• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
ja som hodila foto Matka ako pracuje... :dizzy_face:
9. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ved aj ja...ešte som zvykla rozmixovt brokolicu...a kadečo ine....ale vždy to bolo dobre...len pohladaj ...a okoštuj....a potom šup sem s receptom :slight_smile:
9. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééj jacka :slight_smile: ty máš ale šikovníkov doma :dizzy_face: .........a manža sympoš :slight_smile: .............vyzerá ako chalan :slight_smile:
9. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už okupkané,napapané :slight_smile: ešte si Simka pozrie rozprávku,umyje zúbky, vypišká sa a chrrrrrrr chrrrrrr :grinning:
9. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my už spinkáme...ved sa ani nečudujem..od 6h rána byt hore...som zvedavá aka bude noc....

manžel....sa tak blbo tvári tam...ale si budu musiet foto preč....nechce by t na nete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale inak dikes...ved ja teiž nevyzerám na svoj vek :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Maťko nespinkal cez deň? som prekukla? :unamused:
prečo nechce byť na nete? veď je fešák :slight_smile: :slight_smile:...........aj Ty daj svoju foto :wink: ja si Ťa normálne viem predstaviť,ako vyzeráš :wink: :wink: :wink: :slight_smile:kočulda :dizzy_face:

,
9. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Simka už sladko odfukuje :dizzy_face:
idem si kuk ordináciu
dobrú nocku :slight_smile:
9. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aninka :wink:
idem aj ja kuk tv.......

veru som ho hodinu poobede uspávala a potom s nervami v koncoch som ho vyhodila z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

dobru noc....a pekne sničky :pensive:
9. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú tehošky :wink:!!!
my máme cestovinky so špenátovo-syrovou omáčkou. Pridala som aj cesnak a samozrejme smotanu na varenie. Je mňamkovská :wink:.
9. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku :wink: dnes to bol ťažký deň :slight_smile:
9. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka, ne dedine je ťažký život :wink:
9. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia utka ma do...ala ze som tu este dneska nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som sa prisla prihlasit ze zijem a urobit utke radost :o)))
9. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc. Poslednááááá :grinning:
9. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prvááááááááááááááááááááááá
Dobreeeeee ranko :grinning:
Jacka :grinning:
10. jún 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!........siwi!!!! :angry: :angry: :angry: ........a ty čo už hore???? :confused:
10. jún 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Avoj leninka,nooooooooo,už dááávno :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si vstávala s muckom??? :wink:
10. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to zas nie ale o 06-00 som už bola vyspinkana :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi...čo tu robíš :angry: :angry: :angry:
10. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.... :sunglasses: ...ahoj leni :wink:
10. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka neviem chrnat,heheheeh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A už maaaaaaaaaaaaam aj navarene,béééé béééééé.Hodila som sem par fotiek zo včerajška:slight_smile:
10. jún 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatučký simi!!! :slight_smile: ...čo dobré si navarila šikuľka??.....ahoj jacka!!! :wink: .....aká bola noc, matejko spinkal ??.......veru máš fešáka muža!!! :sunglasses:
10. jún 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domace sliže+tvaroh,takže budeme mat na obed tvarohove sliže,heheheheeh :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dala som fotky na fb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno mamky :slight_smile:
dnes ma zobudila Sabínka :wink: tak ma nenormálne kope, že ja už neviem do akej polohy sa dať.Tak vykopla nožičku do brucha,že som jej pomaly mohla počítať pršteky :grinning: :grinning:
siwi,krásne fotečky :slight_smile: krásny herec :dizzy_face:

utka mňam mňam špenátová omáčka :slight_smile: :slight_smile: ale radšej neriskujem a nerobím špenát,lebo je možné, že moj manža ma prekvapí a dojde domov už dnes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a on špenát nieeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............ale zato ja by som ho jedla na tony :slight_smile:
10. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..dik :wink: ...za muža :wink:

noc desná..každu chvilu niečo...cikat,napit....a tak :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani.........a má všetky pršteky???....ja si to kopanie ani velmi nevychutnávam.....stále ma nejký škorec otrvauje...ked je maličke v najlepšom :frowning2: ....tak len ráno a v noci...ked ho prilahnem :wink: :wink:

mnami špenát.... :slight_smile:
10. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak utka len všetky do.......aby sem aspon kukli :grinning: ..zatial ti to ide :slight_smile:
10. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka awoj a dakujeme :grinning:
Aj my lubime špenatik :grinning: :grinning:
Jacka aky škorec ta otravuje????????????? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :grinning:
10. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no dúfam, že má :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som nestihla popočítať :grinning:

idem kuk nejaké recepty
10. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok