Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2012

ahojte....

@utka verím ti...aj ja som si to prežila 🙂

@aninka29 nech ti pochutí.....a ja musím variť 😝

leninka75
6. mar 2012

ránečko!! 😎

@jacka.......bežne Lolka chodí spávať medzi 19:00 a 19:30 a Lilka kúsok za ňou..včera ale Lolku ukladal muž 😅..my s Lilušou sme pláchli na zumbu 😀 😀 😀 😀......ale musím povedať, že to celkom zvládol 😵........on má ešte celkom hrôzu z toho byť s takým krpcom dlhšie sám...čaká kým podrastie 😀 😀 😀

@aninka29....ty stále vstávaš tak skoro?....aj cez víkendy?...

@utka..doma je doma 🙂

leninka75
6. mar 2012

@jacka čo ideš variť? 😕 ....ja dnes robím len polievku - hrachovú, ešte máme ryžu s mäskom

leninka75
6. mar 2012

zostala mi kaša od včera, taká bola dobrá, že mi je ju ľúto vyhodiť, tak som hľadala recept na zemiakové krokety...asi urobím na večeru 🙂 ...a Lilka má chuť robiť nejaký koláč, len má podmienky, že sa nesmie piecť a byť dlho v chladničke 😅......strašne nenáročné dievča 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2012

@leninka75 zlatá je 😵 😵 .......už si to niekedy robila?.....

zeleninovú polievočku.......a ryžu s kuriatkom...zachvílu budem mať hotovo....kuriatko sa bude piecť aj samé 😉

dobrá zima 😝

jacka
6. mar 2012

@leninka75 Lolka neprotestuje že nejdú spolu spinkať?:....to by u mna neprešlo.....na rovnako v posteli

leninka75
6. mar 2012

@jacka ......fíha dobrý obed robíš 😵 😵 ..zostane ti aj na dva dni 🙂 ........mám kadejaké recepty na nepečené koláčiky, hádam si slečna vyberie............Lolka je zatiaľ taká, že proste sa jej chce spať a iné ju nezaujíma 🙂 ......našťastie 😉 ....jeej a všetko je teraz "mlá" alebo "mlalá" to znamená, že malé 😀 😀 😀 ...................

....veru tie mraziská sú stále v noci 😝 😝 😝 ..ja už by som tak nosila botasky a tenkú bundu 😵 😵 😵 .....jaaj kedy to už bude....aj Liluši včera moja mama kúpila botasky, tak ich rýchlo aspoň na zumbe vyskúšala 😀

leninka75
6. mar 2012

.jaaaj pomóc Lolka mala asi slabé raňajky už obhrýza hubku na umývanie čo má lilka v kuchynke 😠 😖 😖........

leninka75
6. mar 2012

🙂 @letty86..ahoj!! 😉

letty86
6. mar 2012

ahojte 😉
@leninka75 😵 😵 😵 ...ako bolo na zumbe?
dnes nám zasklievajú balkon, manža sa teší ako deculo 😵

letty86
6. mar 2012

@jacka 🙂 😉 😵
u nás pred chvílou padal sneh 😠

jacka
6. mar 2012

@leninka75 dufam že ostane...... 🙂 ........som to chcela dať Maťulovi na večeru..a teraz čítam že aj oni maju ☹
tak hod aj mne recepítky na nepečné koláčiky 🙂 ........................keby som aj ja mala aké detičky.....ide spať a hotovo...

@letty86 🙂 🙂 ......a tvoj muž by to sám neurobil?.... 😉

zajtra máme ísť na tu psycho poradnu.....tak neviem či tam ísť alebo na to kašlať

jacka
6. mar 2012

@letty86 🙂 😵
juj že sneh......tu krásne svieti..chceééééš 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
6. mar 2012

@jacka je sice sikovný, ale to asi nie, firmy už majú potrebné veci a materiál a vyškolení personál...neviem o tom, žeby si to ľudia robili samy
chod, hádam nemáš čo stratiť...držím palce 😵

letty86
6. mar 2012

@jacka 😎 aj tu už vykuklo slnko, ale ten sneh ma dorazil...sialené počasie...už nech je teplo...ja už tiež potebujem umyť okná

jacka
6. mar 2012

@letty86 ved ja sa len pýtam 🙂
myslíš že mám....

ideme von...... 😎

letty86
6. mar 2012

@jacka ved ja len odpovedám 😵 😉
idem aj ja s matkom 😉

utka
6. mar 2012

Ahojte.
Pospali sme si do deviatej...idem niečo variť...

leninka75
6. mar 2012

@letty86 ...v prvom momente ma napadlo, že kto rozbil balkónové okno 😀 😀 .....ale potom došlo 😅 😅 😅 ...zatvárate balkón 😉 ...čo tam budeš mať zimnú záhradu? 😵

@jacka...súhlasím s letty 😉 ...choď na tú poradňu, veď za to nič nedáš a uvidíš 🙂 ..to kôli škole?.....

@utka...híííííííí takto leňošiť 😀 😀 😀 😀..už si mohla mať navarené 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2012

@letty86 ..na zumbe bolo dobre 😵 ..dlho sme neboli, tak sme veľa nevedeli ale mi to dobehneme 🙂 ..Lilka tam mala aj kamošky zo škôlky, tak sa vyšantili 😵

@jacka...poslala som na orangemail 😉

aninka29
6. mar 2012

@leninka75 cez týždeň vstávam takto skoro..buntoším už od piatej 😉 🙂 ...a víkendy spím,až kým ma nezobudia deti...
dnes som postíhala vypiť kávy ešte všade možne...rovno zo škôlky k bratrancovi na kávu,od bratranca ku kmotruške na kávu...nato mi volala švagriná,že ide k nám...tak sme dali dalšiu 😀 😀 a mám dosť do večera
francuzáky hotové...idem naložiť Sabke,lebo jej to tu rozvoniava.........a na poobedie po škôlke mám program...Simuška sa pozvala ku kámoške .....ale to si dám fakt už len čaj 😀

leninka75
6. mar 2012

@aninka29 ...dobre počítam, že za doobedie si zmákla 4 kávy????? 😕 😕 😕 😕 😅 .......aké máš zreničky?? 😀 😀

leninka75
6. mar 2012

@aninka29 ....dávaš si budík, či si už tak nastavená???

aninka29
6. mar 2012

@leninka75 ja kávu milujem 😵 😵 to je moja droga 😉 .....ráno si dám silnú na prebratie..a potom už len také slabšie odvary 😀 ....zreničky?....myslím,že sú v poho 😀 😀
nastavujem si budík na 5:15.....ale stále sa zobudím skôr..zobudí ma sused,ked ide ráno do práce a turuje svoju "barboru" 😀 😀

denisenko
6. mar 2012

ahojte... 😉 včera sme došli v pohode, len večer som sa už na net nedostala, lebo deti tu šli spať..... 🙂 dneska je krásne, tak Denisko s Dávidkom sú vonku v piesku....Samkovi je zle....tak leží.... 😝 ale Denisko teda má parťáka.....sú rovnaký...hlavne že my máme od nich klud..... 😀 😀 😀 a variť ideme hráškovu polievočku 😉

leninka75
6. mar 2012

@aninka29 .....to až tak počuť s tou barborou 😀 😀 😀

@denisenko...ja som myslela, že cestujete dnes 😔....ako sa vám včera išlo? ..do kedy sa zdržíte?

leninka75
6. mar 2012

Lilka vyrába pascu na Lolku 😅 😅 😅 😅 ...netuším čo to znamená 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2012

......ideme kukať bol raz jeden život 🙂 ..aspoň si v kľude vypijem kávu 😵

utka
6. mar 2012

@leninka75 a potom by som čo robila? Tiež leňošila...No po štyroch nociach v nemocnici som si potrebovala trochu pospať!
Prvú sme s Viki skoro vôbec nespali ☹. Druhá už bola trochu lepšie, ale len pre Vikiho. Ja som bola každú chvíľu hore.

aninka29
6. mar 2012

@denisenko tak len oddychuj 🙂 🙂 .......super,že má Nisko parťáka 🙂 🙂 ..a Samkovi je prečo zle?
@leninka75 chjáááj a ako ju počuť 😀 😀 😀 ......Lilka už vyrobila pascu pre Lolku???...aj ja som zvedavá čo to je 🙂 😉
ja som sa nejak naštartovala a stihla som si umyť okno v kuchyni,tatikovej "pracovni"...zmáknem ešte spálňu a zvyšok nabudúce......milujem vôňu čerstvo vypratých záclon.........už som si aj vonku na dvere vycapila jarný veniec 😵 😵 ......a ešte povyťahujem nejaké jarné dekoračky do obyvky........takže ja už mám jar prosím pekne 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre