• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
vy sa niekam nechystáte?

mne dost vadí slnko,najradšej som v chládku...neviem ako prežijem leto...a to vraj hlásia na buduci týžden až 25st....skapem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme tu pečene varene ..počakaj ked porodíme..dopadneme ako maca :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no minulý rok sme si plánovali na toto leto nejaku dovolenku pri mori..........ale keďže som otehotnela,tak nič z toho
takže sa na dlhšie nechystáme nikam..........len také víkendové pobyty maximálne v Maďarsku :slight_smile: ,ale aj to je niečo.
24. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru :slight_smile:,pisneme sem raz do mesiaca :grinning: .............potom uvidíš ako im budeme chýbať :grinning:
24. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vlani a chcelis sme ist ale ...pupok bude velký..tak nič....

ja ak by som šla tak na sibir :grinning: :grinning: :grinning:.... nie naozaj :wink: ...aspon niekde tu na SK aby sa to Matkovi rátalo...no uvidíme...či nám nebude stačit napustený bazen vo dvore :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby tu mal kto byt mali komu chýbat :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež kvôli sebe nemusím,ja by som ostala doma vylihovať :slight_smile: ............ale kvôli Simonke, nech má pekné zážitky.........a taktiež nech si oddýchne aj manža :wink:
pochybujem, že po porode sa niekam dostanem :unamused: .........možno tak v zime :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež taký pocit že v začiatkoch budem trčat doma :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru tvoj muž to bude potrebovat.... :wink:

neviem si predstavit žeby som bola s pupkom niekde pri mori..ale plávat by som šla....sranda že vlani sme boli v tom termine ked budem teraz rodit :slight_smile: ....
24. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka boli ste pri mori? a kde? :wink:
24. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v bulharsku-primorie,či ako sa to volá.už by som tam nešla.....

v grecku sa mi viac páčilo.tam sme chceli ist :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

vy ste niekde boli?

hned by som šla k moru,ked si tak zaspominam :sweat_smile: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odkedy máme Simku,tak sme neboli :unamused:
ale predtým sme chodiliiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
ja som chcela ísť s malou tento rok do grécka,je tam nádherne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......tak snáď budúce leto.

lúčim sa, prišiel tatík :slight_smile: ..........idem sa dať dokopy a ideme do toho mesta :wink:
večer urobím kuk :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka do bulharska by som nešla ani ja :grinning: .........ani keby ma na zlatom koči niesli :grinning: :grinning: :grinning:
raz stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tak sme dve čo bulharsko NIE!!!!!

tak zatial pa... :slight_smile:

aj mne by mohol príst drahý domkov a vypadli odtialto..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a nešla som nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................ma tááááááááááááááák nas..l :angry: :angry: :angry: :angry:
som sa musela vyventilovať trochu :angry: :angry: :angry:
kvôli jednej sviňuche hnusnej rapavej škaredej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

ani klud :slight_smile:
24. apr 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedal že pride skor a ešte nie je doma..... :angry: neviem či je pre neho skor o 5min....ale aký to má pojem...som myslela že pojdeme medzi ludí... :sweat_smile:

ved na to sme tu...vyžaluj sa :wink:
24. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, škoda reči..............nemá to zmysel,len sa zase rozčúlim :wink:
a nechcem to rozmazávať,lebo debili majú oči všade :grinning: ...........a vedelo by sa o kom píšem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne teraz volal muž že odchádza z BB takže za pol hodky je doma...možme ist do...a naspät...
škoda slov.... :slight_smile: som podrážena aj bez neho :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň nie som sama čo sa čertí :wink:
už ma to pomaly prechádza :wink: ........to asi preto, že som sama doma :slight_smile:
24. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a kedy cestujete ku svokruši?
24. apr 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k mrche strige ráno..... :angry: ale natahujem čas ako sa len dá :wink:
24. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák sa mi nechce chcela som si na seba čosi kupit....a budem moct až o týžden..to je na šlak...
24. apr 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a čo si si chcela pekné kúpiť? aj ja som mala v pláne, že si dnes kúpim nejaké tričulo......a nič z toho :angry:
24. apr 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela som tepláky,nosim jeho...niežeby mi to vadilo...ale ....trošilinku su mi velke....aj tričká...mám ich krátke :angry: tak teraz prišiel vypustila som zo seba ventil a je mi dobre :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super pocit, že? :grinning: :grinning: :grinning:

no ja zatiaľ nosím svoje tepláky :wink: ,pod bruškom..........ale tiež by mi sa mi zišli nejaké :slight_smile:
ja som si akurát dnes robila poriadky v skrini a delila som si tričká,ktoré ešte budem môcť nosiť a z ktorých by boli "lambády" :grinning:
24. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji ešte nedošli domov,a začínam byť nervná,lebo vonku dosť fúka a Simka je oblečená naľahko :angry: :angry: :angry:

ale volať nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taký pocit nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:

mna tlači guma pod bruškom a maličke ma tam stále kopcuje sa mu to nepáči...aj no von som chcela..mám len jedny take akurát... :slight_smile:

s tričkami je to u mna hroza všetky su "lamádove" ešte že mám traky tak nevidno :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už sa teším na foto Tvojho brušina :wink: ..........presvedč manžu nech urobí jeden cvak :wink:
24. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem za nim...hádam ma len nezabije... :grinning: :grinning: drž palce...
24. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sweat_smile:
24. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok