• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@denisenko ...hocikedy..... :dizzy_face: .............len neviem kto je ten druhý.....či myslíš maličkého v brušku?...robí disco...?
25. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jaj...ta moja hlava zábudlivá...som ti zabudla napísať...denisko šiel na návštevu, ku kamarátovi...a prišli k nám potom obaja... :angry: :angry: :angry: :angry: ponahánali kocúra, narobili bordel a hotovo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo tak stručne???
25. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hmmm...???
25. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: že na počasie a..... "totok" :stuck_out_tongue_closed_eyes: na lilušu
25. feb 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a viac dnes nezvládnem lebo som KO...dobrú noc!!

@utka ..vlastne, neviem ako zajtra stihnem, ale Vikinkovi prajem hlavne pevné zdravíčko a posielame velikánsku pusinku!! :dizzy_face:

.....tak a teraz fakt dobrú!! :pensive:
25. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veľmi pekne ďakujemeeeee... :slight_smile:
25. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..dobrú noc.... :dizzy_face:
25. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 som to prečítala Vikimu, tak sa zaksichtil, že veď ma ani nepozná... :wink:
25. feb 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa chystáme pozerrať Harryho Pottera. ja síce nie, ja to nemusím. Dúfam, že sa Vikimu nebudú blbosti snívať kvôli tomu.
25. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Maťkovi už vypadol ten zúbok, čo sa mu kýval? Vikimu ešte stále nie a už mu za ním rastie nový....neviem, či to nechať tak, nech mu vypadne sám, alebo ísť k zubárke, nech mu ho vytrhne :confused:
25. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka bude ako žralok... :dizzy_face: to asi musí ísť von, aby mu ten nový nevyrástol krivo..... :confused:
25. feb 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však sme sa smiali, že bude ako žralok, dva rady zubov. Ale ten nový rastie nejako krivo :frowning2:...asi s tým pôjdeme
25. feb 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka radšej chod.....potom bude mať s tým problémy.... :rolling_eyes: ...si neviem predstaviť, že by sme mali tolko zubov kolko žralok...a hlavne by sa kazili..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zahajujem večierku...bolí ma zadok od sedenia...dobrú noc :dizzy_face:
25. feb 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to ani ja...auuuu...
Dobrú noc.
25. feb 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............
@utka velmi sa kýve....už len čakám kedy pojde von...ale nevidela som nič pod ním...radšej chod k zubárke......
26. feb 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......si mala veselo..... :dizzy_face: ...aspon sa mal s kým pohrať :slight_smile:
26. feb 2012 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Vikimu všetko najlepšie.....aby ho už konečne choroby obchádzali :slight_smile: :dizzy_face:
26. feb 2012 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
keby som tak mala arabelin prsten...aby som nemusela dnes variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2012 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@utka Vikimu prajem všeeeetko len to najlepšie k meninám,hlavne zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile: to bola noc....som od polnoci bojovala s upchatým nosom...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 všetúčko len to najsamlepšie k narodeninám...kolko? 19?????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka Vikimu sladký božtek na noštek, nech sa len tie choroby držia čo najdalej od neho.... :dizzy_face:
@jacka ja nemám Arabelin prsten...ale navarené v chladničke tiež može byť...... :grinning: :grinning: :grinning: dneska urobím len Niskovi palacinky..... :dizzy_face:

akože včera bola jar a dnes....zas prídu *Vianoce????....snežíííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ďakujem krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no jasné krásnych 19 :grinning:
26. feb 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka, lásky a rodosti z báb...
A Viktorko Vám všetkým veľmi pekne ďakuje a pozdravuje Vás :slight_smile:
26. feb 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aninka....všetko najlepšie........ku krásnym narodeninám...nech ti detičky robia radosť :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aká si ty mladica ..... :dizzy_face: ......pošli aj mne.....sladkých 19.,..... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ---- :dizzy_face:
26. feb 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si mala rýchli obed.... :dizzy_face: .....často robíš palacinky..mnam...
26. feb 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka palacinky som nerobila...len na večeru špecialitu tirolskú..."schmarn"... :grinning: jedna velká hrubá vajková palacinka, potrhaná, s práškovým cukrom posypaná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok