Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
5. mar 2012

ahojte 😉
@aninka29 tak aj švagriná mala dosť ☹ ach, tie naše poklady nezbedné
@jacka aj vy prázdninujete?

letty86
5. mar 2012

budíček, dievčence..halo, halo 🙂 🙂

letty86
5. mar 2012

😕 😎 😵 😉

letty86
5. mar 2012

😕 😕

jacka
5. mar 2012

@letty86 prázdniny 😉

jacka
5. mar 2012

@letty86 nie...Maťko je v školke.... 🙂

aninka29
5. mar 2012

ahojte 🙂
na mňa asi ide jarná únava,alebo čo.....som úplne rozbitá 🙄 🙄 🙄 .....bolí ma celý človek 😝
Simuška je v škôlke,velmi sa jej nechcelo......aaaaale puntíkovia zaberajú 😀 ..ďakujem za dobrý tip leni 🙂
so Sabkou sme si odskočili do mesta...idem sa pomotať po dome.....som chcela umyť okná,ale fakt sa mi nechce...aj tak zase hlásia zimu 😝 ...a poobede tanečná

denisenko
5. mar 2012

ahojte... 🙂 ja som len na skok...sme sa vrátili do žiliny....porodnica prežila a ja tiež...balík cukríkov a celkom to šlo...ja viem, že je to nezdravé, ale čo už....kritický stav...... 😀 😀 😀 😀 teraz som dala Niska do postele, stihnem hádam pobaliť a možeme ísť prázdninovať...chalani sú už u babky...síce Nisko soplí, ale to vraj aj oni, takže to bude ok..... 😠 😠 😠 😠
@jacka ty si dala Maťka do školky??? 😕

denisenko
5. mar 2012

@aninka29 ja už mám jarnú únavu od novembra...... 😀 😀 😀 😀 vy už ste po prázdninách, že? 🙂 tie okná už aj na mna volajú, že umy ma....pomaly fakt cez ne prestávam vidieť..... 😝 😝

denisenko
5. mar 2012

@jacka ja sa tu stavím cez týžden isto...ved mamina fičí na nete stále...len pri troch krpcoch neviem, či sa dostanem na rad...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
5. mar 2012

@denisenko noo,my už máme po prázdninách 🙂..stačilo 😀............idete na celý týždeň?....užite si 🙂

denisenko
5. mar 2012

@aninka29 no uvidím, na ako dlho....podla stavu...... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
5. mar 2012

@denisenko to máš pravdu..v tvojom stave nevieš čo bude zajtra 🙂 😉

denisenko
5. mar 2012

@aninka29 ja ako ja...ja to rozchodím....ale ak sa zhorší Niskovi kašel a dostane horúčky tak klusáme k detskej 😠

leninka75
5. mar 2012

ahojte!!...
@aninka29 ..aj u nás to zaberá 😵 😵 😵 .......som rada, že aj u vás 😉 .......

@denisenko..ako na monitore?....OK?

@jacka..prázdninujeme len doma...našťastie je zatiaľ krásne, tak budeme väčšinou vonku 😎

aninka29
5. mar 2012

@denisenko snád sa mu nepohorší 😒 🙂
@leninka75 aj ja som rada 🙂 aspoň si neničím nervy dlhými prednáškami 😉 ...stačí jeden kuk na "tabuľku" a vybavené......akurát Sabka to má v paži 😀 /ved ani tomu nerozumie/...tá tam má puntíkov...chjoooj,strašne veľa. 😀 ....a Simi je happy,že má menej ako Sabi 😉

denisenko
5. mar 2012

@leninka75 vraj....fyziologické...... 😀 😀 😀 😀

aninka29
5. mar 2012

baby poradte čo variť zajtra..už teraz ma bolí hlava 😝 ...keby sa dalo najesť zo vzduchu..to by bolo sveta žiť
dnes ešte máme od včera...ale čo zajtra 😝 😝 😝

aninka29
5. mar 2012

ked sa mi bude chcieť..čo nebude 😀 ..tak by som urobila šišky...inak viete ako sa im hovorí u nás?....že krepľe 😀 😀

jacka
5. mar 2012

@denisenko dala dala.....nech sa tam s ním zožieraju aj iný..... 😀 😀 .......ale nie....je rád medzi deťmi...tak nech je...tu je to ako po vymretí.....

@aninka29 ja som šišky robila min.týžden...teraz chcem dukátky.....

@leninka75 veru krááásne je vonku 😎 😎 😎

jacka
5. mar 2012

ja prídem ..vy zdrhnete.....no pekne 😀 😀

denisenko
5. mar 2012

@jacka ja som ešte tu...pomaly balím a zašívam.....narástol mi asi zadok..... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
5. mar 2012

@jacka ja som tu
akurát počúvam,že koncom týždňa majú byť snehové prehánky 😝 😝 😝 na trafenie 😠

aninka29
5. mar 2012

dnes som strašne nemogavá 😠 ....kade idem,tam sa udriem...........už nech je večer 😔

jacka
5. mar 2012

@denisenko ako idete?.......

@aninka29 neboj večer tu je cob dup 😉

jacka
5. mar 2012

@denisenko tak sa potom ozvi....... 🙂

ideme sa nachystať...a šup pre Maťka... 😵

aninka29
5. mar 2012

@jacka no jasnééé....to si ešte na to coby dub počkám 😀 😉

jacka
5. mar 2012

@aninka29 😀 😀 to rýchlo ubehne...pojdeš pre Simku....na tanečnú a je večer 😉

denisenko
5. mar 2012

@jacka ideme busom...2,5 hodiny.... 😝

jacka
5. mar 2012

@denisenko teda....nezávidím ti....... 😔 .....s tým velikým bruškom.....držkaj sa...aj Simonka 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre