• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
@letty86 že vážny človiečik :dizzy_face: :dizzy_face: .....ale ved on sa v kuse na foto smejkuje :dizzy_face: .......takže Viki bola väčšia čertica :slight_smile: :wink: ..............veru...aj u nás je to tak....pre ocinkom maju väčší rešpekt...ktovie čím to je.....aj ked príde domov...tak sa mu hodia do náručia....a ja som mimo
23. feb 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kludne to daj do mrazáku, len ak ti ich ostalo viac, tak si daj len po porciách.... :wink: lebo ked to rozmrazíš, tak na druhý den to už bohviečo nie je..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že budíček....to ako čo malo byť?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my už sme o takom čase boli na busovej zastávke...dnes je štvrtok...plaváren..... :wink: ešte týžden a končíme...potom sú prázdniny, tak sa nepláva a potom ho dám na pokračovanie.... :wink:
23. feb 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nič...nechcem to tu rozoberať...
23. feb 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nebud smutná...kludne možeš, my sme také vrby butlavé...... :wink:
23. feb 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hej a kto nám poslal dážd?????? v takom lejaku na zastávku..... :confounded: :confounded: :confounded: ale už je dobre....len to blato a kaluže... :angry: @jacka ja ťa obdivujem, že ho necháš vonku....musíš mať dobré nervy...ja som strašne háklivá na špinavé veci.....ja viem, že deti sú takéa je to normálne.....niekedy sa pokúšam aj premocť....ale.....moc sa mi nedarí.....takže Denisko si moc teraz vonku neužije, stačí ked vidím, aký chodí zo školky...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. feb 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru butlavé :dizzy_face:

ja ho teraz vonku nenechám...teda snažím sa ho nenechať....ale ked už vidím že je zaprasený..tak ho nechám nech sa dorazí...ale zas odtial potial...chápeš...a na druhej strane...treba aj očká trošku privrieť...ved vtedy im je najlepšie ked sa možu vyblatiť.....a mám dobrý prášok :grinning: :grinning: ................no budíček....aby si sa aj mne trošku povenovala :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka smeje, ale hlavne na nás, ale ved tak to má byť :dizzy_face: ja už ani neviem, kto bol vačší betár, sa to nejak vyrovnáva :grinning:
idem, kočky, pekný víkend :dizzy_face:
príde opat svokruska, tak tu asi nebudem
23. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo som ti nebodaj chýbala?????.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nahánam tu Niska večerať...akože dva párky zhjedol, dva poháre čaju vypil...ale ten rohlík k tomu...ja neviem, nejako sa nezmenšuje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 už víkend? nie je ešte len štvrtok?????
23. feb 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes celý den v tom, že je piatok :grinning: :grinning: :grinning:
ale neviem, či zajtra stihnem kuk, uvidím, či sa bude dať...takže istota...že som zazelala pekný víkend :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. feb 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 len príd urobiť aspon kuk :dizzy_face:
23. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no jasné že chýbala........inak by som ťa nebudila :grinning: :grinning:
no to je aj u nás....párok je hned v bruchu...a pečivo rastie a rastie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka snád sa podarí :dizzy_face: :dizzy_face:
tak teda pekný večer, aby som nepredbiehala :grinning:
23. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len som zvedavá kolko nás tu bude zajtra......už je predvíkend...to tu je tiež mrtvo :grinning: :grinning: :wink:
23. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :dizzy_face: .............aj vám pekný večer... :slight_smile:
23. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko viem, dík...ale tu sa to nehodí...
23. feb 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tento týžden celkovo...tady zdechel pes.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn, Nisko odpadnutý v posteli..... :grinning: :grinning: :grinning: asi pojdem čoskoro za ním..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma tak pred víkendom ešte napadlo....aninka odišla s manžom, či čo?????? :confused: :confused: :confused: :confused:
23. feb 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kašle na nás :frowning2:
23. feb 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do hajan..dobrú nocku...:slight_smile:
23. feb 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuuuu...
Zajtra je piatoooook!!!
23. feb 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeee!!!
Prvá... :slight_smile:
24. feb 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je +7 stupňov. Kokso...
24. feb 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,,,,,,,,,
druhá... :slight_smile:
24. feb 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pekné foto :dizzy_face: :dizzy_face: ....čo zalahla si za Niskom? :slight_smile: .....................veru ktovie kde je schovaná aninka......

@utka to máte pekne teplo......a sneh tam ešte je?....a Viki je už doma?
24. feb 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jáj....moj muž ide zas umrieť...to ide byť víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nieeee, sneh tu už dávno nie je...Vikino a manžel prídu dnes poobede...
24. feb 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile: to zas bola noc.... :angry:
@jacka veru, o 9-tej som už šla spať....ale aj tak som sa dlho prehadzovala, potom každú hodinu hore.....a nakoniec ma bolí hlava a škrabká v krku, tečie mi z nosa a mám natiahnutú achilovku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko v školke, ja idem asi zas radšej zalahnúť....aj tak prší...ešte že som tie okna včera neumyla, by ma šlak trafil dnes....... :grinning: ....a čo sa tvojej polovičke stalo?????
@utka neprídeš si zobrať ten náš sneh, ked už vy nemáte???? :confused: ...aj my máme + 5, už asi štyri dni....ale kým sa tie kopy toztopia....všade je tolko vody...... :confounded:
24. feb 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďakujem, neprosím si sneh...
24. feb 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok