• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
volala psychologička ...objednala som Maťka......len neviem....je to dobrý nápad?? :confused: :confused: :fearful:
29. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidím, kolko tentokrát ostanem ja...pri Niskovi rovné 3 roky..... :wink:
29. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni kedy ideš pre Niska??....
29. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kvoli čomu???? :confused:
29. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo ti ja viem....chodím okolo tretej...ale možem prísť od 14.15 do 16-tej... :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko na nejaké psychotesty.....a treba tam celý zdr. záznam :confused: :angry:
@denisenko rád chodí domov?......lebo ja ked pre neho prídem skoro ma ide zožrať...... :angry: .....a od včera chce chodiť domov posledný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ešteže ide muž pre neho.......asi sa mu somou nepáči ked nechce chodiť domov :frowning2:
29. feb 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to kvoli škole????ja neviem...ja tiež chcem psychologa, ale kvoli tým nechtom.....lenže aj tak si myslím, že jedna vec je, čo povie, aj tak s tým nič neurobím.....ked on nechce...... :confounded: Denisko ako kedy.....ale vždy ide bez frflania.... :grinning:
29. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kvoli škole......,,...a vy ste už objednaný?........držím palce nech vám pomože......možno zistí príčinu prečo to robí....
29. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie, nie sme objednaný.....príčinu poznám, len neviem, či by mu to vedela aj zakázať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ťažko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka možeš byť rada, že ti tak rád chodí do školky....mne už dneska zas vyrýval, či je štvrtok, lebo on bude len do obeda..... :pensive:
29. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ak to nie je tajomstvo....akú má príčinu??
29. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...neviem či sa mám tešiť s toho že nechce chodiť domov...............zajtra idete na plavošku,že?....
29. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka on si obhrýza nechtíky odvtedy, čo začal chodiť v taliansku do školky, proste stres...a teraz to robí vždy, ked niečo je nové, alebo sa bojí, alebo....ked si je neistý, asi tak by som to povedala..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ked nevie, čo ho čaká, do čoho ide, ako na neho zareagujú deti na ihrisku atak podobne...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :frowning2: :frowning2: ..............fíha ha......žeby sa až tak velmi bál???..... :pensive: .......
29. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nooo....zajtra končíme...máme poslednú hodinu..... :wink: ale po prázdninách ho nechám pokračovať.... :wink: včera ho videla ta mladá trenerka, s ktorou bol dva týždne a ona bola chorá minulý týžden, tak bol s druhou....takou staršou pani....a ta mladá mi vraví, že teda za ten týžden urobil kapitálny pokrok...prekonal sám seba...potápa sa :grinning: aj sa chodí šmýkať, aj loví puky z dna bazéna....
29. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nemyslím si, že by sa bál viac ako iné deti....len to rieši tak, že strčí prsty do pusy..... :pensive: a od toho ho asi ani psychologička neodučí...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mu bude aj smutno....ked skončíte.......ale šikovný je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ---,.....super :slight_smile: :slight_smile:
29. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko možno vám pomože.......poradí .......ako na to aby mu to neostalo.......
29. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme sa pomaličky vychystať trošku prefúkať závity.......niežeby sa mi chcelo.......ale aspon na chviločku....
29. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo ten kon je jak lekvár :angry:
29. feb 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka lekvár.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no je...ved mu to trvá hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte lepšie ako včera.....som bola rada, že som to zabalila hned na obed, lebo to už ani nešlo.... :grinning: ježkove nohy, píše nám jedna kočka z porodnej sály....herečka...že, čakám na doktora....epidurálku už mám pichnutú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no niekto si užíva ešte aj ten porod..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo si zabalila na obed??? :confused:
29. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka včera.....koníka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisko sa rozhodol, že ešte ostane vonku....vytiahol traktor, zapojil cisternu a že ide polievať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akože všade je málo vody a blata, treba veru popolievať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
konečne má matulko režim, ked tu bola svokruša, tak si zas všetko rozhádzal :pensive: ....teraz je poslušný ako cukrík, ked je doma vikuška, tak zlostia jeden druhého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko :grinning: vidíš, Nisko to predsa len vidí inak s tým blatom
29. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@jacka držím palce s psychologičkou...nech pomôže :wink:
29. feb 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 a kam si dala Viki? :confused: ....neviem, ako to on vidí s tým blatom, ale ja už som videla oteplováky...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. feb 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok