Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
24. feb 2012
@denisenko dojde na tri dni niekedy v polovici marca...takže čoskoro bude doma zas 🙂 ...dala som si svetlú orieškovu...poradila mi kaderníčka,kvôli tomu,že naposledy som si dala melirík,tak,aby mi tam bolo vidieť ten rozdiel...aaaaaale nejak som zabudla na čas...a mm tmavú čokoládovú komplet hlavu :-p ...aaaaale kašlem na to

noooo...neviem.....ale ja mám tušáka,že ty už budeš na Velkú noc so Simonkom domka 🙂 😉
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 a tentokrát si to myslím aj ja..... 😃 😃 😃 pre istotu už pomaly robím jarnú výzdobu...potom asi čas nebude...... 😃 😃 😃 ...to sa ti trochu vymyje.....nebooooj..... x-) x-)
aninka29
24. feb 2012
@denisenko len si vyzdobuj 🙂 krásne kvetinky si dala x-) x-) ....ja chcem orchideu do kuchyne,aaaale až ked vymalujeme kuchyňu 😉
určite sa vymyje 🙂 mne sa velmi rýchlo vymýva ,v tomto prípade našťastie 😉 🙂
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 x-) x-) x-) x-) slnečnice zaujali každého.... 😉 už aby boli aj naživo..... x-) ..to dávaš šampon či farbu? inak mne teraz vobec farba nechytí ako by mala a nedrží ani tolko, čo šampon......a to až do 7-meho bolo všetko ok.....a včul....samé prekvápka....... 😃
aninka29
24. feb 2012
@denisenko ja dávam farbu...šampon by mi držal maxi jedno umytie :-p ...tak vieš ako to chodí...hormóniky 😃 ..bud rada,že ti vlásky nevypadávajú 😉
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 vypadnú potom..... :-p :-p :-p :-p
aninka29
24. feb 2012
@denisenko a možno nieeee 🙂
utka
24. feb 2012
@jacka nechcelo sa mu, ale musel....ale nie večer. Poobede o po, štvrtej šiel. A o pol ôsmej bol doma...
Vikiho ten čaj vraj páli, trošku som mu ho ešte zriedila, ale už vypil asi pol litra...
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 stav sa, že hej... :-p :-p :-p :-p stačí, že príde jar a bude pohroma na svete.... :-p ja už to poznám.....najskor plzne kocúr a potom ja....... :-p :-p :-p :-p :-p
aninka29
24. feb 2012
@denisenko ty si dobrá dušička...súcitiš s kocúrikom 😃
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 hej...len mna nemá kto vyčesať......... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
24. feb 2012
@denisenko ved ani nebude treba,ked budeš mať len tri vlasy na hlave 😉 😉
ja napr.neznášam,ked sa mi hrajú s vlasmi.....a kedže mám holky,stále sa chcú hrať na kaderníčky,tak len tíško trpím :-o
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 to ani ja nemám rada,ked sa mi Nisko sem tam vrta vo vlasoch..... ]-( myslíš, že mi ostanú len tri vlasy deda vševeda.....?????..ak budú zlaté, tak spenažíme.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
24. feb 2012
idem si ja zaliať teraflu, a šupito k telke...................zajtra ešte skočíme na menší nákup......aj si kúpim nejaký darček k narodkám 😃 ...síce som už od manžu dostala,ked došiel domkov x-) x-) x-) ,aj dnes som si čo to pokúpila,ale tak treba si ešte urobiť radosť,že áno 🙂
aninka29
24. feb 2012
@denisenko ostane ti ich šesť 😃 😃 .....a ak zlaté...tak sa rozdelíme 😉 😃 😃 😃
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 mi dopraješ............ 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 darčekov nikdy nie je dosť..... 😉
denisenko
24. feb 2012
@aninka29 a čím ťa manža prekvapil, ak to nie je tajomstvo? ozaj.....teraz neviem...ešte nebude nula na konci, že? =-)
denisenko
24. feb 2012
idem vystrieť moje staré kosti...dobrú nocku x-)
aninka29
24. feb 2012
@denisenko dostala som od neho štyri rôzne parfémy,ktoré som chcela x-) a zase chcel náušnice...ale zrušila som ho...tie si kúpim sama 😉 ...
a teraz neviem....sedím si asi na kábli 😃 ...lebo som tú druhu časť príspevku nepochopila.....aká nula na konci?
aninka29
24. feb 2012
@denisenko aháááá...už som pochopila 😃 ...nie nebude nula....ja som ešte mladica,ako moja svokra vraví 😃 😃 😃 😃
jacka
25. feb 2012
ahojte..........

to čo ste tolko popísali.... ]-( 😉
utka
25. feb 2012
Ahojte...
Víkendujete?
denisenko
25. feb 2012
ahojte.... 🙂
@jacka..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@utka víkendujeme...zlobríčatko doma.,tak radšej PC ani nezapnem...ale zas som kopu roboty urobila.....jarnú výzdobu..... x-) x-) x-)
jacka
25. feb 2012
@denisenko ...vy už čakáte jar..... x-) x-) ..pošli 😉 ...............počkaj ked budeš mať dvoch zlobríčatkov doma...... x-) x-)
jacka
25. feb 2012
@utka to vieš.....všetky sa venujú polovičkám 🙂
utka
25. feb 2012
Však aj ja sa venujem, ale stíham aj koňa 😉...
jacka
25. feb 2012
@utka lebo my sme šikulky 🙂 😉 ...... 😃 😃
jacka
25. feb 2012
🙂 😉 x-) 😃 😃
denisenko
25. feb 2012
@jacka díky.....prišiel moj zlobor domov..aj s tým druhým....si mi dopriala..... 😃 😃 😃