• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. marca 2017 
ahojte :slight_smile: ..kočky ešte chrnia :dizzy_face: tak si vychutnávam kávičku....večer nám nejak nasnežilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,fúka vetrisko....super počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes už ide sesternica domov...tak neviem či sa mám tešiť,alebo smútiť :unamused:
@utka nech máte to najhoršie za čoskoro za sebou :slight_smile: ...Simonka mala pri kiahňach tiež vysoké teploty....trvali štyri dni......aj ho niečim natieraš?
29. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka, v noci mal tiež teplotu. Spal síce so svokrou, ale chodila som ho kontrolovať.
@aninka29 ďakujeme. Hej, natieram ho mliekom- Tanno-Hermal Lotio, dokorka kázala týmto, tak uvidím. Ty si Simonku čím natierala?
29. feb 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....tak nech mu to rýchlo prejde :wink:

ani tu sa nedá ísť von...strašný fúúúka.......

deni?:...leni?... :confused:
29. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už som túú...... :wink: bola som ešte zalahnúť do postele, ked som zaniesla Niska do školky...budúci týžden sú prázdniny, tak to si neoddýchnem...a okrem toho.....také bacily na mna lezú...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: som bola ráno taká naštvaná...Deniskov kamarát, čo sa sním stále hrá, kašle....už týžden...a dneska mi Denisko hovorí, mamí, už aj pani učitelka vravela, že ked kašle má ostať doma....všetky deti ochorejú....no čakaj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka...ako? lepšie???
29. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu tak fučí..no des....idem zapekať cetsoviny s brokolicou, pohladám nejaký recept..... :dizzy_face:
29. feb 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...veru len si oddýchni......pokial sa dá.....a školku máte zatvorenú?.......................no krásne..to už tie deti maju viac rozumu ako rodičia :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Niskovi nič nie je?
29. feb 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka školka bude...aj budúci týžden...ale ja som ho nenahlásila, lebo chceme ísť k našim na prázdniny....ale v tomto stave...neviem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nisko len soplíky, ale ráno dva krát zakašlal, tak som mu hodila inhalátor, hádam to bude ok....len mne ide hlavu roztrhnúť, čo mám také upchaté dutiny hádam až po päty..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som obe kúpala v hypermangáne,pekne rýchlo sa im tie pupáky usušili,ani ich to tak nesvrbelo...Simku som zo začiatku natierala,ale hned som s tým sekla............a ešte fenistil
navarené máme....dnes rezance s tvarohom a paradajková polievka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sa deti najedia a pôjdeme trošku von do toho vetriska
a idem sa pochváliť...túto noc Sabka prvykrát spinkala bez plienky...a nehoda nebola :dizzy_face: :dizzy_face:...sa vytešujem
29. feb 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....len dúfať že nebude chorý.... :frowning2: .......budete mať pekný výletík... :dizzy_face: ...ty sa rýchlo vylieč...neskušala si bioparox?.....to mne dala dr. ked som mala upchatý nos....

@aninka29 blahoželáááám....a cez den ked ste vonku?.....mne sa vonku pýta cikať...ale aj tak mu ešte dám radšej plienku...počkám na lepšie počasie.....a noc...zatial neriešim :stuck_out_tongue_closed_eyes:...........................aj ja som bola s Peťkom aspon an dvore.......tam tak nechúka...aj ked som mala pocit že susedova strecha to má za pár
29. feb 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 tak gratulujeme....nech vám to takto vydrží už navždy.... :slight_smile:
@jacka bioparox? dávam len kvapky do nosa, ale sa mi zdá, že je to na nič..... :pensive: okolo strechy radšej ani nechodte.... :angry: ja som aj Niskovi zakázala chodiť popod strechu, lebo sa bojím, že sa ešte na neho zosypú nejaké zvyšky ľadu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozaj...čo je s Leninkou????? :confused:
29. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...dala mi do dr...a to som spávala po sedaci čo som nemohla dýchať.....je to atb a možu to aj tehošky..
29. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko my už na strechách nemáme nič..........neviem čo je s nou??? :confused:
29. feb 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a nevieš, či mi to dajú v lekárni aj bez predpisu? sa mi nechce u obvodnej vysedávať pol dna..... :angry:
@jacka práve rozmýšlam....nemajú už prázdniny????? :confused:
stráááášne fajne pamúšiky som urobila.....su lepšie ako z lepkovej múky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. feb 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko mne to dali aj pred predpisu ...ked som to mala druhý krát.......len tam hradíš celu čiastku......a to bolo asi pred 3rokmi ked som kupoval bez .....
29. feb 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko maju prázdniny vtedy kedy my
29. feb 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to je kedy?
29. feb 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko na buduci týžden....
29. feb 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jáj...aj my...to sa mi zdá až divnéééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo sa ti zdá divne???
29. feb 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko možeš prísť aj ku nám urobiť kuk.... :wink:
29. feb 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že všetkým nám to vyšlo tak nejako narovnako....a pritom sme iné kraje.... :wink:
29. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko lebo my sme v strede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no hej, ale my sme žilinský kraj...a sestrine decká trenčiansky..... ale to je fuk.....aj tak má celý týžden byť dážd so snehom...sakra... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera my moj drahý hovoril,, že kukni na počasie tu...som kukla...skoro spadla z noh..že slnečno a 21 stupnov....som si skoro kufor zballa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko počuj idem s tebou.... :grinning: :grinning: :grinning: .....to fakticky má byť takto hnusne....nechce tá zima hnusná konečne zaliesť a vystričiť až niekdy v decembri......okolo 23......................................aj tvoja sestra má prázdniny?? :confused:
29. feb 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobre...pobalíme a možeme ísť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hej, trenčiansky kraj sú oni..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kedy vyrážame :grinning: :grinning:
tak ja už tie prázdniny nechápem.......sa nečudujem...6rokov doma :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už.....počkaj zbalím aj plavky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 6 rokov?????tak to je na metál..... :grinning:
29. feb 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné vidíš tie by som tu zabudla......... :grinning: :grinning:
že..... :grinning: :grinning: .....v máji bude už 6ty rok.....a ktovie dokedy to ešte zvládnem
29. feb 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok