Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. feb 2012

volala psychologička ...objednala som Maťka......len neviem....je to dobrý nápad?? 😕 😕 😨

denisenko
29. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 uvidím, kolko tentokrát ostanem ja...pri Niskovi rovné 3 roky..... 😉

jacka
29. feb 2012

deni kedy ideš pre Niska??....

denisenko
29. feb 2012

@jacka a kvoli čomu???? 😕

denisenko
29. feb 2012

@jacka čo ti ja viem....chodím okolo tretej...ale možem prísť od 14.15 do 16-tej... 😵 😵

jacka
29. feb 2012

@denisenko na nejaké psychotesty.....a treba tam celý zdr. záznam 😕 😠

jacka
29. feb 2012

@denisenko rád chodí domov?......lebo ja ked pre neho prídem skoro ma ide zožrať...... 😠 .....a od včera chce chodiť domov posledný 😝 .....ešteže ide muž pre neho.......asi sa mu somou nepáči ked nechce chodiť domov ☹

denisenko
29. feb 2012

@jacka to kvoli škole????ja neviem...ja tiež chcem psychologa, ale kvoli tým nechtom.....lenže aj tak si myslím, že jedna vec je, čo povie, aj tak s tým nič neurobím.....ked on nechce...... 😖 Denisko ako kedy.....ale vždy ide bez frflania.... 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko kvoli škole......,,...a vy ste už objednaný?........držím palce nech vám pomože......možno zistí príčinu prečo to robí....

denisenko
29. feb 2012

@jacka nie, nie sme objednaný.....príčinu poznám, len neviem, či by mu to vedela aj zakázať... 😝 asi ťažko.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
29. feb 2012

@jacka možeš byť rada, že ti tak rád chodí do školky....mne už dneska zas vyrýval, či je štvrtok, lebo on bude len do obeda..... 😔

jacka
29. feb 2012

@denisenko ak to nie je tajomstvo....akú má príčinu??

jacka
29. feb 2012

@denisenko ...neviem či sa mám tešiť s toho že nechce chodiť domov...............zajtra idete na plavošku,že?....

denisenko
29. feb 2012

@jacka on si obhrýza nechtíky odvtedy, čo začal chodiť v taliansku do školky, proste stres...a teraz to robí vždy, ked niečo je nové, alebo sa bojí, alebo....ked si je neistý, asi tak by som to povedala..... 😔 😔 😔 😔 😔 ked nevie, čo ho čaká, do čoho ide, ako na neho zareagujú deti na ihrisku atak podobne...... 😔 😔 😔 😔

jacka
29. feb 2012

@denisenko ☹ ☹ ..............fíha ha......žeby sa až tak velmi bál???..... 😔 .......

denisenko
29. feb 2012

@jacka nooo....zajtra končíme...máme poslednú hodinu..... 😉 ale po prázdninách ho nechám pokračovať.... 😉 včera ho videla ta mladá trenerka, s ktorou bol dva týždne a ona bola chorá minulý týžden, tak bol s druhou....takou staršou pani....a ta mladá mi vraví, že teda za ten týžden urobil kapitálny pokrok...prekonal sám seba...potápa sa 😀 aj sa chodí šmýkať, aj loví puky z dna bazéna....

denisenko
29. feb 2012

@jacka nemyslím si, že by sa bál viac ako iné deti....len to rieši tak, že strčí prsty do pusy..... 😔 a od toho ho asi ani psychologička neodučí...... 😔 😔 😔 😔

jacka
29. feb 2012

@denisenko mu bude aj smutno....ked skončíte.......ale šikovný je 😵 😵 😵 ---,.....super 🙂 🙂

jacka
29. feb 2012

@denisenko možno vám pomože.......poradí .......ako na to aby mu to neostalo.......

jacka
29. feb 2012

pojdeme sa pomaličky vychystať trošku prefúkať závity.......niežeby sa mi chcelo.......ale aspon na chviločku....

jacka
29. feb 2012

čo ten kon je jak lekvár 😠

denisenko
29. feb 2012

@jacka lekvár.... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko no je...ved mu to trvá hodinu 😝

denisenko
29. feb 2012

@jacka ešte lepšie ako včera.....som bola rada, že som to zabalila hned na obed, lebo to už ani nešlo.... 😀 ježkove nohy, píše nám jedna kočka z porodnej sály....herečka...že, čakám na doktora....epidurálku už mám pichnutú..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no niekto si užíva ešte aj ten porod..... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko čo si zabalila na obed??? 😕

denisenko
29. feb 2012

@jacka včera.....koníka..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. feb 2012

Denisko sa rozhodol, že ešte ostane vonku....vytiahol traktor, zapojil cisternu a že ide polievať...... 😀 😀 😀 😀 akože všade je málo vody a blata, treba veru popolievať...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
29. feb 2012

ahojte
konečne má matulko režim, ked tu bola svokruša, tak si zas všetko rozhádzal 😔 ....teraz je poslušný ako cukrík, ked je doma vikuška, tak zlostia jeden druhého 😝
@denisenko 😀 vidíš, Nisko to predsa len vidí inak s tým blatom

letty86
29. feb 2012

@denisenko
@jacka držím palce s psychologičkou...nech pomôže 😉

denisenko
29. feb 2012

@letty86 a kam si dala Viki? 😕 ....neviem, ako to on vidí s tým blatom, ale ja už som videla oteplováky...... 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre