• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. septembra 2017 
@leninka75 že...čo teraz.... :frowning2: :cry: :confounded: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :astonished:...zavolám mužovi....trošku ho vystresujem...:grinning:...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 šikovné dieťa.....a na akej oslave?
27. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...... :sunglasses:
27. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..no či teda pôjde do BB??....a čo vystresovala si ho? :grinning:
27. feb 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75......nejak mi to nevyšlo....... :grinning: ..povedal že by bolo najlepšie keby tam chodil..... :confused: :confused: ..večer vraj hodíme pokec......ale...ako ho poznám ..tak nič s toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...fíha, ale to je zmena :confused: ..on bol tuším za ZV, že?
27. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....nedávam do toho velké nádeje......netuším čo mu sadlo na nos :confused: :confused: ......ved to že bol za ZV......tak nechápem tú zmenu :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. feb 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky.... :wink: ja dnes asi takto: bola som v žiline na monitore.... a hned ráno som sa zrúbala na lade, ked som šla na vlak...celkom fajn, len koleno.....a teraz poobede som šla na vlak zas a tak som zakopla o uvolnenú dlaždicu na farských schodoch, že ma zbieral jeden pán...... no mne sa dneska fakt darí....si už cez tú loptu nevidím pod nohy..... ale našťastie nič sa nestalo, len moje drahé talianske čižmy sú KO...hlavne že ja som celá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak na monitore paráda...drobec sa metal jak o dušu...začal ráno o pol štvrtej a nejako ho to drží doteraz.....sestrička sa len smiala, že máme veselo......
27. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 jej, moja...pri príležitosti budúcej 20.-tky si hodila novú foto???, fešandy ste.....všetky tri..... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 na monitor..na pásy..... :slight_smile: vraj ok...kto sa má v tom vyznať.... :fearful:
@jacka ako Maťko? už dobre????
27. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juuuuj, dávaj so veľký pozor. :frowning2:
27. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved ja sa snažím......ale ked nedovidím pod nohy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..jaaaj moja na to pomôže len trošken diéty :grinning: :grinning: :grinning: ...ale som rada, že si OK :dizzy_face: ........a tie pásy, to ťa poslala Dr? :confused: .....ja som na také bola až tesne pred sekciou......

@jacka..čo vieš možno si do neho tak dobre hučala, že mu to v hlave zostalo a súhlasí :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej, o diete mi nehovor....taký mám upchatý nos, nič ma nebaví, v noci sa nevyspím...a včera ešte ten badmintonový tréning....a mám kilo dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa idem dovykrmovať..... :grinning: no hej, moja doktorka ma tam poslala.....asi aby som nemusela chodiť k nej do poradne, ona aj tak srdiečko nepočúva, na pohyby sa nepýta....a ohladom krčka.....asi ani sama nevie či je alebo nie je ok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak je istejšie ísť na monitor.... :grinning:
27. feb 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...len sa nám nezahluš...........a kukaj pod nohy...:grinning: :grinning: :wink:............maličký sa vyšantil..pokladík..
27. feb 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sa ti povie kukaj.....keby som im mala jak na stopkách...slimák...to by bolo..... :grinning: a inak...gratulujem, že Maťka do BB vzali.... :wink: sa teším aj za vas..... :dizzy_face:
27. feb 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
svokruška už odisla, dnes tu bola aj moja mamka, tak sme mali plný dom :slight_smile:
@leninka75 žeby som vyskúšala aj ja tie čierne body? vikinka bola ako odviazaná z reťaze, to vždy, ked je s babkami a s nami, vraj ked je len s babkou, tak je poslušná...som z nej mala dost :angry:
@utka viktorkovi dodatočne všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko ja som chodievala na monitor v posledom mesiaci dosť často...do nemocnice, kde som išla rodiť...dávaj si pozor :pensive:
@leninka75 u vás to tak nebýva?
@aninka29 krásne foto a super vlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som si vypestovala taaaaaake dlhé vlásky :dizzy_face: a vzdy ked prídem do tejto fázy, tak mám chut si ich dať ostrihať :grinning: tak to aj presne urobím a dám sa ostrihať :wink: zajtra sa objednám :sweat_smile:
@jacka takze ide matko do BB, nám teiž ešte neprislo rozhodnutie
27. feb 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
svokruška už odisla, dnes tu bola aj moja mamka, tak sme mali plný dom :slight_smile:
@leninka75 žeby som vyskúšala aj ja tie čierne body? vikinka bola ako odviazaná z reťaze, to vždy, ked je s babkami a s nami, vraj ked je len s babkou, tak je poslušná...som z nej mala dost :angry:
@utka viktorkovi dodatočne všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko ja som chodievala na monitor v posledom mesiaci dosť často...do nemocnice, kde som išla rodiť...dávaj si pozor :pensive:
@leninka75 u vás to tak nebýva?
@aninka29 krásne foto a super vlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som si vypestovala taaaaaake dlhé vlásky :dizzy_face: a vzdy ked prídem do tejto fázy, tak mám chut si ich dať ostrihať :grinning: tak to aj presne urobím a dám sa ostrihať :wink: zajtra sa objednám :sweat_smile:
@jacka takze ide matko do BB, nám tiež ešte neprislo rozhodnutie
27. feb 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ďakujemeee...
27. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som si pokecala, možem ísť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jáááj, je mi hrozneee...tečie mi z nosa, hučí mi v hlave. Nos zodtratý, horná pera celá ervená....auuuuuuuuu...
27. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ja som to nemyslela v zlom.......... :wink: :frowning2: ......

ja som vedela že ho vezmu......ešte pred zápisom ...som tam muža posala sa popýtať...tak ho vezmu....toto je len formalita........a ja netuším čo bude dalej :pensive:
27. feb 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka sa rýchlo vylieč......aj teplotu máš?....čo si dávaš?
27. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj ja si tu zvyknem vykeciavať sama.... :grinning: :grinning: ...ešte príd :slight_smile:
27. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ďakujeeem. Teplotu nemám, ja nemávam. Dnes som cmúľala Orofar a Coryzaliu, dala som si Panadol Novum a Cetebe...
27. feb 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja takto vyzerám už tretí den..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...úplne ťa chápem..... :pensive:
27. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved ja som to v zlom ani nebrala.... :wink: jáj, bože, toto je den D....kedy už skončí??? nie dosť čo som popadala a zlikvidovla čižmy.....Denisko zhodil poličku, takže zlikvidoval poličku, skrinku pod poličkou a ako to šúchal po stene..tatinko bude musieť malovať....veci na poličke tiež neprežili..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka na teba ešte nemám, ale trénujem v samovykecávaní velmi usilovne :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko :frowning2: sup sup do postele :wink:
@utka rýchlo sa vylieč :wink:
27. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúúú :pensive:
ideme mastit karty, nová mánia :grinning:
27. feb 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jáááj, Viktor má asi kiahne :frowning2:. Tak teraz ich teda najmenej potrebujeme...
27. feb 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 my hrávame vojnu.....len strašne nerád prehráva..... :grinning: to vždy treští dverami a potom mi ukazuje, ako mu ide aj para až z uší od jedu....ho naučil tatinko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka myslíš? pupáčiky?
27. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok