• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka ..ešte sme neboli voliť..vy hej?.....no vieš, že knedľu doma :sweat_smile: :sweat_smile: ...nemám na to čas :frowning2: .......ale chcem niekedy skúsiť v pekárničke nechám vymiesiť a vykysnúť a potom už len vyparím :slight_smile: ..........budete len doma celý víkend?
10. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
My sme ešte voliť neboli...Dnes som robila halušky. Chlapom syrové a mne bryndzové. A zajtra chcem variť maďarský guláš a s knedľou. Tú urobím doma...
10. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tu som.... :wink: noc bola príšerná, tak som dospávala cez obed...ale stihla som predtým umyť okná, navariť, nakúpiť a už sa vám venujem....... :dizzy_face:
10. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja som robila v pekárničky su našu...lepkovú a nestálo to za vela....ale bolo to mukov..lebo inu nemám doma len na chleba...všetko robím z bezl.......a deťom som robila v rukách :slight_smile:
10. mar 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte hned ráno sme boli s Niskom aj odvoliť...jaká som ja šikovnica dneska.....tak mi tlačí celý spodok kdesi na stehennné nervy, že sa musím hýbať, aby som na to nemyslela...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No takže som už aj ja odvolila...
10. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..povinnosť splnená..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme si vypražili syr, hodili neskorý obed a teraz čakám, dokedy budem odolávať tej griláži v chladničke...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka......ste sa šli vyvenčiť????? :confused:
10. mar 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja už mám na zajtra..polievku kyslé zemiaky a pyré, dopražím len rezen...... :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a dnešným víťazom sa stáva.......Denisko......1000 bodov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko jééééj, superská fotka!!! Veru, povinnosť splnená, ale uvidíme, ako všetko dopadne a ako nás kto namotával. Už som si umyla aj dve okná a zasklenie na balkóne. Už len dve ma čakajú. Ale nie dnes. Aj tak má vraj zajtra pršať :frowning2:.
10. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka mi nehovor, že má pršať.....ja mám všetky čisté...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....a namotávajú nás všetci.... :grinning: :grinning: :grinning: ked som videla tie kopy vyhodených zvyšných papierov, tolko penazí v...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamky že Krásna horka horý :cry: :cry: :cry:
10. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ano boli sme sa vyvenčiť........som uťahaná ako kon.......sme šli na Pustý hrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
perefektná fotka.................krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dobre napísané...namotávaju nás.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ste mali poriadny výlet.... :wink: predpokladám, že uťahaná je len mamina... :grinning:
10. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne tak.....všetko v práčke...topánky vyleštené....deti spokojné...tu behaju akoby sa nič nestalo......a ja ledva vidím :pensive: :grinning:
10. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hlavne že sú deti spokojné, že?????čo tam po mamách....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ...........veru tak..........ale ani moj muž nevyzerá dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ešte hodiť riad do myčky a som spokojná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........som zvedavá ako budú spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ale podla toho ako vyzeraju teraz ...nevidím to ružovo
10. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale ako fajn budete spať vy dvaja..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:u nás to tiež vyzerá.....čert malý...ale ked lahne, tak dovi dopo...ani obraz, ani zvuk....ale kedže sme už pár dní len vnútri, tak má energie na rozdávanie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Nisko je chorý???
@jacka, počula som, že horí :frowning2:. Vraj to nejaké cigánske deti podpálili...
10. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru cigáni pálili trávu.....hnusoby a teraz sa im nič nestane :angry: :angry: :angry:

@denisenko už sa v noci vobec nebudí???.....lebo mne Maťko ešte sem tam....napiť....vycikať.....a najnovšie ho bolí hrdielko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a Peťko ten by sa len túlkal ku mne..aj ked máme spojené postele....vždy sa ku mne na tlačí..takže fajné noci mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no, veru chorí sme...teda len on.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mu vrátil ten zápal dutín....a nejako sa mi nezdá, žeby to mal lepšie, aj ked na prvý pohlad mu nič nie je..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale má chytený noštek, hrdielko, ušká a okolo očí červené.......inak, nekašle, neteplotuje...... :angry:
@jacka cikať chodíme aj my.......nie vždy, ale často.... :sweat_smile: ale nie vždy ma príde zobudiť, skor vstanem sama dobrovolne, lebo zabúda zhasnúť na WC :grinning: teraz v poslednej dobe už ku mne do postele nechodí, ale to tiež...ako sa mu čo sníva..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....mamííííí....tento plyšák sa potrebuje vycikať......tak sa pojdem aj ja..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hm....víkendova romantika s koníkom...... :pensive: :dizzy_face:
10. mar 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku...tuším to už všetci zabalili..... :grinning:
10. mar 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som tuuuu
Aj Viki sa budí. Ale to preto, lebo veľa pije, keď sa kúri...je suchý vzduch...a potom veľa ciká...
10. mar 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobruuuu...
10. mar 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........

@denisenko že plyšák :dizzy_face: :dizzy_face: ...................
super že len my nechodíme.....potešili ste ma :slight_smile: :wink:
11. mar 2012 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok