• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@jacka ..ale veď do pondelka ešte ďaleko :slight_smile:.....skôr ma štve, že nemôžeme von :stuck_out_tongue_closed_eyes:..to sú dni, beeeee :cry: :cry: :cry:

@letty86..Lolka je neznesiteľná vždy keď sa už blíži jej čas spinkania, to ju nič nebaví, len rozhadzuje a mrnčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn, navarené, upratané, naobedované, ešte dolížeme lízatka a ide sa do postele.... :slight_smile:
8. mar 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 si sa trafila...zabudol dať medzerník...ale to má aj s priezviskom......že: napíšem niečo babám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby..zase ste toho popísali...idem čítať
8. mar 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dočítané... ehm..medzi riadkami :grinning:
@denisenko ja som tiež poslíčkov nemala....ale môže byť,ked ti teraz nie je nič :unamused:
@leninka75 my na spievankove fičíme jedna radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jednotku už máme obhranú....teraz v kuse púšťame dvojku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....aj tá angličtina od nich je perfektná...vlastne,všetky cd a dvd od nich sú dobré... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ráno sme si so Sabkou odbehli do mesta...potom som domka trošku upratala,vyšli sme von s kmotrušou...skončili sme u kámošky na káve..dali sme si aj jedného frťana....takto zrána a už pijeme :grinning: :grinning: :grinning: ..........teraz sa Sabka naobedovala,zaľahla k tv...........a ja idem relaxovať tiež...........len si ešte vyvesím prádlo,dám dokopy svoje milované orchideyky,doluxujem kúpeľňu,záchod,a nachystám si veci na žehlenie...ale len nachystám...žehliť budem tak o týždeň možno :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a aj ja Vám prajem krásny MDŽ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 ..veru aj my máme od nich všetky CD :dizzy_face: ..spievankovo je len 1 a 2? :confused: .....mám zatiaľ len tieto..ja to striedam, lebo mne to už potom ide na nervy stále dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

@aninka29....jaaaj taký frťan :dizzy_face:...možno si dám večer s mužom, však MDŽ oslavujú hlavne chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..ja som dnes nejaká oťapená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...najradšej by som zaľahla na celý deň... :pensive:
8. mar 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rehocem sa.....si to vystihla....že oslavujú chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ten môj má smolu :grinning: :grinning: :grinning:
no pokial ja viem tak dvd spievankovo je zatial len 1 a 2 ..či už majú aj novšie????...hmm
8. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: ...........

@aninka29.......asi teda nemajú...ja len kontrolne, či mi niečo neušlo :grinning: :grinning:......ja mám ešte také české DVD Tluče bubeníček, ale to ja na dve veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ani baby to nebaví....
8. mar 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my ešte máme Bambuľku...tá tiež kočky baví :slight_smile:
8. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:slight_smile:
konečne ma hlava prestáva bolieť..klop........klop......to je tak fajn poobed esi hodiť šlofíka.. :wink:
8. mar 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 to už vidím tie protesty :angry: :wink:
u nás beží traktor tom, autíčka, červený traktúrek,impyho ostrov,vláčik tomáš,.....Maťuovi sa velmi páči sid dieťa vedy...a.kuzelný autobus.....
8. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka narážaš na muža s tými protestami....či ty budeš protestovať? :grinning: :wink:
aj my pozeráme všetky tie rozprávky,ktoré si popísala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale už pomenej...u nás fičia samé barbie toto,barbie hento :slight_smile:
a manža im ešte dal na cd pesničky že Pa a Pi,náš malý pes Bobi,mandarinka Darinka,Korláky od Natálky atď.....také staršie hitovky detské :grinning:
8. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pardón...korláky - korálky :wink: :grinning:
8. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29
@leninka75 Spievankovo sa vdaka komentárom vo fotoblogoch nedalo prehliadnut :wink: ...niekedy sa tým človek inšpiruje, niekedy sa vytočí....myslím tým hláškam vo fotoblogoch :confused: ja som si minule celý den pospevovala Beží koník po nabreží :grinning: Vikuska skonstatovala, že vie, ktorá je moja naj piesen, ked ju stále omielam dookola a manža, že pekne, ale dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matulko naaaajviac zbožnuje reklamy, nič nie je zaujímavejšie :sweat_smile:
8. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ach jáj...zase doplnili nový nextík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes večer budem dlho predlho na pc,kým si popíšem zoznam vecičiek :dizzy_face: všetko je také krásne
8. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 a moja a Simonkina najoblúbenejšia pesnička..ale tá nie je zo spievankova sú Ružičky červené :dizzy_face: ...my ked spustíme,tak sa celý dom trasie od tých vysokých tónov :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale hlavne,že muž ti povedal,že pekne :grinning: :grinning: :grinning: to dlho si odmysli :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 to pekne myslí skôr ironicky :grinning: :grinning: ale nevadíííí...aj tak celkom pekne spievam :grinning: občas :grinning:
vysoké tóny musia byť :grinning: :grinning: počkaj, ked sa k vám pridá Sabuška :grinning: :wink:
8. mar 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme za chvílku pre tú našu bambučku :dizzy_face: ...inak,dnes som sa dozvedela,že zase v škôlke šarapatí nejaká črevná viróza...na šľak trafenie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja vieeeem :slight_smile: som ťa chcela trošku utešiť :wink: :grinning:
akože nchcem sa ani ja chváliť,ale čoby nie :grinning: ja tiež celkom pekne spievankujem...ako dieťa som chodila po všelijakých školských speváckych súťažiach :dizzy_face: :dizzy_face:
@letty86 Sabka sa už k nám dávno pridala :slight_smile: ju spievanie baví viac ako Simi....a celkom jej to ide....najradšej spieva kukulienku a čerešničky :dizzy_face:
8. mar 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 @letty86 ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..podarené ste!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 potešila si :grinning: :grinning: :wink: ...Sabka musí byť podarená :dizzy_face: :dizzy_face: a talentovaná po maminke :wink:
pri spojení črevná viróza ma pot oblial :confounded: po našej nedávnej skúsenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
8. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........tu sa spieva o dušu :grinning: :slight_smile:
8. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pridaj sa :grinning: :wink:
8. mar 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ja neviem spievať.....to by aj deti ušli :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simka prišla zo škôlky taká umrnčaná :angry: ...ona by furt len po návštevách behala,lietala :angry:
chjáj,a som vám nepovedala....dnes u mňa zvonili ženské zo zš tu z valala....vraj,že sme neboli na zápise v škole...tak som im povedala,že Simi ide do školy inam,a že pokiaľ ja viem,tak oznámenia si posielajú riaditelia medzi sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: rodič nemusí ísť do svojej spádovej časti nahlásiť,že tam dieťa chodiť nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka si hodila šlofíka??? aj ja..... :dizzy_face: a teraz som tu mala na kávičke tehulku skoro švagrinku, tak sme klábosili....aj Deniska sme zobudili.... :grinning: :grinning: :grinning: ...spievankovo nehovorí nič ani Deniskovi, ale zato, mamí, akú ludovú pesničku poznáš?????,on celkom rád spieva...hádam vyskúšame niekedy... :grinning:
@aninka29 to si si na dnes nachystala len tolko vecí???? :grinning: :grinning: ja už nerobím nič.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..že frťana...lepšie zavčas rána, ako celý den nič........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok