Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2009

už som tu... 😉

leninka75
11. jún 2009

utka, a čo ťa trápia zubále??? 😢 😢 ..........a už si si zvykla na volant??? 😉

leninka75
11. jún 2009

no hurá jacka!!! 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2009

leni 😉

aninka29
11. jún 2009

aj my sme tu 🙂 počasie sa umúdrilo a vyšlo slniečko 😎
leni,veď to je fajn, že sa nehádate 🙂 ...........zase,nemyslite si, že my s manžom po sebe hrnce hádžeme 😀 😀 😀 my tiež po sebe nezjapeme a už vobec nie pred malou 🙂 .........ale taká zdravá výmena názorov neuškodí 😉 ...........ale zase je pravda, že ja zvýšim hlas o trošku viac decibelov ako by som mala,hlavne teraz keď som tehu,lebo ma vie všetko hneď naserkať..........ale moj manža je už zvyknutýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂

jacka
11. jún 2009

ani ..........ved zdrava hádka nie je na škodu 😉 ..neboj nič ked porodíme na hádku nebude čas..treba sa teraz "vyburit" 😉

ivella
11. jún 2009

jeej,ahojte,ani som nevedela ze sa stretavaju aj taketo odrodile matky 😀 😀 😀

aninka29
11. jún 2009

jacka veru 🙂 😉
už spinkáte? 🙂 ..........my sa ideme napapať a potom sa hodíme do perín 😉

aninka29
11. jún 2009

jééééééééééééj ďalšia maminka na obzore 🙂 ivella vitaj 😵 😵

jacka
11. jún 2009

vitaj...ivella....sa tu rozrastáme 😉 ..ale v tt nás predbehla...si si všimla aninka 😉 😵

ani už mám klud...ale nenechám ho dlho ..lebo večer mi vyteču nervy pokial ho uspím 😠

ideš aj ty...do hajan????

jacka
11. jún 2009

pozerám ako som prežil...tak som zvedava či budem zas plakat 😝

aninka29
11. jún 2009

jacka všimla som si ,ivella to má za pár 🙂

ja to nepozerám,lebo by som mala nočné mory. 😖

no chcela by som si aj ja trošku podrichmať 😉

idem povešať prádlo 😖 sa mi nechce 😝 ............Simka papká a už teraz hučí,že ona spinkať nejde 😠že si oddýchne na gauči 😝

ivella
11. jún 2009

no,za par 😀 😀 vcera som uz konecne bola na 2cm,tak sa vytesujem,lebo pri prvom som 8dni prenasala a to fakt uz nemienim..ale ledva sa plazim,mam tam dole akoby svalovicu,esteze je synko u babky a mam veget
vidim ze ste sa tiez rozhodli mat druhe z materskej na matersku 😅 ved co ine vo financnej krize 😀 😀

jacka
11. jún 2009

juj už aby aj ja som to mala za pár.... 😉 ......si nám sem poslala zamračenu oblohu 😉

vieš možno keby som to pozerala večer..tak nespím..ale takto cez den...ale je to slabe ako čaj...tato dnešná časť

ivella....jasne ....ved nech nie je sám ten moj synček 😉 ...vy ste plánovali???...a popíš čosi o sebe...nech vieme 😉

ivella
11. jún 2009

no v septembri sme sa konecne vzali-ze nech si to uzijeme vsetci 😀 a ze potom zacneme robit druheee...no a uz som to nedostala 😀 😀 takze take nase svadobnee 😉 bojim sa ci maly nebude ziarlit,uz teraz ma problem ked chce aby som ho vzala na ruky,na ihrisko..nevladzem.stale ho len prehadzujem od jednej babky k druhej,lebo tato robi na tyzdnovky
este mam aj tehotensku cukrovku--je to hroza,clovek je na dietach cely zivot a ked sa tesi ze sa sa nazerie aspon v tehu tak si musim merat glukozu...v ste na tom ako?

utka
11. jún 2009

Ahojky!
ivella. vitaj.
No Viki spal do desiatej, poobede nebude 😉.
Na volant som si zvykla,ale idem dnes predsa busom, lebo by som sa musela vracať po manžela a drobca, chceme ísť kuken to mimčo, čo sa včera narodila
Musim ist.Paaa

jacka
11. jún 2009

utka..ake mimčo??? 😕

jacka
11. jún 2009

ivela....ja mám vysledky dobre.....takže dieta sa nekona..ale sa musim krotit....inak sa mi brucho roztrhne 😝 ...inak ja som chcela druheho Mareka...ale neprešlo 😝 ....a s aninkou sa gulame statočne....len ja tu ostanem sama tehoška...nechcu sa snažit julovky 😅 ..teda poniektore...však leni 😉

aninka29
11. jún 2009

jacka,Utkinej kámoške sa narodilo bábatko 🙂 tak idu kuk 🙂 ...........utka tak nech Ti to ubehne u zubára a v porodnici sa aj ty nakaz nejakým bábom 😵 😵 😵

ivella no ja si moju princeznú ešte na rukách nosím 🙂 nie často,ale neviem sa zriecť toho tuľkania ľulkania 😵 😵 😵
ivella,takže máš dietu alebo ako? 😒 ..bože ja by som asi umrela,však ja žerem všetko a furt 😉

aninka29
11. jún 2009

idem,lebo dnes ma moje dieťa vytáča ako už dávno nie 😠 😠 😠

jacka
11. jún 2009

aninka..ako vieš? niečo mi ušlo 😕 😕 ......ved sa snažím čitat všetko..ako je to možne..už aj slepnem 😝 ....veru mohla by sa nakazit aj s leninkou 😉

ani veru by si nemala princeznu navlačovat ked máš nizko placentu...si dávaj bacha.....do tvojho jula 😉 ..je ešte daleko 😉

ja si tiež neviem predstavit moju dietu.....ja hádžem do seba všetko čo viím...hlavne ked Matko...by som aj čerta zjedla 😀

jacka
11. jún 2009

moj muž vie vždy taký fajny melon kupit...a ja len take hnusne tekvice 😅 😝

ani vitaj v klube....mna zatial ešte nevytočil 😉 ..ale ešte nie je koniec dna 😝 😉

leninka75
11. jún 2009

ahoj ivella!!!.....no máš to pestré!!!...... a pri marekovi si cukrovku nemala??....baby nedráždite!!! 😠 😠 😠 ........

leninka75
11. jún 2009

no ja musím bežať, idem pre lilku do jaslí.......možno potom kuk......zajtra mám tú dovču a možno ťa ráno jacka predbehnem ak vstanem s mužom!!! 😀 😀 .......pa, zlatíčka!!!!!!!! 🙂

jacka
11. jún 2009

leni len sa opováž 😠 😠 😠 😠 😉 ....

ake dráždenie...už aj tak meškáš.... 😉

pa leni..padám aj ja ..začina ma boliet hlava..tak sa idem natiahnut na gauč..dufam ma to to prejde 😝

ivella
11. jún 2009

nemala so cukrovku pri prvom,je to na zblaznenie,mam doma glukomer a zapisujem hodnoty po jedle...
jacka,mne nepreslo vela mien teraz..jednoznacny bol len Marek,to sme sa zhodli hned na prvom rande 😀 (to som este netusila ze po nejakom stvrtom zostanem tehotnaaa 😝

jacka
11. jún 2009

tak som si poležala asi 5sek.....som nevedela že je tolko hodín 😝

ivella tak ste boli rýchli 😉 ...a ani netušíš čo čakáš?? 😉

ivella
11. jún 2009

netusiiim,vobec,stale mame divne polohy,uz sa preto nemozem dockat,lebo mam ako tak nadej aj na dievcatko,po ktorom tuuuzime(pri prvom som si nevedela predstavit ze by to mohlo byt nieco ine ako chlapec) 😅

jacka
11. jún 2009

hlavne aby bolo zdrave 😉

padáme pomaličky von..pokial nám tu neprší 😉 ...

oliinka
11. jún 2009

leninka75 a vy vážite kolko?malý mi spí tak mám klud 🙂 ale nebude spinkaťť asi dlho lebo sme u babky a tu je to iné.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre