Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
8. mar 2012

@aninka29 ked močenie je tiež chúlostivé 😀 😀 😀 😀 to človek nevie, či na verejnom fóre može takéto veci 😀 😀
jaaj, od dnes spievam iba s vami a pre vás 😅 😵

aninka29
8. mar 2012

@utka si sa dnes neukázala...............ako v práci?...čo nové Viki?

aninka29
8. mar 2012

@letty86 si možno časom založíme nejakú big bandovú skupinu 😀 😀

letty86
8. mar 2012

@aninka29 😀 😀 vokalistov a vokalistky mini charakteru tiež máme 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

@letty86 áno áno...a je ich požehnane 🙂 😵 😀

jacka
8. mar 2012

@aninka29 dobre založte ja budem manažér 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

@jacka haha 😀 😀 😀 😀 no jasné...najlepšia pozícia pre teba 😀 😀 ...v poriadku,tak ja sa hlásim za hlavnú speváčku + spolumanažérku.........ved určite budeš potrebovať pomôcť s rátaním prašulí 😀 😀 😀 😉

jacka
8. mar 2012

@aninka29 nie nie..toto ja zvládnem aj sama 😀 😀 😀 😀 ........ty sa pekne venuj spevu 😀 😉

aninka29
8. mar 2012

@jacka 😀 😀 aaaale,ved ja ti veľmi rada pomôžem....nemám s tým problém...ja postíham všetko 😉

aninka29
8. mar 2012

@jacka vieš,aby si z tolkého rátania nemala migrény 😀 😀 ..tak si to pekne krásne podelíme 🙂

denisenko
8. mar 2012

@aninka29 @jacka @letty86 a že aké podnikateľky....... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

@denisenko a ty budeš čoooo v kapelke? 😀 😀 😀

idem off baby......dymí sa mi z hlavy z tolkého rozmýšľania nad piesňou 😀 a najlepšie na tom je,že si ju spievam dookola 😝 😀
dobrúúúúúú noc hviezdičky...nech vám padnú sladké sny na mihalničky 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ...vlastná tvorba 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2012

@aninka29 ja budem poslucháč...... 😀 😀 😀 😀 vlastná tvorba može byť...jaká romantika...že nemáš manžu doma????? 😀 😀 😀 😀 pekné sníčky......aj ja pomaly pojdem...hádam sa vyspím o čosi viac ako túto noc a nebudem v predstihu so 100 jarnými kilometrami....... 😨

aninka29
8. mar 2012

@denisenko ved vidíš,že všetky herečky sú už pod perinou 😵 😀 ...len my slamené sme tu ostali 😀 😀 😉
prajem ti dobrú noc...snád sa dnes vyspinkáš 😔 🙂

denisenko
8. mar 2012

@aninka29 .... 😉 😉 😉 😉 😉

aninka29
9. mar 2012

dobré ránko 🙂 .....som celkom zabudla,že dnes nejdeme do škôlky..a ja si tu pendlujem už od piatej 😀.......

jacka
9. mar 2012

ahojte...........

ja som včera odpadla....bolela ma hlava 😝 .....zato som sa super vyspala...už mi kysne cesto na dukátky 🙂

jacka
9. mar 2012

to čo je zas za zimu.....som bola vyhodiť Maťula a skoro som zamrzla...len tak som vybehla 😝 😝

denisenko
9. mar 2012

dobré ránko.... 😉
@jacka jáj, veru....zima.... 😝 ale aj ja som sa dobre vyspala..... 😉 ideš robiť dukátové buchty???? bezlepkové????

jacka
9. mar 2012

@denisenko ahoj..... 🙂
bezlepkové.....a paradajkovú polievku....................tak sme dve dobre vyspaté..... 😵 😉

denisenko
9. mar 2012

@jacka pekný den pred nami..... 😀 😀 😀 len keby aj slnko vyliezlo, ja akútne potrebujem umyť okná....už som si nie istá, či je tam pod mrakom,, alebo tak cez ne nevidím...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. mar 2012

ja idem robiť koložvársku kapustu...síce to velmi nemusím 😝 .....

aninka29
9. mar 2012

bože...suseda už umýva okná 😕 😕 😕

denisenko
9. mar 2012

@aninka29 pošli ju aj k nám, nemusí hned...stačí, ked doma skončí....... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. mar 2012

@denisenko no neviem či by bola ochotná 😀
aaale najhoršie na tom je,že už aj mňa začínaju kvôli nej svrbieť ruky a šla by som doumývať aj ja tie moje zvyšné 😝 ...síce vykukuje slniečko,ale ešte je kosno dosť

jacka
9. mar 2012

tak nech príde aj ku mne ked skončí pri deni 😀 😉

tu je pod mrakom,,,,....bola som vonku videla som..nie je to oknami 😀 😀 😝

leninka75
9. mar 2012

ahojte!!.....no vy ste boli krásne spevavé včera 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 ..dnes nedáte?? 😉

@jacka..ja už mám hotové cesto na langoše 🙂..naše pravidelné prázdninové jedlo 😉

...u nás boli včera gerbery..pre všetky 😵

leninka75
9. mar 2012

..aha...

leninka75
9. mar 2012

.....a ešte som vám chcela ukázať ten lilušin stôl a nálepky z Kiku

denisenko
9. mar 2012

žienky, odchádzam..tak som sa rozčulila kvoli jednej krave z reklamačného, až mi prišlo zle....idem to rozdýchať...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre