Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2012

@denisenko možem aj takto verejne?

0949873409

jacka
2. mar 2012

deni..máš.... 😉

denisenko
2. mar 2012

@jacka no a čo, ked ta to obťažuje.... 😠

jacka
2. mar 2012

@denisenko že nech si to nezvyká 😝 ..

denisenko
2. mar 2012

no super, Denisko bol vracať.... 😝 😝 😝 😝 dúfam, že nedoniesol nejakého črevného bacila...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
2. mar 2012

@denisenko moje zlatko......neuškodila mu len večera?

denisenko
2. mar 2012

@jacka tiež dúfam....zjedol o pol šiestej cestoviny so šunkou, kukuricou a smotanou...plný tanier..potom chrumky....a potom ešte plný tanier pudingu..tak o hodinu neskor.....asi toho mal dosť, že???? 😕

jacka
2. mar 2012

@denisenko si riadne položil......a nebolelo ho bruško ked šiel spinkať?...a už je dobre..spinká dalej ☹

denisenko
2. mar 2012

@jacka nie, aj som sa ho pýtala, či mu bolo zle, ked šiel spinkať.....vraj nie.... 😠 ale najskor len pokašliaval,,pokašliaval, tak neviem, či mu soplík nestiekol do hrdla a to mu podráždilo zvyšok...dala som mu teraz coculine, tak hádam bude ok..... 😔 😔 😔 😔 aj ked...zas kašle......idem ho pozrieť..... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
2. mar 2012

@denisenko juj asi budeš mať zlu noc....chod sa mu povenovať.....to je to homeo?

denisenko
2. mar 2012

@jacka hej..spí...homeo...zatial mu vždy zabrali, ked mu niečo nesadlo.....aj pri črevnej chrípke 😉 len kým začnú účinkovať, tak takú polhodinku musím posledovať...... 😔

jacka
2. mar 2012

@denisenko tak to si aj kúpim....už negrckal?.....vy spinkáte spolu?

denisenko
2. mar 2012

@jacka ja to mám doma stále, odkedy som prišla na to, že to zaberá....a velmi mu to pomohlo, ked zo začiatku mu bývalo ráno zle, lebo mal ísť do školky...ale inak to máš na nevolnosti pri cestovaní...som s ich za toto tehu najedla.....ale prežila som v zdraví každú cestu..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...nie, nespíme spolu...pokým sa nadránom ku mne neprisáčkuje...... 😀 má najväčšiu izbu v byte, tak nech ju aj využíva..... 😠

jacka
2. mar 2012

@denisenko ....myslíš žeby to bolo dobre aj ked zjedia niečo "kontaminové"?
zachvilu sa bude deliť s izbičkou?..či nie?.............aspon ti tam nie je smutno....... 😀 😀

denisenko
2. mar 2012

@jacka neviem...vyskúšaj...ja som sa pýtala našej detskej v Taliansku, lebo aj tam sú a ona mi vravela, že to je na nevolnosti a bolenie bruška....aj pri virozach, nielen cestovaní.....vyskúšaj, uvidíš... 😉 ..veru, izba sa bude deliť...ale tak asi...o rok?????? 😀

jacka
2. mar 2012

@denisenko .... v lekárni budu vedieť ked im poviem že chcem coculine?.....stačí len tak povedať?
ešte máš nejaké homeo.?....
nech si ju Nisko ešte vychutná........nevie čo ho čaká za rok 😀 .....vlastne už čoskoro.... 🙂 😉 na bračeka sa teší?.....počúva bruško?

jacka
2. mar 2012

@denisenko ako Nisko..spinká??? 😕

jacka
2. mar 2012

deni....idem ja už...muž ma vyhadzuje 😠 😠 😠 ....zajtra som tu ako na koni.... 🙂 ......dufam že budete mať dobrú noc

dobrú noc...... 🙂

denisenko
2. mar 2012

@jacka spinká..idem aj ja 😉 hej, len povedz že chceš homeopatiká na nevolnosti pri cestovaní, ak si náhodou nespomenieš na názov.....CoCCuline ...stoja okolo 3E 😉

denisenko
2. mar 2012

@jacka dobrú noc..... 😉

jacka
3. mar 2012

ahojte,,,, 🙂

@denisenko dikes.................. 🙂 .......................ako je Niskovi?

denisenko
3. mar 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka ...dobre...v noci ešte kašlal, asi to boli len tie hlieny do krku...... 😠 slniečko už došlo...dakujem..... 😉 ..dneska možeme prať.....postel..... 😝 a to nehovorím, komu ešte bolo zle celú noc...na balkone...už je umytý..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
3. mar 2012

@denisenko kocur?...........vonku je pekne tak ti to hádam poschne.......ale o zábavu máš postarané 😔
nejak neskoro došlo 😎 😎 😎

denisenko
3. mar 2012

@jacka ..veru, postarané...aby som sa hned ráno rozbehla.... 😀 😀 😀 😀 neskoro...ale predsa.... 😉 práčka perie, hádam postavím na obed....urobím gulky v paradajkovej omáčke...sa zas"dožerem" 😀 😀 😀

letty86
3. mar 2012

ahojte
ja dnes iba na skok, poobede ideme na oslavu, mamka má narodky 😵 😵 😵
Matulko mal úraz ☹ som ani nemala chut tukat do pc....nič vážne, ale zlakli sme sa 😔 v kúpelke má viki stoličku,nádstavček, aby dosiahla, ked si umýva zúbky...matulko sa tam postavil a spadol a to pri nom stál manža, len ho nestihol chytit....spadol na druhú stoličku 😠 ktorá tam nikdy nebýva(taká malinká drevená) a udrel si bradu...nastastie, šit netrebalo, má fajnú modrinu a dva škrabančeky...poslali nás aj na rtg, ale všetko o.k.....som bola z toho taká nijaká, človek stojí pri nom a nestihne ho zachytit...už všeličo ma napadlo, čo sa može stať ☹ ☹

letty86
3. mar 2012

už som aj za peknú 😅 včera som sa bola ostrihať....trosku nezvyk, že sú teraz také krátke, ale dobre, hned mám pocit, že som trošku zhodila 😀

denisenko
3. mar 2012

@letty86 ...uf, si viem predstaviť, ako si sa nalakala..... 😔 my sme ráno tiež mali pohotovosť...Nisko spustil taký rev, že až....privrel si prst do skrine.....ja neviem, ako to dokáže..... 😠 😠 😠 pozeral rozprávku a privrel prs to skrine...10 vecí naraz..... 😀 😀 😀 ...mamina má narodky? tak blahoželáme..... 😉 pošli kúsok torty..... 😉 😉

jacka
3. mar 2012

@denisenko šikovný je.... 😀 .....tolko veci naraz dokáže len žena 🙂
som bola v lekárni......tak mi povedala ...že mu to neuškodí....ale asi nepomože radšej sa mám popýtať dr......aj tak tam ideme 20teho tak uvidím......dala mi smectu na bruško.....tá sa zíde 🙂

@letty86 doť foto.............no teda nezávidím ti čo si si prežila....brrr...hlavne ked je ešte taký malinký ☹

denisenko
3. mar 2012

@jacka spytaj sa...idete na kontrolu?? 😕 ..joj, hlava ma bolí.... 😝 som zvedavá, čo budeme robiť v noci, Denisko spí už od ol dvanástej a ja som si schrupla na dve hodiny....... 😔 😔 😔 .... 😀 pojdeme dneska na ti zábavu asi my.... 😀 😀 😀 😀

utka
3. mar 2012

Ahojte...som tu na skok...Viki trochu lepšie,dnes už má len zvysenu teplotu,ale do teraz to bola katastrofa.Tak zatiaľ papa...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre