Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
8. mar 2012
@aninka29 ked močenie je tiež chúlostivé 😃 😃 😃 😃 to človek nevie, či na verejnom fóre može takéto veci 😃 😃
jaaj, od dnes spievam iba s vami a pre vás :-N x-)
aninka29
8. mar 2012
@utka si sa dnes neukázala...............ako v práci?...čo nové Viki?
aninka29
8. mar 2012
@letty86 si možno časom založíme nejakú big bandovú skupinu 😃 😃
letty86
8. mar 2012
@aninka29 😃 😃 vokalistov a vokalistky mini charakteru tiež máme 😃 😃
aninka29
8. mar 2012
@letty86 áno áno...a je ich požehnane 🙂 x-) 😃
jacka
8. mar 2012
@aninka29 dobre založte ja budem manažér 😃 😃
aninka29
8. mar 2012
@jacka haha 😃 😃 😃 😃 no jasné...najlepšia pozícia pre teba 😃 😃 ...v poriadku,tak ja sa hlásim za hlavnú speváčku + spolumanažérku.........ved určite budeš potrebovať pomôcť s rátaním prašulí 😃 😃 😃 😉
jacka
8. mar 2012
@aninka29 nie nie..toto ja zvládnem aj sama 😃 😃 😃 😃 ........ty sa pekne venuj spevu 😃 😉
aninka29
8. mar 2012
@jacka 😃 😃 aaaale,ved ja ti veľmi rada pomôžem....nemám s tým problém...ja postíham všetko 😉
aninka29
8. mar 2012
@jacka vieš,aby si z tolkého rátania nemala migrény 😃 😃 ..tak si to pekne krásne podelíme 🙂
denisenko
8. mar 2012
@aninka29 @jacka @letty86 a že aké podnikateľky....... 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
8. mar 2012
@denisenko a ty budeš čoooo v kapelke? 😃 😃 😃

idem off baby......dymí sa mi z hlavy z tolkého rozmýšľania nad piesňou 😃 a najlepšie na tom je,že si ju spievam dookola :-p 😃
dobrúúúúúú noc hviezdičky...nech vám padnú sladké sny na mihalničky x-) x-) x-) 😃 😃 😃 😃 ...vlastná tvorba 😃 😃 😃
denisenko
8. mar 2012
@aninka29 ja budem poslucháč...... 😃 😃 😃 😃 vlastná tvorba može byť...jaká romantika...že nemáš manžu doma????? 😃 😃 😃 😃 pekné sníčky......aj ja pomaly pojdem...hádam sa vyspím o čosi viac ako túto noc a nebudem v predstihu so 100 jarnými kilometrami....... 😕
aninka29
8. mar 2012
@denisenko ved vidíš,že všetky herečky sú už pod perinou x-) 😃 ...len my slamené sme tu ostali 😃 😃 😉
prajem ti dobrú noc...snád sa dnes vyspinkáš |-| 🙂
denisenko
8. mar 2012
@aninka29 .... 😉 😉 😉 😉 😉
aninka29
9. mar 2012
dobré ránko 🙂 .....som celkom zabudla,že dnes nejdeme do škôlky..a ja si tu pendlujem už od piatej 😃.......
jacka
9. mar 2012
ahojte...........

ja som včera odpadla....bolela ma hlava :-p .....zato som sa super vyspala...už mi kysne cesto na dukátky 🙂
jacka
9. mar 2012
to čo je zas za zimu.....som bola vyhodiť Maťula a skoro som zamrzla...len tak som vybehla :-p :-p
denisenko
9. mar 2012
dobré ránko.... 😉
@jacka jáj, veru....zima.... :-p ale aj ja som sa dobre vyspala..... 😉 ideš robiť dukátové buchty???? bezlepkové????
jacka
9. mar 2012
@denisenko ahoj..... 🙂
bezlepkové.....a paradajkovú polievku....................tak sme dve dobre vyspaté..... x-) 😉
denisenko
9. mar 2012
@jacka pekný den pred nami..... 😃 😃 😃 len keby aj slnko vyliezlo, ja akútne potrebujem umyť okná....už som si nie istá, či je tam pod mrakom,, alebo tak cez ne nevidím...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
9. mar 2012
ja idem robiť koložvársku kapustu...síce to velmi nemusím :-p .....
aninka29
9. mar 2012
bože...suseda už umýva okná =-) =-) =-)
denisenko
9. mar 2012
@aninka29 pošli ju aj k nám, nemusí hned...stačí, ked doma skončí....... 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
9. mar 2012
@denisenko no neviem či by bola ochotná 😃
aaale najhoršie na tom je,že už aj mňa začínaju kvôli nej svrbieť ruky a šla by som doumývať aj ja tie moje zvyšné :-p ...síce vykukuje slniečko,ale ešte je kosno dosť
jacka
9. mar 2012
tak nech príde aj ku mne ked skončí pri deni 😃 😉

tu je pod mrakom,,,,....bola som vonku videla som..nie je to oknami 😃 😃 :-p
leninka75
9. mar 2012
ahojte!!.....no vy ste boli krásne spevavé včera 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) ..dnes nedáte?? 😉

@jacka..ja už mám hotové cesto na langoše 🙂..naše pravidelné prázdninové jedlo 😉

...u nás boli včera gerbery..pre všetky x-)
leninka75
9. mar 2012
..aha...
leninka75
9. mar 2012
.....a ešte som vám chcela ukázať ten lilušin stôl a nálepky z Kiku
denisenko
9. mar 2012
žienky, odchádzam..tak som sa rozčulila kvoli jednej krave z reklamačného, až mi prišlo zle....idem to rozdýchať...... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p