• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
ahojte....

@utka verím ti...aj ja som si to prežila :slight_smile:

@aninka29 nech ti pochutí.....a ja musím variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :sunglasses:

@jacka.......bežne Lolka chodí spávať medzi 19:00 a 19:30 a Lilka kúsok za ňou..včera ale Lolku ukladal muž :sweat_smile:..my s Lilušou sme pláchli na zumbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......ale musím povedať, že to celkom zvládol :dizzy_face:........on má ešte celkom hrôzu z toho byť s takým krpcom dlhšie sám...čaká kým podrastie :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29....ty stále vstávaš tak skoro?....aj cez víkendy?...

@utka..doma je doma :slight_smile:
6. mar 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka čo ideš variť? :confused: ....ja dnes robím len polievku - hrachovú, ešte máme ryžu s mäskom
6. mar 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zostala mi kaša od včera, taká bola dobrá, že mi je ju ľúto vyhodiť, tak som hľadala recept na zemiakové krokety...asi urobím na večeru :slight_smile: ...a Lilka má chuť robiť nejaký koláč, len má podmienky, že sa nesmie piecť a byť dlho v chladničke :sweat_smile:......strašne nenáročné dievča :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 zlatá je :dizzy_face: :dizzy_face: .......už si to niekedy robila?.....

zeleninovú polievočku.......a ryžu s kuriatkom...zachvílu budem mať hotovo....kuriatko sa bude piecť aj samé :wink:

dobrá zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Lolka neprotestuje že nejdú spolu spinkať?:....to by u mna neprešlo.....na rovnako v posteli
6. mar 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......fíha dobrý obed robíš :dizzy_face: :dizzy_face: ..zostane ti aj na dva dni :slight_smile: ........mám kadejaké recepty na nepečené koláčiky, hádam si slečna vyberie............Lolka je zatiaľ taká, že proste sa jej chce spať a iné ju nezaujíma :slight_smile: ......našťastie :wink: ....jeej a všetko je teraz "mlá" alebo "mlalá" to znamená, že malé :grinning: :grinning: :grinning: ...................

....veru tie mraziská sú stále v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja už by som tak nosila botasky a tenkú bundu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....jaaj kedy to už bude....aj Liluši včera moja mama kúpila botasky, tak ich rýchlo aspoň na zumbe vyskúšala :grinning:
6. mar 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.jaaaj pomóc Lolka mala asi slabé raňajky už obhrýza hubku na umývanie čo má lilka v kuchynke :angry: :confounded: :confounded:........
6. mar 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. mar 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ako bolo na zumbe?
dnes nám zasklievajú balkon, manža sa teší ako deculo :dizzy_face:
6. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
u nás pred chvílou padal sneh :angry:
6. mar 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dufam že ostane...... :slight_smile: ........som to chcela dať Maťulovi na večeru..a teraz čítam že aj oni maju :frowning2:
tak hod aj mne recepítky na nepečné koláčiky :slight_smile: ........................keby som aj ja mala aké detičky.....ide spať a hotovo...

@letty86 :slight_smile: :slight_smile: ......a tvoj muž by to sám neurobil?.... :wink:

zajtra máme ísť na tu psycho poradnu.....tak neviem či tam ísť alebo na to kašlať
6. mar 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :slight_smile: :dizzy_face:
juj že sneh......tu krásne svieti..chceééééš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. mar 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka je sice sikovný, ale to asi nie, firmy už majú potrebné veci a materiál a vyškolení personál...neviem o tom, žeby si to ľudia robili samy
chod, hádam nemáš čo stratiť...držím palce :dizzy_face:
6. mar 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :sunglasses: aj tu už vykuklo slnko, ale ten sneh ma dorazil...sialené počasie...už nech je teplo...ja už tiež potebujem umyť okná
6. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ved ja sa len pýtam :slight_smile:
myslíš že mám....

ideme von...... :sunglasses:
6. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved ja len odpovedám :dizzy_face: :wink:
idem aj ja s matkom :wink:
6. mar 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Pospali sme si do deviatej...idem niečo variť...
6. mar 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...v prvom momente ma napadlo, že kto rozbil balkónové okno :grinning: :grinning: .....ale potom došlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...zatvárate balkón :wink: ...čo tam budeš mať zimnú záhradu? :dizzy_face:

@jacka...súhlasím s letty :wink: ...choď na tú poradňu, veď za to nič nedáš a uvidíš :slight_smile: ..to kôli škole?.....

@utka...híííííííí takto leňošiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..už si mohla mať navarené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..na zumbe bolo dobre :dizzy_face: ..dlho sme neboli, tak sme veľa nevedeli ale mi to dobehneme :slight_smile: ..Lilka tam mala aj kamošky zo škôlky, tak sa vyšantili :dizzy_face:

@jacka...poslala som na orangemail :wink:
6. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 cez týždeň vstávam takto skoro..buntoším už od piatej :wink: :slight_smile: ...a víkendy spím,až kým ma nezobudia deti...
dnes som postíhala vypiť kávy ešte všade možne...rovno zo škôlky k bratrancovi na kávu,od bratranca ku kmotruške na kávu...nato mi volala švagriná,že ide k nám...tak sme dali dalšiu :grinning: :grinning: a mám dosť do večera
francuzáky hotové...idem naložiť Sabke,lebo jej to tu rozvoniava.........a na poobedie po škôlke mám program...Simuška sa pozvala ku kámoške .....ale to si dám fakt už len čaj :grinning:
6. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ...dobre počítam, že za doobedie si zmákla 4 kávy????? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: .......aké máš zreničky?? :grinning: :grinning:
6. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ....dávaš si budík, či si už tak nastavená???
6. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja kávu milujem :dizzy_face: :dizzy_face: to je moja droga :wink: .....ráno si dám silnú na prebratie..a potom už len také slabšie odvary :grinning: ....zreničky?....myslím,že sú v poho :grinning: :grinning:
nastavujem si budík na 5:15.....ale stále sa zobudím skôr..zobudí ma sused,ked ide ráno do práce a turuje svoju "barboru" :grinning: :grinning:
6. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink: včera sme došli v pohode, len večer som sa už na net nedostala, lebo deti tu šli spať..... :slight_smile: dneska je krásne, tak Denisko s Dávidkom sú vonku v piesku....Samkovi je zle....tak leží.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Denisko teda má parťáka.....sú rovnaký...hlavne že my máme od nich klud..... :grinning: :grinning: :grinning: a variť ideme hráškovu polievočku :wink:
6. mar 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .....to až tak počuť s tou barborou :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko...ja som myslela, že cestujete dnes :pensive:....ako sa vám včera išlo? ..do kedy sa zdržíte?
6. mar 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilka vyrába pascu na Lolku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...netuším čo to znamená :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......ideme kukať bol raz jeden život :slight_smile: ..aspoň si v kľude vypijem kávu :dizzy_face:
6. mar 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a potom by som čo robila? Tiež leňošila...No po štyroch nociach v nemocnici som si potrebovala trochu pospať!
Prvú sme s Viki skoro vôbec nespali :frowning2:. Druhá už bola trochu lepšie, ale len pre Vikiho. Ja som bola každú chvíľu hore.
6. mar 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak len oddychuj :slight_smile: :slight_smile: .......super,že má Nisko parťáka :slight_smile: :slight_smile: ..a Samkovi je prečo zle?
@leninka75 chjáááj a ako ju počuť :grinning: :grinning: :grinning: ......Lilka už vyrobila pascu pre Lolku???...aj ja som zvedavá čo to je :slight_smile: :wink:
ja som sa nejak naštartovala a stihla som si umyť okno v kuchyni,tatikovej "pracovni"...zmáknem ešte spálňu a zvyšok nabudúce......milujem vôňu čerstvo vypratých záclon.........už som si aj vonku na dvere vycapila jarný veniec :dizzy_face: :dizzy_face: ......a ešte povyťahujem nejaké jarné dekoračky do obyvky........takže ja už mám jar prosím pekne :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok