• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@utka ešte stále ste v nemocnici????? :pensive: držkajte sa.... :wink:
3. mar 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme sa aj pobicyklovali...malý pán si dal dve ulice a mal dosť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je tam krásne ale fúka severák....bolia ma uši........ :angry:
3. mar 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko , veru ešte.Dakujeme :wink:
3. mar 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.....veru krásny deň bol dnes :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:..my sme premiérovo grilovali....juj tie vône do široka ďaleka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......babám sme už dali von "stroje" kolobežku a trojkolku :slight_smile: ........ale to blatisko hnus, také sú špinavé že brrrr...moje asi nebudú dámy ako písala deni o aninkiných :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka držte sa........ :wink:
3. mar 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja som dala deťom kolobežky.......už sme aj bicyklovali......Peťkovi to ešte nejde.....bodaj by...naobliekaný.....sa mu nechce ťahať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................a potom sú čo ked nie sú dámi... :dizzy_face: ...slečny :wink: ......................škoda boli by sme sa pozvali keby sme vedeli :wink:
3. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ideme na kontrolu asi ...20teho..neviem....musela som by som urobiť kuk..........tak príjemnú zábavu..... :slight_smile: ...my dnes odpadneme asi všetci o 8h......ráno vstávali okolo 5tej :angry: ......a ešte sme šli na plavošku......jediné čo sa mu tam páči je tobogán....tak mu to musím zatrhnuť...lebo sa potom nechce učiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:..................aj mna bolí hlava...ale už vyše týždna...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ty čo tu v sobotu??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokecala som si....možem ísť dalej :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...som k.o. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...na kupku bolo supeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: deti sa vyšantili až až....a ja tiež :slight_smile: :wink: ......od rána sme došli domkov niečo pred siedmou........len tá cesta je zabiják.....bolí ma zadok od tolkého sedenia v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s detičkami sme si vyšli aj do vonkajšieho bazénu s teplou vodou.....chjoj,ostala by som sa tam močiť celý deň :grinning: a bolo mi taaaak teplo,že som iba v plavkách pendlovala po vonku :grinning:
idem spať :pensive:
dobrú noc :slight_smile:
3. mar 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my sme boli na návšteve...o poschodsie nižšie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasekla pri puzzle, že mi volal manžel, že kde som ked nie som na skype...už si myslel že som v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len ich nechaj...nech sa na tobogánoch vybláznia..... :dizzy_face:
@aninka29 pekný výlet....budú spinkať ako bábiky.... :wink: že plavky...to čo je????? :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ale isto máš aj ty doma dámy...len to skrývajú.. :wink: :wink: :wink: to ste fakt vonku grilovali????a čo tak zavolať...by sme sa pozvali.... :slight_smile:
3. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
3. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si ho riadne vystrašila..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ved nechám......ale chcem aby sa naučil plávať....ved tam chodíme len kvoli nim :dizzy_face: ....a suvenír som si odtial priniesla...... :angry: :angry:
vy ste čo dnes robili?.....čo zajtra varíš?....Niskovi je ako?..

idem spať.......zajtra som tu zase :slight_smile:
dobru noc.....posledná.....a ráááno...prvááááá :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka haha....posledná.... :wink: ...vidíš, mna ani nenapadlo, ako to chudák zoberie..... :grinning: ..máme navarené od dnes....aj na zajtra....Denisko je už ok,len ten soplík mu tečie.....ale ani nekašle, ani teplotu nemá.... :wink: ...suvenír????...si viem predstaviť...... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobrú nocku...
3. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kdeže....moja :dizzy_face:
3. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty vždy ak rýchlo varíš.....predbehla si ma zase.....šikovnica si...čo máš?
ešte stále má soplíky?..........
3. mar 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mám polievku kuraciu v mrazáku...a gulky v rajčinovej omáčke...knedla a fašírka v rúre...ostalo mi mleté mäaso, tak som si upiekla...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a zostane hádam a do pondelku a potom už pojdeme vyjedať babku.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sa máte.....vyjedať babku..... :slight_smile: ....................vidím že ty dávaš všetko do mrazáku........aj ja som začala....ale zabudla som písať dátumy...tak vyhadzujem :frowning2:
3. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
už som mysela že som tu sama...a ty si tu ešte stále.... :grinning: :grinning:
@denisenko
3. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja dátumy nepíšem, ale tak zas priebežne dojedám..... :dizzy_face: nie, ešte som tu...aj ked už pred hodinou som vravela, že idem spať....ale tak zas 2 hodinky cez obed...urobili svoje.... :grinning:
3. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ked ja to väčšinou odkladám deťom ...keby sme niekam šli a aby mali...ale chodíme tak že viem že ideme tak varím..a to v mrazáku ostáva..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nisko už spinká...............tak zajtra ťa zobudím...ked pojdeš spinkať na obed :wink:
3. mar 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no, ty si ako tá moja polovička...zajtra ti cez obed zavolám, budeme variť puding..... :grinning: :grinning: :grinning: moj zlatý, my cez obed s Niskom spíme......až pak.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka idem už naozaj spať...Simčo buntoší, tak nech sa ukludní..... :dizzy_face: dobrú nocku..... :slight_smile:
3. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....,,,,,,,,,,,,,aký puding?..............ja nechápem to tvoje dieťa :slight_smile: ....taký velký a ešte spinká...a potom aj večer zalahne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........jááj...záááávidím :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bežkaj bežkaj.,,,,....idem aj ja....
pekné sníčky.....oddýchni si........ :dizzy_face: pa
3. mar 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..taliansky....tak potrebuje pomocť trošku s návodom..niečo ako BB puding.... :wink: aj ja som vdačná, že ešte spí...aspon si aj ja odddýchnem.. a už tu nie som..... :wink:
3. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok