• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko zaspievaj Niskovi Anička dušička :wink: :slight_smile:
8. mar 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 sa ti povie...myslíš že viem????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: nepoznáš fakt?.......naučím ťa?? :wink: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 poznám len prvé dve vety...ale ty by si mohla byť odborník.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Anička dušička,poď si ku mne hopkať,(: kúpim ti čižmičky,heeej čo ti budú klopkať :slight_smile:
A ja si nesadnem ku tebe môj milý, (: lebo by ma tvoje,heeej očka očarili :slight_smile:

aspoň myslím,že je to tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 a tak toto nepoznám...ja len: anička dušička nekášli...aby ma pri tebe nenášli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
tú druhú Anička dušička nekašli,aby ma pri tebe nenašli....tiež neviem celú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. mar 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ahááá pokračuje to takto.....vyskoč,žabka žabulienka,vyskoč von,lebo ťa dám vycifrovať žandárom..a zase sa to opakuje Anička dušička nekášli........... :grinning: :grinning:

normálne nakoniec dojdem na celú pieseň :grinning:
8. mar 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 no počkaj, ešte najskor musela ta žaba tam skočiť, či nie???? :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. mar 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka sa nesmej...daj celú...isto vieš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......radšej nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mamky ...dostala som ružičky..... :slight_smile: ..........ma podpláca :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka no super....nezabudol????,
8. mar 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie..... :wink: ...potešili......

@denisenko ako bruško?...
8. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ty ako super spievaš :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ked bola viki malinká, nemohla som jej spievať Kohútik jarabý, hned skrivila pusinku a rozplakala sa :confused: vražednému textu ešte nerozumela, ale melódia to tiež veselá nie je, že? taký macejko, s tým problém nemala :grinning: :sweat_smile:
@jacka zlatý manža :dizzy_face: ten môj je v práci do 6tej, tak neviem, či niečo stihne, ale tak hádam pusu dostanem :dizzy_face:
8. mar 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 a macko uško???......Maťkovi sa páčili všetky čo som spievala.....a Peťko ten hned že ticho :angry: :grinning: ...asi vie prečo :grinning: :grinning:
taká sladká pusinka je super :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby ja z vás odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka jaj jaj...dnes bude u jackovcov romantika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko máš pravdu s tou žabou...idem dumať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 že som dobrá speváčka :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 to si tuším nedodumala....... :grinning:
8. mar 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si to tu pospevujem :grinning: takže @denisenko pred vyskoč žabka....bude.... močila konope močila,žabka jej do čižmy skočila...........tak nejak si to vyskladaj a už máš viac ako dve vety :wink: :grinning: ...tak poďme...hore ruky a spievame
8. mar 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 močila konope, močíla....žabka jej do čižmy skočila...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no vidíš.... :grinning: :grinning: :grinning: ....aj teba to napadlo :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
8. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 sme narovnako zapli žiarovku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......a ako dobre svieti :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
8. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby ja som sa rozhodla,že Simi nedám zajtra do škôlky...kvôli tej viróze...pre istotu,nech niečo neschytá...aj tak je škôlka iba do pol jednej,kvôli volbám...takže je to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 kdeže romantika.....mám mrchu :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka jooooooooooooooooooooooooj.....a tvoj mužík sa tááák snažil :dizzy_face: .....a z teba dnes nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....no nič...má smolu,ako ten môj :grinning:
8. mar 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 no jednoznačne si :wink:jasné, ruka hore :sweat_smile: :sweat_smile: ....tiež sa mi zdalo, že tú časť s konope si nezanôtila, ale som si myslela, že slovko konope je citlivého charakteru, tak preto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 si do nás mohla trochen ťuknúť ,ked nie s konope,tak aspoň s tým močením :wink: :grinning: a my sa tu trápime
8. mar 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok