• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@jacka veru....vonku je na zaplakanie..ja som ho tam ani nepustila..... :angry: doniesol mi zo školky oteplováky mokré po kolená...a to ich dal z radiatora dolu, tak neviem, aké ich tam vešal...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím, ako mu to pojde cez hlavu, ale dala som to natiahnuté na cikcakový švík, tak hádam bude ok..... :angry:
2. mar 2012 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ...som chcela aby boli aspon trošku vonku......s tým že nesmu do blata........ale ten zákaz ich lákal najviac......a pokial som sa prezliekla tak sa tam vyhrali....takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to musel pekne vyzerať.......len aby nebol ešte chorý.....
ide mi na nervy toto všetko....a ostatné s tým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ešteže ti takí nešli do tých čistých perín..... :grinning: ..toto máme každé ráno, Denisko vonku ma počkaj a nie aby si šiel do blata, alebo snehu.....hádaj, kde je pokým zamknem?????vo zvyšku zo snehového záveja...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko poznááááám..,........že prečo nepočúvaju na prvé slovo...........
do perín.....?....však by ma porazilo.....toto by som nerozdýchala.... :grinning:
2. mar 2012 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...na prvé slovo?????....ani na posledné nie........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ved to.... :angry: ....akoby sme im zle chceli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čo Nisko robí?
2. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka @denisenko akáááá som ja rada ženy,že mám doma holky :grinning: :grinning: ..s takými vecami nemám starosti...aj ked Sabka sa tiež sem tam hodí do najväčšieho blatiska alebo mláky...ale to fakt málokedy :wink: :slight_smile:
2. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 tak zas ty máš doma dámy...... :wink: :wink: :wink: a tie vždy vedia, čo sa patrí...... :grinning:
@jacka my už spíme...konečne...ešte som navarila puding, lebo si zmyslel, že chce jahodový..... :angry: :angry: :angry:pokecali sme s tatinkom, pozrieme správy, možno x-tý krát Kamenák a pojdem spať..... :grinning:
2. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ......aj my......musela som na nich ešte trošku pokričať.........robia si fakt čo chcu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a tatinko sa má ako?............
2. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
to je pokoj......detičky spinkaju....muž ešte v práci......také ticho a pokoj je tu :dizzy_face: :dizzy_face:

učka deťom nabulikala že dávaju rozprávku večer......ale ja neviem kde......nič nikde ..všetko som pokukala......asi mala halušky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka práve mi volal....že je piatok..tak ide na disco..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dostal minule ponuku od šefa, že može isť domov, ak chce, lebo majú aj tak menej roboty....ale to sa neoplatí....je to náročné psychicky, časovo a aj finančne...aj ked by som ho mala rada tu.... :slight_smile: :slight_smile: ale tak mi slubil že príde už koncom mesiaca......možno aj na dva týždne..tak sa vytešujem..... :wink:
2. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka možno myslela večerníček.....alebo ten Kamenák ako rozprávku????? :grinning: :grinning: :grinning: jaj, klídek......ticho....to je život.... :wink: :wink: :wink:
2. mar 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko wow......na disco...to je čo??? :grinning: :grinning: :grinning: .................ved vy najlepšie viete ...ale ak má prísť ked sa má drobček narodiť tak to bude asi lepšie..len aby sa Simonko nerozhodol že ešte si tam dlhšie pobudne :wink:
2. mar 2012 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko večerníček....mne Maťko povedal že mu učka povedala že to pojde v teby ked Peťko už bude spať....ale...to ona netuší že Peťko zaspí až hodku po Maťkovi.... :grinning: :grinning:

ako zistím meno ked mám tel. č.....stále mi niekto......prezvána.......a ja ked zavolám nazad tak nezdvihne :angry: :angry:
2. mar 2012 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....to ani ja neviem, čo to je..... :grinning: :grinning: išiel dolu k bratovi, je tam aj kamarát, tak budú klábosiť a ohovárať ma........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že či tu ešte budem aj potom.....jasné.....do polnoci....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....už si neviem predstaviť, kolko to ešte bude za 3-4 týždne, nie ešte dlhšie....... :angry: kludne sa može aj poponáhlať, ja sa nebudem hnevať...... :wink:
2. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka no...tak jej to mal Maťko vysvetliť...... :grinning: prezvána ta?????skús zavolať z nejakého iného čísla...to väčšinou funguje...... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka alebo skús hodiť do googla...niekedy je náhoda sviňa...... :angry:
2. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko tak to si musím počkať na muža a zavolám z jeho......som zvedavá-....
len to Maťko netuší ...on zaspí za 5-10min...a Peťko sa tam ešte vála :angry: :angry: ...............................myslíš že sa Simonko bude ponáhlať?....chlapci sú lenivý.... :wink: .....pri Niskovi si to ako mala?
2. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko nič ....nevyhodilo mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale už volal muž.....tak vyskušam.....hňup :angry:
2. mar 2012 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde si zmizla??? :confused:
2. mar 2012 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka počkaj...muž volal na to číslo?.. :confused:mi zas ušla niť..... :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka Nisko je po termíne, týžden...3 dni vyvolávačky....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka kto je hňup?????
2. mar 2012 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ten čo mi vkuse prezvána.....a zavolám z mužovho...len čo dorazí......asi som to nejak blbo napísala :pensive:
2. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko 3dni vyvolávačky????......no teda......ťa pekne vytrápili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
2. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..už som v obraze..... :wink: ....a to ti vždy zloží, alebo je tam ticho????
2. mar 2012 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko bud nestihnem zdvihnuť...alebo len raz prezvoní...a ked zavolám nazad tak nezdvihne...to je už asi 2t :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka hm...divné...... :pensive:
2. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ozaj, ak chceš..daj číslo, možem skúsiť aj ja..... :wink:
2. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super vykypelo mi mlieko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko že???.......musím ísť mužovi otovriť..nemá kluče...
2. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok