Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. feb 2012

@jacka môžeme, ale musíte prísť vy 😉.
Vikinko má aj zvýšenú teplotu a zaspinkal...

leninka75
28. feb 2012

@jacka..nechápem čo sa ti nepáči veď aj tí chudáci zubári musia z niečoho žiť 😀 😀 😀 ..také malé prímy majú 😠 😖 😖 .....

jacka
28. feb 2012

@denisenko vy ste to rozoberali a ja som kde bola....... 😠 😠 .....ved aj ja chcem zapäčati...ale nevedela som že zadné stoličky sú "večné"......
len sa pekne vykupte.....
Peťko bol s mužom....... 🙂

utka
28. feb 2012

Manžel včera paltil za Vikiho vytrhnutý zúbok 4€

jacka
28. feb 2012

@leninka75 ja mu hned zarobím..... 😠 ...našťastie len raz do roka 😀 😀 😀.............ved to..tie ich príjmy.......ved zubári patria k tým "chudobnejším".....😝

jacka
28. feb 2012

@utka škoda že nie ste tu......a kde ich nachytal?

jacka
28. feb 2012

@utka 😠 😠 😠 ..krááááása 😠 😠 😠

utka
28. feb 2012

@jacka asi v škôlke ešte ten týždeň pred prázdninami

leninka75
28. feb 2012

@jacka ....a ešte ak ti môžem poradiť kúp maťkovi elmex gél a 1x do týždňa mu tým umy zúbky, je to ochrana hlavne pre trvalé zúbky 🙂

leninka75
28. feb 2012

babule ja som asi vadná 😝 ...muž prišiel natešený z roboty, že mu schválili príspevok na dovolenku, takže hurá ide s av lete k moru ☹ ☹ ☹ ......ja som z toho nešťastná lebo viem ako vyzerá dovča s takým prckom ako je lolka...ach ach tí chlapi, že sa s nami najskôr neporadia 😝 😖 😢

letty86
28. feb 2012

@leninka75 a ja to mám opačne 😕 ja by som sla na dovču aj s matkom, ale manža nechce, iba s vikuskou, matko je malý a to si vobec neodýchneme...vraj na to, aby za ním behal, si nemusí kupovat dovolenku pri mori....ja viem, má pravdu, ale bez matka ja nepojdem, to by som celý cas trpla, ako sa má.....ja asi rozmýšlam ako muž...aj som niekedy taká nepraktická...ale pssst 😔 😝

letty86
28. feb 2012

@utka vikinke rástli takto zúbky ako vikimu a nám neodorúčal zúbok trhat, vraj ten trvalý zúbok vytlačí ten mliečny....aj tak bolo a vôbec nie je(sú) nakrivo...ked sme vytrhli ten mliečny, trvalý zúbok si pekne"sadol" na miesto 😉

utka
28. feb 2012

@letty86 ale Vikimu rástol ten nový zúbok úplne za tým mliečnym...tak neviem, či by ho vytlačil. Ale to je jedno, však už sa mu kýval...

letty86
28. feb 2012

@utka nám takisto, obe zúbky...ale ked sa mu kýval, tak je to o.k 😉 teraz ma napadlo, že mi sme boli u zubára ešte v čase, ked sa ten mliečny zúbok nekýval, tak preto ho netrahal...vyzeralo to srandovne, že 😀

letty86
28. feb 2012

som tu sama? žeby znova samomluva? 😀 😀
vikinku sme odniesli k babke, už sa tešila, že si od nás oddychne 😀 opička maličká 😅
@denisenko
@leninka75 tak dúfam, že budem aspon polokočka 😀 idem v piatok

jacka
28. feb 2012

@letty86 nie aj ja som túúú 😀 😀

letty86
28. feb 2012

@jacka ale ja ta nevidíííím 😀 😀 😀 necítim 😀

jacka
28. feb 2012

@letty86 jak ne..... 😀 😀 😀 😀 .......ved cesnak som nejedla 😀 😀

letty86
28. feb 2012

idem...vraj si ma moji chlapi žiadajú...no dám im košom? 😵
pekný večer 😵

jacka
28. feb 2012

@letty86 no čosi neopováž sa 😵 ..aj tebe pekný večer pekne sa im povenuj 😵 😵

jacka
28. feb 2012

😵 🙂 😉 😎 😀

utka
28. feb 2012

Aj ja som tuuu...

jacka
28. feb 2012

@utka 🙂 😉 😵

denisenko
28. feb 2012

aj ja som už tu... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. feb 2012

@denisenko 🙂 😉 😵

jacka
28. feb 2012

dobrú nocku....... 🙂

utka
28. feb 2012

Viki mal teplotu 38.1 ☹
Dúfam, že bude dobrá noc

denisenko
28. feb 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵 dobrú nocku...idem vystrieť kostičky..... 😵 😵 😵 😵 😵
@utka to je celkom fajn, večer len 38,1...dajte niečo od teploty a hádam sa z toho do rána vyspinká..... 😉

utka
28. feb 2012

Dala som mu, už spí...no uvidíme. Dobrú noc

jacka
29. feb 2012

ahojte....

@denisenko vyspinkaná....kostičky vystreté?... 😵 😵

@utka ako Viky?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre