• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@aninka29 kam chceš s nimi ísť....len chod....vonku to vyzerá nádejne :sunglasses: :sunglasses: ...................tak ti bolo včera dobre...náladička tak akurát.....aj detičky spokojné.... :slight_smile: ............................ved fernetík si možem dať aj tak...len s treba pridať :slight_smile:
2. mar 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo..navarený špenátik.....ešte idem prádlo zavesiť......a mám veget :grinning:
2. mar 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :dizzy_face:
2. mar 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: .....hej veď nemáme webku!!! :wink: :wink: :wink: .ahojteeeeeeeeee!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko..no deni sa nezdáš..a fakt si tehotná???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29........si viem ten včerajšok u teba živo predstaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale hlavne že detičky boli spokojné :dizzy_face:
2. mar 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 myslíš...že nie?... :grinning: :grinning: :grinning:
deni je pekná tehulka.........vobec to na nej nevidno....len rastúce bruško ju prezrádza :slight_smile:
2. mar 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...............mne sa vždy páčili takéto štíhlučké babule ako tehošky..ja som im tie okrúhle brušká tak závidela :frowning2: ..ja som vždy mala také neforemné rozčapené brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale zasa na druhej starne aké úžasné potvorky z neho vyšli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 len takéto tehulky maju problém .......teda nie všetky....rodiť prirodzenou cestou......kvoli panve........a vieme ako ide deni rodiť......dá si tú epi?
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a ako velmi ich lubime.. :sunglasses:
2. mar 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja som si to tiež dlho myslela, že asi budú mať problém s pôrodom, ale u nás v nemocke zasa setričky hovorili, že takým štíhlučkým to išlo ako po masle a vytrápili sa skôr tie pevnejšie..tak neviem, asi ako má kto skúsenosti.....deni zatiaľ prirodzene s epi :slight_smile:
2. mar 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..také hmlisko je u nás..dúfam, že sa to zdvihne..chcem ísť Lolku vyvetrať....
2. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jasné záleží to od organizmu ženy...a velkosti bábätka :slight_smile:

http://www.toprecepty.cz/recept/7944-pecena-krkovicka/
na nedelu........mnam.... :slight_smile:
2. mar 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka chcela by som ísť s nimi na nejakú pešiu túru do blízkeho mini lesíka......proste niekam do prírody :slight_smile:
@leninka75 to čo bolo u nás je nič oproti tomu,čo mala doma kmotra v sobotu...nejakých 25 dospelákov a 9 detí...to by som sa zbesnila :grinning: :grinning: ved kmotra už mala na mále...sa tri dni spamätávala :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 chuda kmotra :grinning: :wink: .....robila oslavu?.....
a nie je u vás blato?......ved len chodte.....ja by som šla...trošku čerstvého vzduchu :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaličky sa lúčim ...ideme sa vyvetrať :dizzy_face:
2. mar 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: bola som v meste, kým zas neprší.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: umyla schody, dám kávičku a pojdem žehliť.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďalší akčný deň?? :slight_smile: už sa zahniezďuješ,ked si stále taká nabitá energy :slight_smile: :slight_smile: :wink:
@jacka áno oslavovali manžovu 30tku :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja nemám diár...ale všade mám bločky s papierikmi.... :grinning: :grinning: :grinning: inak,aj ja som si všimla, že tie decká všetko viac baví, ked majú v dohlade spolužiakov zo školky..... :angry: :angry: :angry: :angry: ty si dobre "naladená" na ten ZV.... :grinning:
2. mar 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ani nie..len dobieham, čo som týžden vegetila v posteli...... :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
včera som písala,že kočky sú ako anjeliky dobručké....ale dnes si vynahrádzajú zameškané :angry: :angry: :angry: :angry:
2. mar 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko len dobiehaj pomaličky :wink: :slight_smile:
2. mar 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo tam po postave, najdoležitejšie je to, čo je vnútri.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 treba to dohnať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....jejo taký jednoduchý recept, ale slinky tečú parádne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...asi urobím aj ja, len musím ísť kuk či je otvorený mäsiar........pekne sa poblatujte :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29..brrrr, však to je rovno na mašľu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....u vás svieti ? :sunglasses:

@denisenko....čo si nakupovala?...... :slight_smile:.........
2. mar 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nesvieti...je pod mrakom...ale príjemne teplo
2. mar 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..kedy frčíte na prázdniny?
2. mar 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..ako je na tom sabinka s obliekaním?....vie si už niečo obliecť aj sama?
2. mar 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ideme k babke...teda ak sa niekto nerozkašle.... :angry: :angry: :angry: :angry: do Topolčian, budú tam celý týžden aj sestrine decká, tak sa zabaví ten moj drobný.... :grinning: ešte uvidím, v pondelok idem do nemocky na pásy a v utorok možeme cestovať..... :wink: a vy sa niekam chystáte, či pekne domka?
2. mar 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bola som kúpiť Deniskovi Listerin....mamí, už mi dochádza...ma tam pol flaše..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne..knedlu,a rajčiny na omáčku....mäsko je v mrazáku...budú zajtra gulky v rajčinovej omáčke......slinky moje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak takto :grinning: ..vie si sama v pohode natiahnuť gaťky ,ponožky,tepláčiky,mikinku aj zapnúť...v podstate aj tričko,ale to jej trváááááááááááá.........s pančuškami sa morduje,takže jej ich nakoniec oblečiem ja......takže tak v norme si myslím.............a najradšej si naťahuje moje podprsenky....volá ich podpjsen :grinning:
a mala ďalšiu noc bez plienočky.....takže dúfam,že sme s tým za vodou a nebudeme už plienky potrebovať :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vykuklo slniečko :sunglasses:
2. mar 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok