• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ránečko!!

@denisenko ..čačané :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........takže fajne vyspatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..zasa je choručký??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@utka..tak aby sa na to zlé rýchlo zabudlo :wink:
24. feb 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 fajne...keby aspon tá hlava nebolela.....odchádzam...dobrú noc..... :dizzy_face:
24. feb 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno....choručký je :angry: :angry: ....bolí ho hlava :angry: ...a škrabe v krku.... :angry: .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........ale hádam to prežije :grinning: :grinning:

@denisenko dobrú..oddýchni si........a hlavne sa vylieč :slight_smile:
24. feb 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
u nás je slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. feb 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
odchádzam....tento kon mi ide na nervy.................aj tie nové temy čo som tu videla...tie baby su fakt .....čudné :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
24. feb 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som zvedavá aký zas prídeme.....vonku samá voda....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a čo máme na dvore...škoda slov :cry:
24. feb 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DNes mám eveget v robote...konečne menej roboty. A nemáme tu naších lekárov...však si zaslúžime mať aspoň piatok oddychový...
@leninka75 díky...
24. feb 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak potom umieram aj ja...mám také podobné príznaky ako tvoj muž..... :grinning: som si trochu oddýchla...nespala, ale pomohlo...aspon ta hlava ma prestala bolieť..... :sweat_smile: a s týmto konom....máš pravdu..ide to dolu vodou.....pomalý je, alebo to len tento moj....a tie temy niektoré..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: moja, asi starneme a nerozumieme mládeži...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Peťko sa už čvachce? :confused: :grinning: ja idem hádam niečo aj porobiť, nech prídem na iné myšlienky..... :slight_smile:
@utka super...dnes veget a potom dva dni volno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čvachtal......sme prišli taký mokrý že z topánok mu šli bublinky....a pančušky som vyžmýkala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale celkom čistý sme prišli......len vlemi mokrý...hned do prvej spadol :grinning: :grinning: :angry: ...ale tam bola čistá voda :grinning: :grinning: :angry: :angry:...............ved som tu videla temu...8mes. dieťa zjedlo syr nivu.....ja toto nechápem...čo chce teraz urobiť výplach žaludka??....to akoby zjedlo nejku otravu....alebo...ako často kaká ročné dieťa....ja toto nechápem....žeby to bolo vekom?? :grinning: :grinning: :grinning: ..ináč rozmýšlame? :grinning: :grinning: :slight_smile:
24. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko lenže ty neumrieš....si žena...a zachvílu dvojmama......ty si to nemožeš dovoliť :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
24. feb 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a Viki sa má ako?.....
24. feb 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru...aj v pondelok by mohlo byť tak menej práce...
@jacka Viki už zdá sa, že dobre...dúfam, že bude môcť ísť v utorok do škôlky...a neochorie hneď zase :frowning2:...
24. feb 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no to sú ešte fajn témy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, starneme...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás keby si videla ten radiátor v kúpelni.....vyvesené vložky z Niskových snehúl....a to už sušia aj v školke, ked sa vrátia z vonku... :grinning: :grinning: :grinning: lenže jemu sa tak potia nohy v tom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte neumriem.... :grinning: :grinning: :grinning: ked si predstavím, čo by mohlo vyrásť z mojho dieťata v tejto spoločnosti a bez mojho prísneho nadhladu.....nemožem si dovoliť umrieť ani v 100-vke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a kolegynku máš ešte stále PN? ...inak, Denisko soplí..nie moc...ale ked som sa ho včera pýtala, že či mu v školke tieklo z nosa, tak povedal, že ani nie...ale že ostatné deti kašlú..... :angry: :angry: :angry: :angry: ..tak budem čakať.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. feb 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to mu v školke uschnu veci???.....ja musím brať z domu suché...lebo snehule neuschú...a ked si dá Maťko sám pančušky na radiátor tak tiež ostanú mokré..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............dúfam že nebude chorý..... :frowning2: :frowning2:
24. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja mu nedávam veci na prezlečenie.... :slight_smile: chodí do školky v teplákoch a ponožkách...majú tam strašne horúco..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v skrinke musí mať oteplováky, šál, rukavice a čiapku...a ked prídu z vonku, tak na všetkých radiatoroch sa sušia oteplováky, rukavice a pod nimi nájdeš snehule....sa čudujem, ako si on pamätá, čo kde dal.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi zdá, že majú solárne panely na školke, asi preto tak dobre vykurujú..... :slight_smile:
24. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy skoroprváčikov!!!! dllllllho som nebolaaaaa,určite som vám strašne chýbala :grinning: ako sa máte?ako detičky? chrípková epidémia u vás? my sme začali piž zázvorový čaj - odporúčam,tento rok cicuša ešte nebola chorá /ani sopel/ nemáme ďalšiu tehuľu? :confused:
24. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubba jeej...vy aj žijete????...kedže sa ku mne nikto nepridal, žiadna nová tehula nie je..... :dizzy_face: a ty kedy?????
24. feb 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to je super že tam maju teplo........naši maju veci v triede po radiátoroch a aj učka má s tm problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka je proti???? :confused: ja ked vidím, ako tí naši takmer stále ventilačky spodné otvorené....zavierajú, len ked idú spať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som už rozmýšlala, že kto im platí učty a potom som si všimla tie panely na streche.... :sweat_smile:
24. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ja do mojich zázvor nedostanem....ani pekne ani nasilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to máte dobrú školku...........nechceš ho tam rok ešte nechať :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj leni kde si sa stratila?
24. feb 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..tak potom ja som živá mŕtvola :grinning: :grinning: :grinning: ..opäť sa mi vrátilo boľavé hrdlo, tak bola na otoč u dr........a že ako super som pochodila!!!.....prázdna čakáreň, hneď ma vzali a dllllllllllllho som potom čakala na bus, ale neva.......
24. feb 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ty máš na mňa normálne ňuch!! :grinning: :grinning: :grinning: ...ťukám si tu a ty ma predbehneš, že kde som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale ved ani ty nemožeš umrieť........máš detičky :dizzy_face: :dizzy_face: ................čo ti dala?....
24. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...aj tak máš niska dobre otužilého!! :slight_smile: ...v tých mraziskoch ste chodili na plavošku, lyžovať a super to ustál!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......

@jacka...a o tvojich borcoch to ani nehovorím!!!...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

..inak tie témy čo ste spomínali....bude to vekom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
24. feb 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..nejaké atb, že vraj na týždeň..pamycon do nosa a ditustat na kašeľ....len dúfam, že už to bude OK...to sú prvé atb asi za cca 5 rokov......
24. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 stavili sme tento rok na otužovanie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak minule sme lyžovať neboli, lebo bola strašná zima a teraz asi tiež nejdeme, lebo ja sa na to necítim, tak byť 2 hodiny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak asi len tá plaváren nam ostane..... :pensive: ..tiež si myslím,že vekom..... :grinning: :grinning: aj iné veci, nielen tieto témy.....mna sa včera moj muž pýtal, že či idem už spať, že po paneláku mi zavolá....nie, nejdem spať, ešte pojdem na diskoteku s Niskom, ako doprovod....len škoda že ten bol tuhý už pred pol osmou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..ty deni to je ale des :unamused: ..občas sa mi stane, že si nechtiac vypočujem rozhovor takých dievčat okolo 20 rokov, ale ja nechápem aké hovadiny riešia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a teda hlavne tie riešenia :grinning: :grinning: :grinning: ......raz som kupovala gyros a za mnou stáli dve 15-tky..rozhovor sa točil okolo chalanov..veď ako inak :sweat_smile: ...a jedna vraví "no som s ním už týždeň, to s ním už chodím pravda"....a druhá" jasné, a hlavne si to uži lebo o chvíľu už budeš mať 18 a to už budeš stará na chalanov" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........ja som sa tam normálne začala uchechtávať jak šibnutá.......
24. feb 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok