Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. mar 2012

bambulky..idem.....Deniskových 30 vreckoviek čaká na žehlenie..... 😀

aninka29
2. mar 2012

@denisenko ešte stále máte vreckovkovú mániu? 🙂 ...Simonka tiež...tú svoju deku neopustí asi nikdy 🙂 😉

denisenko
2. mar 2012

@aninka29 no..už to nie je také akútne....čiže nepotrebuje dalšie...ale pod vankúšom byť musia...... 😀 Simka má deku, Nisko má "havka"...vankúšik.....predpokladám, že ešte tak 10 rokov 😀 😀 😀

aninka29
2. mar 2012

@denisenko minimálne 10 😀 😀 😀
idem nás ja pomaly pobaliť...a vyrazíme za chvílku...krásne svieti slniečko 😎 len nech svieti.....sa pôjdeme v rámci výletiku niekam dobre napapať a môžme ísť spokojné domov 🙂

denisenko
2. mar 2012

@aninka29 pošli slniečko aj k nám.....vopred díky.... 😉 a kam na výletík????

jacka
2. mar 2012

🙂 😉 😵

jacka
2. mar 2012

@denisenko pošlem ti aj ja..chcéééš 😉

denisenko
2. mar 2012

@jacka rýchlo pošli.....od hor sa zas niečo ženie...... 😝 😝 😝 😝 😝 všetci majú slniečko a my tmu, mraky, hmlu...možem si vyberať..... 😝 😝 😝 😝 😝 a zabudla som...blato.... 😀

leninka75
2. mar 2012

@aninka29 ...tak to je šikovná 😵 😵 .......s tými podprsenkami musí byť 100 bodová 😀 😀 ..tak si užite výlet 🙂

@denisenko.......jo to som vedela, že sa chystáš preč len som nevedela kedy.....a na tie pásy ťa teraz posiela dr. pravidelne?... my bude sedieť doma, a hlásie zlé počasie tak si užijem 😝.....

@jacka..no koľko blata ste si doniesli domov?? 😉

denisenko
2. mar 2012

navarené, zjedené, požehlené...idem hodiť siestu.... 😉

denisenko
2. mar 2012

@leninka75 my ideme do teplých krajov...pre istotu..... 😀 😀 😀 😀 hej, na pásy každý týžden v rovnaký den...tak mi bolo povedané...to asi miesto poradne..... 😠

leninka75
2. mar 2012

@denisenko ....šikovná dr., takto si uľahčuje prácu 😠..a na prietoky ťa neposiela?....

jacka
2. mar 2012

@leninka75 asi všetko čo sa dalo sme pozbierali......ale...dnes sme boli od blata len od pása dole... 🙂 ....aj ked tu svieti slniečko...stále je všade kopec kaluží a blata 😝

@denisenko ved posielam...robí čo možem........ 😀 😀

leninka75
2. mar 2012

dievčatá čo idete robiť cez víkend?.... 😕

denisenko
2. mar 2012

@leninka75 na prietoky nie.... 😖 cez víkewnd??? no...neviem...asi sa budem dva dni vadiť s Niskom.... 😀 dneska ráno ma dorazil......bola som v kúpelke a pridem, decko visí z gauču, chrbát holý ako vždy.....10 minút pred 8-mou...... 😠 😠 😠 😠 som na neho zazrela, hovorím: Denis....a on mi skočil do reči...ja viem maminka, visím tu ako opica a som rozopravený ako gadžo....chcela si ešte niečo????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....

denisenko
2. mar 2012

@jacka keby ste predsa len tej vody a blatka mali málo....kludne prídite aj k nám povymetať..... 😀 😀 slniečko niekto asi po ceste ukradol...neprišlo..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
2. mar 2012

@utka?????...žeby bola predsa len v nemocnici s Vikim? 😔

jacka
2. mar 2012

@denisenko ..ved som písala že vás pozdravuje...a že sa jej podarilo vybaviť fleka aby bola s Viki..... 🙂

jacka
2. mar 2012

@denisenko prečo nechodíš na prietoky??? 😕 😕

denisenko
2. mar 2012

@jacka ja už som asi napoly spala, ked som dočítavala stránky.... 😀 😀 😀 😀 😀 na prietoky nechodím...a neviem prečo...niekde píšu, že ked nemáš problémy, tak netreba.....v Taliansku alebo UK sa po 20-tom týždni už nechodí ani na sono...ništ.... 😔

denisenko
2. mar 2012

idem hádam pomaly to tu zabaliť.....lebo mi dieťa strávi celý víkend v školke..... 😀

leninka75
2. mar 2012

@denisenko ...vidíš, ty už niskovi ani dohovárať nemusíš, stáčí keď sa nadýchneš a on si povie čo treba 😀 😀 😀

leninka75
2. mar 2012

dievčatá lúčim sa a prajem pekný víkend! 🙂

denisenko
2. mar 2012

@leninka75 no ked to vidíš takto... 😀 😀 😀 😀 ja skor tak, že už sa k slovu doma vobec nedostanem.... 😀 😀 😀
pekný víkend.... 🙂

jacka
2. mar 2012

@denisenko 😕 ....ale prídeš???,že,? 🙂 ...............................................nechceš sa aj ku nám prísť takot nadýchnuť....a sfúknuť ich oboch 😀 😉

jacka
2. mar 2012

@leninka75 pekný víkendík 😵 😵

jacka
2. mar 2012

ideme ešte za tými opičkami .....nech sú ešte vonku........... 😎 😎

aninka29
2. mar 2012

ahojte...sme doma 🙂 ..kráááásne bolo 😎 😎 😎 😎 dali sme si dlhokánsku prechádzku cez lesík,potom sme sa hladné ako vlky šli najesť,deti trošku narobili rozruch v reštike a šli sme pá pá 🙂
a idem nás baliť...zajtra idem s deťmi kúpať sa do Bešeňovej 😵 😵 😵 😵

denisenko
2. mar 2012

@aninka29 joj , ako vám bude dobre... 😵
@jacka ja som stále tu... 😵 😵 😵 hodina pre Niska na hry už uplynula, zatial som poskracovala obliečky na vankuše a poobšívala dotrhané roláky.... 😠 ja neviem, ako si to oblieka a vyzlieka...vždy niečo rozpára..... 😠 😠 😠 😠 ....sfúkla som a poriadne...dneska kocúra....zožral mi polievku..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
2. mar 2012

@denisenko ......ved aj ja.... 🙂
len nechci teraz vidieť tie moje deti...jeden by zaplakal...musím ich povyzliekať asi vonku 😔 😉 😉 ............ja to nechápem..vietor fúúka.....slnko svieti...a stááále je blato 😠 😠

ja mu to dobré cez hlavu?.....ja obšívam tepláky..hlavne kolená.....ja nechápem čo stvára 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre