Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
24. feb 2012

@denisenko dojde na tri dni niekedy v polovici marca...takže čoskoro bude doma zas 🙂 ...dala som si svetlú orieškovu...poradila mi kaderníčka,kvôli tomu,že naposledy som si dala melirík,tak,aby mi tam bolo vidieť ten rozdiel...aaaaaale nejak som zabudla na čas...a mm tmavú čokoládovú komplet hlavu 😝 ...aaaaale kašlem na to

noooo...neviem.....ale ja mám tušáka,že ty už budeš na Velkú noc so Simonkom domka 🙂 😉

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 a tentokrát si to myslím aj ja..... 😀 😀 😀 pre istotu už pomaly robím jarnú výzdobu...potom asi čas nebude...... 😀 😀 😀 ...to sa ti trochu vymyje.....nebooooj..... 😵 😵

aninka29
24. feb 2012

@denisenko len si vyzdobuj 🙂 krásne kvetinky si dala 😵 😵 ....ja chcem orchideu do kuchyne,aaaale až ked vymalujeme kuchyňu 😉
určite sa vymyje 🙂 mne sa velmi rýchlo vymýva ,v tomto prípade našťastie 😉 🙂

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 😵 😵 😵 😵 slnečnice zaujali každého.... 😉 už aby boli aj naživo..... 😵 ..to dávaš šampon či farbu? inak mne teraz vobec farba nechytí ako by mala a nedrží ani tolko, čo šampon......a to až do 7-meho bolo všetko ok.....a včul....samé prekvápka....... 😀

aninka29
24. feb 2012

@denisenko ja dávam farbu...šampon by mi držal maxi jedno umytie 😝 ...tak vieš ako to chodí...hormóniky 😀 ..bud rada,že ti vlásky nevypadávajú 😉

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 vypadnú potom..... 😝 😝 😝 😝

aninka29
24. feb 2012

@denisenko a možno nieeee 🙂

utka
24. feb 2012

@jacka nechcelo sa mu, ale musel....ale nie večer. Poobede o po, štvrtej šiel. A o pol ôsmej bol doma...
Vikiho ten čaj vraj páli, trošku som mu ho ešte zriedila, ale už vypil asi pol litra...

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 stav sa, že hej... 😝 😝 😝 😝 stačí, že príde jar a bude pohroma na svete.... 😝 ja už to poznám.....najskor plzne kocúr a potom ja....... 😝 😝 😝 😝 😝

aninka29
24. feb 2012

@denisenko ty si dobrá dušička...súcitiš s kocúrikom 😀

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 hej...len mna nemá kto vyčesať......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. feb 2012

@denisenko ved ani nebude treba,ked budeš mať len tri vlasy na hlave 😉 😉
ja napr.neznášam,ked sa mi hrajú s vlasmi.....a kedže mám holky,stále sa chcú hrať na kaderníčky,tak len tíško trpím 😲

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 to ani ja nemám rada,ked sa mi Nisko sem tam vrta vo vlasoch..... 😠 myslíš, že mi ostanú len tri vlasy deda vševeda.....?????..ak budú zlaté, tak spenažíme.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. feb 2012

idem si ja zaliať teraflu, a šupito k telke...................zajtra ešte skočíme na menší nákup......aj si kúpim nejaký darček k narodkám 😀 ...síce som už od manžu dostala,ked došiel domkov 😵 😵 😵 ,aj dnes som si čo to pokúpila,ale tak treba si ešte urobiť radosť,že áno 🙂

aninka29
24. feb 2012

@denisenko ostane ti ich šesť 😀 😀 .....a ak zlaté...tak sa rozdelíme 😉 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mi dopraješ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 darčekov nikdy nie je dosť..... 😉

denisenko
24. feb 2012

@aninka29 a čím ťa manža prekvapil, ak to nie je tajomstvo? ozaj.....teraz neviem...ešte nebude nula na konci, že? 😕

denisenko
24. feb 2012

idem vystrieť moje staré kosti...dobrú nocku 😵

aninka29
24. feb 2012

@denisenko dostala som od neho štyri rôzne parfémy,ktoré som chcela 😵 a zase chcel náušnice...ale zrušila som ho...tie si kúpim sama 😉 ...
a teraz neviem....sedím si asi na kábli 😀 ...lebo som tú druhu časť príspevku nepochopila.....aká nula na konci?

aninka29
24. feb 2012

@denisenko aháááá...už som pochopila 😀 ...nie nebude nula....ja som ešte mladica,ako moja svokra vraví 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2012

ahojte..........

to čo ste tolko popísali.... 😠 😉

utka
25. feb 2012

Ahojte...
Víkendujete?

denisenko
25. feb 2012

ahojte.... 🙂
@jacka..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka víkendujeme...zlobríčatko doma.,tak radšej PC ani nezapnem...ale zas som kopu roboty urobila.....jarnú výzdobu..... 😵 😵 😵

jacka
25. feb 2012

@denisenko ...vy už čakáte jar..... 😵 😵 ..pošli 😉 ...............počkaj ked budeš mať dvoch zlobríčatkov doma...... 😵 😵

jacka
25. feb 2012

@utka to vieš.....všetky sa venujú polovičkám 🙂

utka
25. feb 2012

Však aj ja sa venujem, ale stíham aj koňa 😉...

jacka
25. feb 2012

@utka lebo my sme šikulky 🙂 😉 ...... 😀 😀

jacka
25. feb 2012

🙂 😉 😵 😀 😀

denisenko
25. feb 2012

@jacka díky.....prišiel moj zlobor domov..aj s tým druhým....si mi dopriala..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre