• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
bambulky..idem.....Deniskových 30 vreckoviek čaká na žehlenie..... :grinning:
2. mar 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ešte stále máte vreckovkovú mániu? :slight_smile: ...Simonka tiež...tú svoju deku neopustí asi nikdy :slight_smile: :wink:
2. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 no..už to nie je také akútne....čiže nepotrebuje dalšie...ale pod vankúšom byť musia...... :grinning: Simka má deku, Nisko má "havka"...vankúšik.....predpokladám, že ešte tak 10 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko minimálne 10 :grinning: :grinning: :grinning:
idem nás ja pomaly pobaliť...a vyrazíme za chvílku...krásne svieti slniečko :sunglasses: len nech svieti.....sa pôjdeme v rámci výletiku niekam dobre napapať a môžme ísť spokojné domov :slight_smile:
2. mar 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 pošli slniečko aj k nám.....vopred díky.... :wink: a kam na výletík????
2. mar 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pošlem ti aj ja..chcéééš :wink:
2. mar 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka rýchlo pošli.....od hor sa zas niečo ženie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: všetci majú slniečko a my tmu, mraky, hmlu...možem si vyberať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zabudla som...blato.... :grinning:
2. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...tak to je šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: .......s tými podprsenkami musí byť 100 bodová :grinning: :grinning: ..tak si užite výlet :slight_smile:

@denisenko.......jo to som vedela, že sa chystáš preč len som nevedela kedy.....a na tie pásy ťa teraz posiela dr. pravidelne?... my bude sedieť doma, a hlásie zlé počasie tak si užijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....

@jacka..no koľko blata ste si doniesli domov?? :wink:
2. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navarené, zjedené, požehlené...idem hodiť siestu.... :wink:
2. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my ideme do teplých krajov...pre istotu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej, na pásy každý týžden v rovnaký den...tak mi bolo povedané...to asi miesto poradne..... :angry:
2. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....šikovná dr., takto si uľahčuje prácu :angry:..a na prietoky ťa neposiela?....
2. mar 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 asi všetko čo sa dalo sme pozbierali......ale...dnes sme boli od blata len od pása dole... :slight_smile: ....aj ked tu svieti slniečko...stále je všade kopec kaluží a blata :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ved posielam...robí čo možem........ :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá čo idete robiť cez víkend?.... :confused:
2. mar 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 na prietoky nie.... :confounded: cez víkewnd??? no...neviem...asi sa budem dva dni vadiť s Niskom.... :grinning: dneska ráno ma dorazil......bola som v kúpelke a pridem, decko visí z gauču, chrbát holý ako vždy.....10 minút pred 8-mou...... :angry: :angry: :angry: :angry: som na neho zazrela, hovorím: Denis....a on mi skočil do reči...ja viem maminka, visím tu ako opica a som rozopravený ako gadžo....chcela si ešte niečo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
2. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka keby ste predsa len tej vody a blatka mali málo....kludne prídite aj k nám povymetať..... :grinning: :grinning: slniečko niekto asi po ceste ukradol...neprišlo..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. mar 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka?????...žeby bola predsa len v nemocnici s Vikim? :pensive:
2. mar 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ved som písala že vás pozdravuje...a že sa jej podarilo vybaviť fleka aby bola s Viki..... :slight_smile:
2. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prečo nechodíš na prietoky??? :confused: :confused:
2. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja už som asi napoly spala, ked som dočítavala stránky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na prietoky nechodím...a neviem prečo...niekde píšu, že ked nemáš problémy, tak netreba.....v Taliansku alebo UK sa po 20-tom týždni už nechodí ani na sono...ništ.... :pensive:
2. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hádam pomaly to tu zabaliť.....lebo mi dieťa strávi celý víkend v školke..... :grinning:
2. mar 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...vidíš, ty už niskovi ani dohovárať nemusíš, stáčí keď sa nadýchneš a on si povie čo treba :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá lúčim sa a prajem pekný víkend! :slight_smile:
2. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no ked to vidíš takto... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja skor tak, že už sa k slovu doma vobec nedostanem.... :grinning: :grinning: :grinning:
pekný víkend.... :slight_smile:
2. mar 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :confused: ....ale prídeš???,že,? :slight_smile: ...............................................nechceš sa aj ku nám prísť takot nadýchnuť....a sfúknuť ich oboch :grinning: :wink:
2. mar 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pekný víkendík :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme ešte za tými opičkami .....nech sú ešte vonku........... :sunglasses: :sunglasses:
2. mar 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...sme doma :slight_smile: ..kráááásne bolo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dali sme si dlhokánsku prechádzku cez lesík,potom sme sa hladné ako vlky šli najesť,deti trošku narobili rozruch v reštike a šli sme pá pá :slight_smile:
a idem nás baliť...zajtra idem s deťmi kúpať sa do Bešeňovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 joj , ako vám bude dobre... :dizzy_face:
@jacka ja som stále tu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodina pre Niska na hry už uplynula, zatial som poskracovala obliečky na vankuše a poobšívala dotrhané roláky.... :angry: ja neviem, ako si to oblieka a vyzlieka...vždy niečo rozpára..... :angry: :angry: :angry: :angry: ....sfúkla som a poriadne...dneska kocúra....zožral mi polievku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......ved aj ja.... :slight_smile:
len nechci teraz vidieť tie moje deti...jeden by zaplakal...musím ich povyzliekať asi vonku :pensive: :wink: :wink: ............ja to nechápem..vietor fúúka.....slnko svieti...a stááále je blato :angry: :angry:

ja mu to dobré cez hlavu?.....ja obšívam tepláky..hlavne kolená.....ja nechápem čo stvára :angry:
2. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok