• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@aninka29 jasnéééééééééé.....Sabku......myslím..... :wink:
myšlienkami som úplne mimo...... :pensive:
1. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak myslíš škôlku,tak prihlášku tam už mám od decembra...a ústna dohoda už od minuleho roku.....ale tak uvidíme
u nás to nie je tak,že na zápis do škôlky sa ide ukázať s dieťaťom :unamused:
1. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nevadííííí :grinning: :grinning: :grinning: ..dnes mi to myslí :grinning: :wink:
1. mar 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a bola by som rada,keby ju vzali aspoň na pol dňa.....uvidíme...lebo tu na valale sú dve škôlky,ale minimálne ešte dve by bolo treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 takže fernetík si dám sama :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aaale čoby...môžem aj ja dať zo jeden,dva :grinning:
1. mar 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 vidíš že mi to nepálo na všetky valce ....a ty si napísala niečo...že dve školky a dve by bolo treba?...čo celkom nechápem
1. mar 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 som rada že ma v tom nenecháš samúúú :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka myslela som to tak,že v tých našich dvoch škôlkach nie je nikdy miesto...na valale sa len rodí a rodí a rodí :grinning: tak preto by ešte zo dve bodli..aby boli všetci rodičia spokojní
1. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved ked je príležitosť tak si dám,že :grinning: :grinning: :grinning: sa nenechám prehovárať :grinning:
1. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 no vidíš....... :grinning: :grinning: :grinning: .......ty sa nechystáš k tým rodiaci pridať?.........
a bude na celý den v školke?..ty čo budeš robiť doma :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: ......tak si teda dajme :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musím volať mužovi nech mi ešte kupili .....sa mi to nejako mína :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peťulo spapá ešte jogurtík a mizíme do blata :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ten tiež hodinu je..a dve prežuva :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a vyzerá to tak že som tu ostala sama...samučká :wink:
1. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak na zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
čo si...ani náhodou sa už k rodiacim nepridám :grinning: ..aaaaaaj ked nikdy nehovor nikdy :grinning: :grinning: :wink:
a ja si budem domka váľať šunky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som tuuuu...bola som prevliecť Simke postelné...dnes chce princessa hannah montana.....a Sabka mi odpadla na gauči...a to má prísť detí ako smetí
1. mar 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no čo je veľa, to je veľa.....už by vám to mohlo aj skončiť...chudatko..... :pensive: ja som bola v jeho veku sama na infekčnom...mesiac a pol....dodnes si na to pamätám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ..slušný...v rámci možností...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hej tescáče....mini som videla....o 3E menej :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka máte blatka dosť???? by sme vám poslali...sme zas zmokli...sakra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko mi tu polomrtvý večeria....mu dala trenerka zabrať, chudák ani vycikať sa nebol..... :grinning: :grinning: :grinning: ale pochválili ho všetci, dnes aj bez rukávkov chvíločku......a zvyšok len s jedným....snaží sa.... :wink: taká som rada...len my frflal, že on ide aj budúci týžden, ale kedže sú prázdniny, tak ani plavecká škola nefunguje..... :grinning:
1. mar 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fernetík už došiel? my sme si dali včera po sto rokoch s mojou polovičkou cez skype bublinky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: celkom mi bodli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bambulky, toto mi dneska došlo....
1. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a takto som sa dneska nasáčkovala do svojich starých riflí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
hmmm, nikde nik....hádam už neležíte pod stolom, ked sa tu zas pilo a bezo mna..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pozdravuje vás utka.......leží s Vikim v nemocnici....podarilo sa jej to vybaviť :slight_smile:
1. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mám blata na rozdávanie.......a asi viac ako vy...takže ...chytááj :grinning: :grinning:
fernetík ešte nedošiel.....ale už sa mi míňa.................musíme kúpiť.............čiapočka je prekrásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: .......sa nezdáš s riflami......ja som sa do riflí vobec nezmestila už okolo 3mes...rozšírili sa mi boky......ale po porode úúplne v pohode.... :wink:
boli sme na plavoške.......ked to už Peťko vidí...kam ideme....tak sa vyzlieka........................a muž to zaklinocoval.....vraj som den vygumovaná.......no som.....nemožem byť každy den normálna....ešte by si na to zvykol :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ak nepríde nikto.....tak ...dobrúúú......a pekné sníčky :dizzy_face:
1. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja z teba nemožem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že nemožem byť každý den normálna....čo si zabudla plavky????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kam chodíte? do ZV?...my sa chystáme budúci týžden k našim, tak hádam zbehneme na plavko tam....len neviem, ja ako velryba do plaviek..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a šak kto ma tam už pozná, že???? :grinning: :grinning: :grinning: Peťko má rad vodu?a Maťko? som sa chcela niečo spýtať...len som zabudla čo...ked si spomeniem,napíšem si do kalendára, lebo moja šedá hmota...je už asi čierna..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú noc..... :wink:
1. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: no nezabudla..ale v pol ceste som ich musela kontrolovať či sú naozaj tam.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a vyzerá to tak ...teda zatial...že som sa celkom dobre vyspala do dnešného dna :slight_smile: :grinning: ..........Peťko je velmi rád vo vode....a ešte radšej sa púšťa s tobogánom.........aj Maťko je tam rád....toho učíme plávať a stretol tam aj spolužiaka tak mal o inšpiráciu vacej :grinning: :grinning: ................jasné že do BB....do Zv už moja noha nevkročí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty si pekne kup diár..ja mám dva :wink: .............potom čo moja hmota.....tá musí byť akej farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@denisenko jednoducho si kosť :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: čo dodať :slight_smile: ..by si mohla ísť niekam na mólo :slight_smile: :slight_smile: ...kde by som sa ja počas tehu natrepala do starých riflí...nehrozí
@jacka takže dnes fernetík nebudeš potrebovať?? :grinning: :grinning: ..jasné,jasné...treba aj pauzu
ja som mala včera návštevu.....odišli nejak po pol deviatej.....5 detí...baby,vite čo som mala doma :confused: :confused: :confused: v každej jednej miestnosti bordel ako v tanku...všade hračky,tu hodené lizko,tam rozliaty džús....atd....sodoma..............ale bola som šikula....všetko som si ešte večer upratala...síce mi to trvalo,kedže som bola trošku chytená :grinning: :wink: ..ale zvládla som to
dnes by sme chceli ísť na niekam do prírody s detičkami....len čo ja viem....neviem :unamused:
2. mar 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok