Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
29. feb 2012

@denisenko odložila som ju 😅... vikinka je od včera u mamky na prázdinách
no jasne, že my to vidíme inak ako deti 😔 😔

denisenko
29. feb 2012

@letty86 jáj, tak vy už prázdninujete...aspon si na chvílku oddýchneš.... 😉 ja zas nemožem dostať Deniska dovnútra..... 😠

letty86
29. feb 2012

@denisenko vikinka síce skonštatovala, že ona si oddýchne od más, ale je to obostranné 😀 😀

denisenko
29. feb 2012

@letty86 tak ked je to obojstranné, je to super.... 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko trošku mám dlhšie vedenie.... 😝 😀 😀 .........aj pekne popopieval??.....aby bolo viac vody?

jacka
29. feb 2012

@letty86 ale...určite je jej smutno.... 😵

utka
29. feb 2012

Ahojte...
No chúďatko Vikinko ☹. Už má veľa pukov. A má aj vo vlasoch, v očku, v puse, na jazyku, v hrdielku ☹. Teraz plačkal, keď papal, že ho to bolí ☹. Spapal iba trošku, ani mu nechutí. Musí ho to chudáčika veľmi bolieť ☹...
Aj poobede teplotu mal 38,2. Ach jááááj.

denisenko
29. feb 2012

@utka no, aspon taká malá utecha...už to viac mať nebude..... 😉 aj sa škriabe??? 😕
@jacka jáj, ked vy zas máte na to..... 😀 😀 😀 popolieval...potom to vymenil za prepravku pre kone a tam vozil sneh.....nechci vidieť aký prišiel o pol, šiestej......vodník sa može schovať.... 😝 😝 😝

denisenko
29. feb 2012

@leninka75..a čo tak kuknúť aj sem, nielen fotky???,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. feb 2012

kuk 😀 😀 😝 😝 😀 😀 ....

leninka75
29. feb 2012

@denisenko ..však nám postarším to prečítanie českých žandárok aj trošken trvá 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. feb 2012

a inak ....ahojteeeeeeeeeeee!!! 🙂

..dievčatá dnes som totál nestíhala 😝 ..doobeda som bola u kaderníčky, tak dnes som za peknú 😅 .....potom sme boli na poradni...beeee očkovali nás ☹ ..potom sme rýchlo išli dať urobiť pasy, som zistila, že aj mne končí 😔 ..fuuuuj ja nechcem ísť na dovču, aspoň nie tento rok.......potom som ešte utekala na rodičko...potom upratať bordel a konečne mám trošku čas......

denisenko
29. feb 2012

@leninka75 prvá osoba,,ktorá nechce ísť na dovolenku...šak my sa klidne s tebou niekto vymeníme...... 😀 😀 😀 😀 a nové vlásky máš????aj strih aj farbu????ved hod aktuálne foto, ja mám novú, aninka dala tiež...daj aj ty... 😉 😉
no ešte že spomínaš pasy...musím dať urobiť Deniskovi nový...už ho má v máji 5 rokov...... 😠

leninka75
29. feb 2012

@denisenko ..jaaaaaj klíďo píďo sa vymením.....Lolka je teraz jedna všetečnica všetečná a nejako sa začala všetkého ľakať, tak sa bojím........

idem do spršky, kuk panelák a do hajan...tak zajtra..dobrú!! 😔

denisenko
29. feb 2012

@leninka75 si sa nezdržala..... 🙂 dobrú noc.... 😉

utka
29. feb 2012

@denisenko aspoň to, ale nech už to pejde...aspoň tá teplota...

jacka
29. feb 2012

@leninka75 no že prídeš aspon kuk urobiť....

@denisenko .....a šiel do práčky Nisko celý alebo len po častiach 😀 😀 😉 ...to poznám mne takto chodia domov dvaja...zvykaj si 😀 😀

@utka tak nech už máte kiahne za sebou 😉

jacka
29. feb 2012

dobrúúúúú 😵 🙂

utka
29. feb 2012

@denisenko a neškriabe sa...asi zaberá Fenistil kvapky

utka
29. feb 2012

@jacka ďakujem...dobrúúúú

denisenko
29. feb 2012

@jacka do práčky...po častiach...tolko bordela by tá práčka asi nezvládla..... 😀 som si veru hned na teba spomenula.....škoda len, že nemáme na blízku aj potok...mohol to mať rovno vypláchané.... 😀
@utka tak je dobre....pokojnú noc vám želám.... 😉

jacka
1. mar 2012

ahojte.... 🙂

@denisenko aspon by si nemusela prať 😀 😀 😀 ......ako Simonko...dal ti vyspať? 😵

aninka29
1. mar 2012

dobré ránko kočky 🙂 ........ďalšia noc bez plienky 😵 😵 😵 😵 😵 huráááá...až ráno o siedmej na mňa Sabi kričala "mamííííí idem pišať jyyyyychlo" 🙂
@jacka v poslednej dobe som jej nedávala plienku ani na von.....a vôbec sa nepopišala...ani sa nepýtala 😉
sesternica včera odišla....taak sme zase samé.....idem trošku upratať,navariť a pôjdeme do mesta na nákup 😝
a začínam sa desiť toho,že už bude jar 😝...teda,teším sa kvôli teplu,aj že budeme môcť byť vonku ...aaaaale kolko práce zas bude okolo domu 😝 😝 😝 😝 😝 už teraz neviem čo skôr,a to len premýšľam 😀 😝

denisenko
1. mar 2012

dobré ránko.... 🙂 no, na to že som šla spať pred polnocou, som dnes akási čulá...dokonca som za celý včerajší den použila kvapky do nosa len jeden krát....hádam už bude dobre..... 😉
@jacka Simčo robil bordel, pokým som si nelahgla...a potom poslušne spinkal až do rána....ták to má byť..... 😉 inak,,,,,periem.......som myslela, že to stačí vykefovať a zavesiť...ale druhý krát radšej myslieť nebudem 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 raz darmo, už je to velká slečna, vie čo sa patrí..... 😀 😉 že jej gratulujeme 😵 😵 😵 😵

leninka75
1. mar 2012

ránečko!!! 😉

denisenko
1. mar 2012

a ide sa pracovať, niečo konečne po týždni aj urobiť...... 🙂 a potom ešte ideme zas plávať, tak prííídem....až večer.... 😉

leninka75
1. mar 2012

@denisenko ..neprežeň to s prácou ty naša včelička pracovitá 🙂 😉

denisenko
1. mar 2012

@leninka75 neboj...ešte som ani nezačala..teda, zaniesla som Niska, nakúpila, poprala, vyvesím....našla som na nete opravu obuvi, musím tam cinknuť, či to funguje...a tak sa mi žiada umývať tie okná...strášne su špinavé, ale ked tam ako vždy mrholí.....my ked ideme plávať, tak bud sneží alebo prší......sa na to možem..... 😝 a Simčo už zas štrajkuje a cestuje a ....niekedy by som fakt chcela vedieť, čo sa tam mrví non stop celý den jako na ihlách..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. mar 2012

už tu nie som...... 😉

jacka
1. mar 2012

@denisenko .....ja som kefovanie skušala len pri Maťkovi..........pri Peťkovi nemám odvahu.... 😀 😀 😀 ..........u nás svieti slniečko...... 😎 😎 ..možeš okná ku nám 😀 😉 ..

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre