• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
ahojte :wink:
@aninka29 tak aj švagriná mala dosť :frowning2: ach, tie naše poklady nezbedné
@jacka aj vy prázdninujete?
5. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budíček, dievčence..halo, halo :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 prázdniny :wink:
5. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 nie...Maťko je v školke.... :slight_smile:
5. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
na mňa asi ide jarná únava,alebo čo.....som úplne rozbitá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .....bolí ma celý človek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simuška je v škôlke,velmi sa jej nechcelo......aaaaale puntíkovia zaberajú :grinning: ..ďakujem za dobrý tip leni :slight_smile:
so Sabkou sme si odskočili do mesta...idem sa pomotať po dome.....som chcela umyť okná,ale fakt sa mi nechce...aj tak zase hlásia zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a poobede tanečná
5. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile: ja som len na skok...sme sa vrátili do žiliny....porodnica prežila a ja tiež...balík cukríkov a celkom to šlo...ja viem, že je to nezdravé, ale čo už....kritický stav...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz som dala Niska do postele, stihnem hádam pobaliť a možeme ísť prázdninovať...chalani sú už u babky...síce Nisko soplí, ale to vraj aj oni, takže to bude ok..... :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka ty si dala Maťka do školky??? :confused:
5. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja už mám jarnú únavu od novembra...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy už ste po prázdninách, že? :slight_smile: tie okná už aj na mna volajú, že umy ma....pomaly fakt cez ne prestávam vidieť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja sa tu stavím cez týžden isto...ved mamina fičí na nete stále...len pri troch krpcoch neviem, či sa dostanem na rad...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko noo,my už máme po prázdninách :slight_smile:..stačilo :grinning:............idete na celý týždeň?....užite si :slight_smile:
5. mar 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 no uvidím, na ako dlho....podla stavu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to máš pravdu..v tvojom stave nevieš čo bude zajtra :slight_smile: :wink:
5. mar 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ja ako ja...ja to rozchodím....ale ak sa zhorší Niskovi kašel a dostane horúčky tak klusáme k detskej :angry:
5. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!...
@aninka29 ..aj u nás to zaberá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......som rada, že aj u vás :wink: .......

@denisenko..ako na monitore?....OK?

@jacka..prázdninujeme len doma...našťastie je zatiaľ krásne, tak budeme väčšinou vonku :sunglasses:
5. mar 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko snád sa mu nepohorší :unamused: :slight_smile:
@leninka75 aj ja som rada :slight_smile: aspoň si neničím nervy dlhými prednáškami :wink: ...stačí jeden kuk na "tabuľku" a vybavené......akurát Sabka to má v paži :grinning: /ved ani tomu nerozumie/...tá tam má puntíkov...chjoooj,strašne veľa. :grinning: ....a Simi je happy,že má menej ako Sabi :wink:
5. mar 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 vraj....fyziologické...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte čo variť zajtra..už teraz ma bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...keby sa dalo najesť zo vzduchu..to by bolo sveta žiť
dnes ešte máme od včera...ale čo zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa mi bude chcieť..čo nebude :grinning: ..tak by som urobila šišky...inak viete ako sa im hovorí u nás?....že krepľe :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dala dala.....nech sa tam s ním zožieraju aj iný..... :grinning: :grinning: .......ale nie....je rád medzi deťmi...tak nech je...tu je to ako po vymretí.....

@aninka29 ja som šišky robila min.týžden...teraz chcem dukátky.....

@leninka75 veru krááásne je vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. mar 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prídem ..vy zdrhnete.....no pekne :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som ešte tu...pomaly balím a zašívam.....narástol mi asi zadok..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja som tu
akurát počúvam,že koncom týždňa majú byť snehové prehánky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na trafenie :angry:
5. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som strašne nemogavá :angry: ....kade idem,tam sa udriem...........už nech je večer :pensive:
5. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako idete?.......

@aninka29 neboj večer tu je cob dup :wink:
5. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak sa potom ozvi....... :slight_smile:

ideme sa nachystať...a šup pre Maťka... :dizzy_face:
5. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no jasnééé....to si ešte na to coby dub počkám :grinning: :wink:
5. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: to rýchlo ubehne...pojdeš pre Simku....na tanečnú a je večer :wink:
5. mar 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ideme busom...2,5 hodiny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teda....nezávidím ti....... :pensive: .....s tým velikým bruškom.....držkaj sa...aj Simonka :slight_smile:
5. mar 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok