoooooooo a ochvíľu sa mi zobudí Lolka a som v keli 😝 ..kde ste kto??? 😕

letty86
23. feb 2012

ahooojte 🙂
idem si vás čítať 😉

jacka
23. feb 2012

@leninka75 aha tak som nič nepovedala..... 😔
vonku?......máča sa v blate...skáče po kalužiach.......vála sa v snehu.... 😠 😠 samé dobre veci 😠 .....a tvoja ako?....ešte ti vydrží sedieť v kočíku?

jacka
23. feb 2012

@letty86 ahoj............. 😵 😵 😵 😵 ...čítaj čítaj.....ale ja o chvílu zmiznem....pojdeme pre Maťula.... 😉

jacka
23. feb 2012

@leninka75 ja som tu....ale už skoro ani nie.... 🙂

letty86
23. feb 2012

@jacka nechooood, matko aj tak lúbi byt v škôlke 😀 😵

leninka75
23. feb 2012

@jacka ..jaaj , že blato a kaluže 😝 😝 ..moje sa momentálne vonku nudia, hlavne lilka,lebo nemôže na kolobežku 😀 ......Loke sa práve začalo páčiť v kočíku 😀 ..už je hore padám 😉

@letty86..ahoj! 🙂

leninka75
23. feb 2012

...a som tu 😀 ..baby si začali stavať som zvedavá do kedy 😅

letty86
23. feb 2012

@leninka75 oni sa už vyhrajú aj spolu? 😵 😵
minule ma tak napadlo, ako sme tie naše druhorodené chválili, aké sú kludné a teraz? 😀 😀 😀 žeby dobiehali tie naše prvorodené zázraky? 😀 😀 😝

leninka75
23. feb 2012

@letty86 ..občas majú také svetlé chvíľky, že sa pohrajú, ale je ich málo ☹ ....vieš, že asi budeš mať pravdu....Lolka je neskutočne akčná 😝 ..niekedy som z nej už v koncoch 😢 ........som sa ťa chcela opýtať, ako ste na tom s prebaľovaním?...keď idem Lolku prebaliť najskôr ju musím chytiť lebo mi uteká, keď ju už mám a položím na pult spustí strašný rev a tak sa metá, že hrôza 😖 😖 😖 😖 .........a v poslednej dobe robí také, že sa hrá, zrazu sa chytí za plienku a že "ccccccccc"....už som skúšal arýchlo utekať na nočník, ale to zúrila..tak teraz neviem, či si už cikanie uvedomuje či nie......

leninka75
23. feb 2012

@letty86 ..Lolke sa zasa urobili tie hnedé fľaky na hlavičke, tak dnes celý deň mastíme a vyškrabujeme..celá je mastná, večer jej musím umyť aj vlasy..to zasa bude 😝 😝 😝

leninka75
23. feb 2012

..ja sa dnes už lúčim......pa, pa 🙂

jacka
23. feb 2012

@leninka75 pa..... 😉

jacka
23. feb 2012

žeby som tu ostala sama???? 😕

aspon si požehlím....lebo von sa nedá..začalo pršať 😝 😝 ....na dvore to vyzerá hrozostrašne.......akoby sa tam divé svine vyválali....... 😠 😠 😠 😠 ..chcem slniečko....a sucho....a chcem 😠 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. feb 2012

@jacka ..tu nikdy nie si sama 😉 😉 ....si sledovaná..a ostro 😀 😀 😀 ...ja von radšej ani nekukám 😝 ...včera sme mali po celom dvore krvavé stopy, asi sa bili mačky 😝

jacka
23. feb 2012

@leninka75 som rada že si späť 😵 ...................................že ostro 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2012

aha aj letty vidno 🙂

letty86
23. feb 2012

@leninka75 aj matkovi sa to objavilo vo vláskoch ☹
matko zas ked sa pokaká, tak povie aaaa, ale jasne, že až po 😀 a s plienkou je to podobné, tiež sa len vykrúca, stále mu musím niečo dať do ruky, nejak ho zabaviť a čo najrýchlejšie prebalovať... a najnovšie sa chytí za pipíka a hovorí pipi 😅
@jacka aj ja som dnes žehlila a riadnu kopu 😝 ...ináč sa ti nečudujem, že k svokre chodíš s takou "radosťou" a manžovi ťa nenatrieme, neboj 😉 🙂

jacka
23. feb 2012

@letty86 dik si zlatá že ma nebonzneš 😉 ......................fuj ja neznášam žehliť ...a to som prezliekala periny....a fuj....ale som sa prekonala....sa mi nechcelo večer 😝
ako sa má Maťko?......kedy dáš fotečky 😵

letty86
23. feb 2012

@jacka 😉 😉 matko je šidlo, všade vylezie, všetko vyberie 😝 a stále padá 😠 ☹ sa mu zamotkajú nožičky a bác 😔
vieš, že som ešte nestiahla fotky do pc 😕 a to už riadny počet, musím sa pochlapiť a stiahnuť...ale napadne mi to, ked vypne pc 😠
a ako tvoji chlapci, hod aj ty foto 😵 😵

jacka
23. feb 2012

@letty86 aj už niečo vykeciava?..... 😵 ...si s ním užiješ?......vidiš rozdiel medz Viki a Maťkom ked bola ona menšia?.....

moji...neposlúchaju 😠 ........Maťko včera dostal tak varechou že dostal.... že mi večer vraví...maminka ja už budem posluchať 😕 😕 ...a ja že čo sa stalo?....ked mna to štípalo...

letty86
23. feb 2012

@jacka také svoje pazvuky a najnovšie často používa slovíčko ne 😀 vikinka bola tiež akčná, ale nevyberala veci a ked sme boli bez kočiara, tak mi veeelmi utekala...ničoho sa nebála a bola vačší smejko, čo sa týka cuzdích ludí, ked niekoho zbadala, hned sa skerila....matulko tak vážne zazerá 😀
takže varecha je strasiak 😕 aj pre vikinku,ja ju síce nepoužívam a u nás stačí, že ju tatík vyberie a hned je ukludnená...darmo, tatik má vačší respekt...ja sa teda slovne viac nadrapujem...a tatovi stačí povedať, že vyberá varechu 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre