• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@denisenko dojde na tri dni niekedy v polovici marca...takže čoskoro bude doma zas :slight_smile: ...dala som si svetlú orieškovu...poradila mi kaderníčka,kvôli tomu,že naposledy som si dala melirík,tak,aby mi tam bolo vidieť ten rozdiel...aaaaaale nejak som zabudla na čas...a mm tmavú čokoládovú komplet hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aaaaale kašlem na to

noooo...neviem.....ale ja mám tušáka,že ty už budeš na Velkú noc so Simonkom domka :slight_smile: :wink:
24. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a tentokrát si to myslím aj ja..... :grinning: :grinning: :grinning: pre istotu už pomaly robím jarnú výzdobu...potom asi čas nebude...... :grinning: :grinning: :grinning: ...to sa ti trochu vymyje.....nebooooj..... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len si vyzdobuj :slight_smile: krásne kvetinky si dala :dizzy_face: :dizzy_face: ....ja chcem orchideu do kuchyne,aaaale až ked vymalujeme kuchyňu :wink:
určite sa vymyje :slight_smile: mne sa velmi rýchlo vymýva ,v tomto prípade našťastie :wink: :slight_smile:
24. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: slnečnice zaujali každého.... :wink: už aby boli aj naživo..... :dizzy_face: ..to dávaš šampon či farbu? inak mne teraz vobec farba nechytí ako by mala a nedrží ani tolko, čo šampon......a to až do 7-meho bolo všetko ok.....a včul....samé prekvápka....... :grinning:
24. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja dávam farbu...šampon by mi držal maxi jedno umytie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak vieš ako to chodí...hormóniky :grinning: ..bud rada,že ti vlásky nevypadávajú :wink:
24. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 vypadnú potom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a možno nieeee :slight_smile:
24. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nechcelo sa mu, ale musel....ale nie večer. Poobede o po, štvrtej šiel. A o pol ôsmej bol doma...
Vikiho ten čaj vraj páli, trošku som mu ho ešte zriedila, ale už vypil asi pol litra...
24. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 stav sa, že hej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí, že príde jar a bude pohroma na svete.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už to poznám.....najskor plzne kocúr a potom ja....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty si dobrá dušička...súcitiš s kocúrikom :grinning:
24. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 hej...len mna nemá kto vyčesať......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ani nebude treba,ked budeš mať len tri vlasy na hlave :wink: :wink:
ja napr.neznášam,ked sa mi hrajú s vlasmi.....a kedže mám holky,stále sa chcú hrať na kaderníčky,tak len tíško trpím :astonished:
24. feb 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 to ani ja nemám rada,ked sa mi Nisko sem tam vrta vo vlasoch..... :angry: myslíš, že mi ostanú len tri vlasy deda vševeda.....?????..ak budú zlaté, tak spenažíme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem si ja zaliať teraflu, a šupito k telke...................zajtra ešte skočíme na menší nákup......aj si kúpim nejaký darček k narodkám :grinning: ...síce som už od manžu dostala,ked došiel domkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,aj dnes som si čo to pokúpila,ale tak treba si ešte urobiť radosť,že áno :slight_smile:
24. feb 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ostane ti ich šesť :grinning: :grinning: .....a ak zlaté...tak sa rozdelíme :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi dopraješ............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 darčekov nikdy nie je dosť..... :wink:
24. feb 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a čím ťa manža prekvapil, ak to nie je tajomstvo? ozaj.....teraz neviem...ešte nebude nula na konci, že? :confused:
24. feb 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vystrieť moje staré kosti...dobrú nocku :dizzy_face:
24. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dostala som od neho štyri rôzne parfémy,ktoré som chcela :dizzy_face: a zase chcel náušnice...ale zrušila som ho...tie si kúpim sama :wink: ...
a teraz neviem....sedím si asi na kábli :grinning: ...lebo som tú druhu časť príspevku nepochopila.....aká nula na konci?
24. feb 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aháááá...už som pochopila :grinning: ...nie nebude nula....ja som ešte mladica,ako moja svokra vraví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........

to čo ste tolko popísali.... :angry: :wink:
25. feb 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Víkendujete?
25. feb 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
@jacka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka víkendujeme...zlobríčatko doma.,tak radšej PC ani nezapnem...ale zas som kopu roboty urobila.....jarnú výzdobu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...vy už čakáte jar..... :dizzy_face: :dizzy_face: ..pošli :wink: ...............počkaj ked budeš mať dvoch zlobríčatkov doma...... :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to vieš.....všetky sa venujú polovičkám :slight_smile:
25. feb 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Však aj ja sa venujem, ale stíham aj koňa :wink:...
25. feb 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka lebo my sme šikulky :slight_smile: :wink: ...... :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka díky.....prišiel moj zlobor domov..aj s tým druhým....si mi dopriala..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok