• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka díky.... :wink: myslíš, že predsa len dievčatko????? :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete, čo mi dneska v čakárni povedal Denisko......? že mamí, daj mi telefon......vyťukal tam 112,........ tam možem zavolať a spýtajú sa ma, či chcem, hasičov, policajtov alebo sanitku....ked porodíš, zavolám ti sanitku....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ostatné tehošky sa aspon dobre nasmiali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zaklincoval to: mami, ty si moja láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 moj sen..najesť sa zo vzduchu :pensive: ja som dnes robila rybku a zajtra by som si dala tiež niečo bezmäsité...mäso mi ide hore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi urobím palacinky, už vidím, aký je manža nadšený :angry:
@denisenko ten tvoj nisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že moja láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja chcem byž matkova :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka a matko je v tej istej skôlke a triede? u nás bola cez prázdniny skolka zatvorená, detičky chodili do inej škôlky na sídlisku..to by sa veru vikinka nepotešila, keby tam musela íst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
Konečne sme doma. Ale som rada, že v tom najhoršom sme boli pod lekárskym dozorom...
5. mar 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..som to myslela tak aby si držkala Simonka v brušku :dizzy_face: .......
Nisko nemá chybu...to ho kto naučil?? :slight_smile: :slight_smile: ....si bola hrdá mamina.... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super že ste doma.......... :slight_smile: ...veru tam ste boli pod dohladom :slight_smile:
5. mar 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 nie....školka normálne funguje...aj trieda aj učky.......chodí do mesta...tam nezvykne byť zatvorená :wink: .............aj moj má radosť s palaciniek......berie to ako dezert :grinning: :angry:
5. mar 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a ako ste sa rozhodli za školu???
5. mar 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nijako....... :pensive: .....
5. mar 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ...sme doma :slight_smile:
@utka konečne ste doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............máte vy "šťastie" :frowning2: :frowning2: ....to nie je fér,ale fakt :unamused:
5. mar 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zakukala kukulienka :grinning: :wink:
som sa rozhodla,že zajtra urobím francuzáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......nebudem sa ja trápiť s varením :grinning: ...ten čas radšej odsedím na koňovi :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 veru...som zvedavá, čo mi zase povie riaditeľka v robote...že to nie je fé=r voči kolektívu?!Asi by som ju už teraz niekam poslala a rovno si doniesla aj výpoveď.
5. mar 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja ti silno držím prsty,aby si v tej robotke zostala naďalej :slight_smile: .....ved to kurnik musia chápať :confused: ...či oni nemajú deti???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem hodiť deti do vane :slight_smile:
5. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 .........ja som sa rozhodla že dva mes. nebudem robiť francúcke a grandír...lebo to varím dookola....a ešte sa m i toho prejedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................ak nebude muž jesť tak zajtra nevarím.......nám to bude stačiť :wink:

@utka zlaté :angry: to žiena čo nevie čo je mať doma :angry: :angry: ..
5. mar 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som vymienala sáčok na vysávači......som ani len netušila čo všetko tam možem nájsť ked mi Peťko pomáha........tak som to musela rozstrihnuť všetko povyberať.....ale...lubim ho :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mne zas Sabka pomáha všetko nahádzať do smetného koša,ked robí poriadky.....a potom sa tam hrabem a hrabem....ale.....ľúúúbim ju :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
opičky vysprškované,čistučké,voňavučké,krémikovučké :grinning: ..idem im nachystať nejaký chlebík na večeru a padlaaaa :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...........nás našťastie smetiak prešiel....čo som nesmierne rada.........lebo som na to o čosi lepšie ...... :grinning:
ešteže ich máme :dizzy_face: :dizzy_face: ...............normálne by sme sa nudili :wink:
5. mar 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 čo idete papať?.......
my sme už po večeri............teraz chrumkajú ovocie....a zachvílu pojdu aj oni do vane...a roooovno do postele a...padla :wink:
5. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka natrela som im chlebík so syrom,salámka a paprika....a actimel..............ešte počkám na manžu,nech trošku poklábosime....včera bol nejaký chorý,lebo v sobotu čosi oslavovali a vypil dva poldecáky vodky :grinning: :grinning: :grinning: ..tak mu bolo straaaaašne
5. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: chlapi :grinning: :grinning: :grinning: ....dobre že mám doma troch :grinning: :grinning:

teraz idem na radu ja......teda mojich idem pohádzať .... :grinning: :grinning: :wink:
5. mar 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka len pohádž.....aj muža ideš hodiť? :wink: :wink: :grinning: :grinning:
s mužom sme už dokvákali....sme ani moc nemohli.....lebo je nejaký blbý signál :angry: :angry: :angry: ...ale hlavné veci som mu stihla zreferovať :wink: :slight_smile:
5. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My už sme vykúpaný v hypermangáne...lieky spapané, ešte jeden o desiatej a šup konečne spať vo svojej posteli
5. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nooooooooo my tak na jednu štvrtinu :grinning: :grinning: :grinning: ...na porádku je len Lolka :slight_smile: ......ostatok ešte čaká...staršia slečinka ešt ekuká večerníky a kakavkuje...........
5. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...šťastnú cestu :slight_smile:
5. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja už som tiež na porádku :grinning: :wink: ...idem im prečítať rozprávku a chrrr chrrr :pensive:
dobrú noc
5. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ešte nebol muž doma....ale ked príde...tak aj jeho hodím... :grinning: :grinning: ...................u nás sa už spinká.......rozprávočka prečítana.....ticho všade

@leninka75 kedy ti chodí spávať?

dnes tu asi nebudem mať s kým kvákať :grinning: :grinning:
tak dobrúúú
5. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Viki spinká...ja sa už teším na svoju postieľku. Zajtra som ešte doma.
Dobrú noc.
5. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko :slight_smile: nespíme...ja už chlipkám kávičku :wink: :slight_smile:
6. mar 2012 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok