Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. feb 2012

@denisenko áno....to by mohli aj moji papať?....ako si to robila....
sme boli na plavoške.......a Maťko sa už potí....dúfam ..klop klop že sa s toho vyspinká...ešte večer som mu merala teplotu tak bola trošku zvýšená.......juj len aby chorý nebol 😔

jacka
26. feb 2012

dobrú nocku..... 😵

denisenko
26. feb 2012

@jacka ste boli plávať????...tak len aby bol Maťko v poriadku.... 😨 🙂 ..my sme hrali dneska celý den s Niskom v izbe badminton s minibalonikom.....ma dobre ponahánal.... 😝 😝 😝 schmarn..tuším tak sa to píše...dáš vajíčka, aspon dve...možeš aj viac, ked máš, ja dávam len dve.....moj šef na hoteli aj 8 😀 😀 😀 😀 , urobíš cestičko ako na palacinku.....kvapku mlieka do toho, sol, cukor a múku...kludne daj aj bezlepkovú.....kydnem to na velkú panvicu....všetko.....na jeden raz....spravíš niečo medzi omeletou a palcinkou a ked to rpevrátiš, tak to treba dotrhať a dopiecť a potom nahrubo posypeš práškovým cukrom a do mištičky lekvárik......u nás je to asi trhanec, alebo také niečo, nie?

aninka29
26. feb 2012

ďakujem Vám babulky ešte raz 😵 ...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

denisenko
26. feb 2012

dobrú noc 😵 😵 😵 😵 😵 ale dnes si už isto dám kvapky do nosa, nech sa aj trochu vyspím..... 😠 a zajtra tu nie som....idem kuky kuk do žilinskej nemocnice.....na monitor.... 😉

utka
26. feb 2012

@denisenko aj mne tečie z nosa...včera ma začalo bolieť niečo medzi nosom a hrdlom. A dnes už sa to spustilo ☹...
Dobrú noc.

jacka
27. feb 2012

ahojte.....
@denisenko dikes......odpíše a urobím to,....sa mi zdá že je to velmi rýchle..... 🙂 ..daj vedieť ako si dopadla... 😵

utka
27. feb 2012

Ahojte...
Aká kosa vonku...brrrr. Ale už svieti 😎 .
Idem makať 😝

aninka29
27. feb 2012

ahojte 🙂
tak východ už prázdninuje 😀 ...mám tu na prázdninách sesternicu...ach to bude týždeň.....ešte je len ráno,a už mi všetky tri brnkajú na nervy 😝 😀

leninka75
27. feb 2012

ahojte!!.... 😎 ..juuuuj tak už aj vás začínajú moriť choroby ☹ ..mňa to už nasťastie prechádza 🙂

@aninka29..dodatočne prajem všetko dobré k 19-tke!!! 🙂 🙂 🙂....a hlavne teraz pevné nervy 😉

@utka..však si mu mala povedať, že jasan poznám a viem, že má rád gormitov 🙂

@jacka..ako sa má Maťko? ...išiel do škôlky?...ako ste oslavovali?....

@denisenko...ideš na KTG či na prietoky???......som z toho jeleň, či jelenica?? 😀 😀

jacka
27. feb 2012

@utka príjemnu prácu 😉

jacka
27. feb 2012

@leninka75 ....šiel......dala som mu čipok večer.....a ráno mu už nič nebolo....len začal nejak kašlať...tak som mu dala skorocel. sirup....uvidím ako dalej.........a Lilka je v školke?

leninka75
27. feb 2012

@jacka .....veru je 😵 😵 😵 ...však budúci týždeň bude doma

leninka75
27. feb 2012

@jacka ...my máme prázdniny rovnako, či nie?.... 😨

jacka
27. feb 2012

@leninka75 máme rovnako.......ale Maťko bude chodiť do školky......teda...ak bude zdravý....tam sa aspon má s kým pohrať 😉 😉 .........ved ešte uvidím ........ale chcela by som aby šiel...

jacka
27. feb 2012

mali by sme vypadnuť von....len táááááááák sa mi nechce.......... 😝 😝 ..to obliekanie mi už lezie hore krkom 😝 😠 .... 😒 😖 🙄

leninka75
27. feb 2012

@jacka .....veru ja by som Lilku tiež dala, ale budeme mať zatvorenú škôlku 😒 ..my pôjdeme tiež, lebo poobede sa von už nevytrepeme kôli Lilke, mala by nadbytok kyslíka 😀 😀..však oni zo škôlky boli vonku, tak prečo by mala ísť zasa 😖 😠 😠 ........

leninka75
27. feb 2012

.....ozaj ideme sa hrať na čierne body...s Lilušou to je na nevydržanie.....vyslovene skúša čo si môže dovoliť.....za 10 čiernych bodov jej vždy vezmem nejakú hračku...som zvedavá dokedy vydrží 😀 😀

jacka
27. feb 2012

@leninka75 to je dobré.....zavediem aj u nás.....hned ako príde zo školky....dúfam že nezabudnem 😔 -................nabytok kyslíka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to kde na to chodí 😀 😀

leninka75
27. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ..... a Lolka cez víkend obajvila čaro blatových kaluží, tak sa vyskákala, že až 😠 😖 😵 .....som si hneď na tvojho Peťka spomenula 😉

aninka29
27. feb 2012

@leninka75 ďakujem krásne 😵 😵 😵
tých čiernych puntíkov zavediem asi aj ja....ale u nás bude maxi počet 5.....do desať by som asi s trpezlivosťou nevydržala 😀 😀 😉
my von nejdeme....fúka vetrisko.....poobede máme tanečnú....miesto dvoch detí,musím zo sebou ťahať tri 🙄 ....a predtým skočím do umyvárky vyluxovať auto.....hrozne vyzerá 😠

jacka
27. feb 2012

@leninka75 vitaj v klube.....Peťko sa vonku ešte prasí......modelu blato rukavica....teraz sa šiel hrať s pilinami....kde sa havino vyhrieva .....tak ho nechcem ani vidieť aký príde....

ale zima je riadna.....som sa prišla dnu zohriať......ten vetrisko severák......inak by bolo fajne vonku 😎

jacka
27. feb 2012

@aninka29 aké krásne foto máš 🙂 😵

leninka75
27. feb 2012

@aninka29 ...jejo aké ste čači!! 😵 😵 ..kto vás fotil?....

@jacka..ale keď oni majú z tých kaluží a všetkého takú radosť 😵 😵 😵.....ja to neriešim či bude blato aj za ušami....veď pračka operie a ja umyjem....veď toto majú také zážitky!! 😵 😵 😵

jacka
27. feb 2012

@leninka75 veru......tak dobre si to napísala..... 😵 😵 ved nech sa vyblatia teraz.......a s tohoto určite chorý nebude..teda...pokial to nezje 😉

jacka
27. feb 2012

nám prišiel dopis z BB......tak Maťka už prijali......

leninka75
27. feb 2012

@jacka ...super!! .....a čo teraz?.... 😕

aninka29
27. feb 2012

baby a nám ešte žiadny dopis zo školy nedošiel 😕 😒
@leninka75 fotilo nás nejaké dieťa z desiatich,ktoré boli na oslave 😀 😀 😉
@leninka75 @jacka a ďakujem 😉 🙂

leninka75
27. feb 2012

@aninka29 ..neboj dojde aj vám 😉 ......nemajú na to nejakú lehotu, ako väčšinou býva, že 30 dní?.. 😕

aninka29
27. feb 2012

@leninka75 mne sa marí,že do konca marca ....fakt neviem 😒 ....ved sa dočkáme

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre