• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
11. mar 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
11. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:...
Ešte sa doparí knedľa a obed hotový...
No čo hovoríte na výsledok volieb???
11. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo...... :wink:
@utka no s tým počasím si mala pravdu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na vysledky nehovorím nič, lebo neviem, ako to dopadlo... :grinning: :grinning: :grinning: až teraz som si zapla net... :grinning: :grinning: kto vyhral???? :grinning:
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...si si myslela, že naše detičky tichučko spinkajú celú noc??? :grinning: vieš, kolkokrát vstávam v noci z postele ja? a to aj ked som nebola tehu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tam leje ako z krhly....volal mi bratranec, nech mu odfotím balkon.....vtipálek, hádam si nemyslí, že pojdem von do toho počasia...aj kocúra som stiahla dovnútra..... :grinning:
11. mar 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však? Ešteže som neumyla všetky okná...U nás neprší, ale v noci trochu pršalo :frowning2:...
Voľby vyhral Smer. Ale to je asi jedno, nám obyčajným ľuďom...
11. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru jedno...nahrabať chce každý........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Som zvedavá, čo títo splnia...
11. mar 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..že...možem sa zasmiať???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
11. mar 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A to čo @denisenko @leninka75 ???
11. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel išiel po svokru na stanicu. Dúfam, že už bude môcť ísť Viki do škôlky od pondelka 19.3. :confused:
11. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka až tak neskoro? :confused:....a svokra ti bude teraz celý týžden pri Vikim? :fearful:

@leninka75 :confused: :confused: :confused: ste nemali dobrý den?????
11. mar 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???? :confused:
11. mar 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hej, bude tu celý týždeň. Už v podstate skoro tretí...
11. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jáj, ste ju pustili na priepustku domov na víkend? ešteže máte niekoho, kto može ostať s Vikim....to je na nezaplatenie.... :slight_smile:
11. mar 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to hej. Len je nejaká nachladnutá, a Viki spáva s ňou. Tak dúfam, že neochorie...Najprv som bola ja, potom Peťo a teraz je ona :frowning2:...
A neviem toho môjho krpca prehovoriť, nech ide spať sám do izbičky...
11. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nechce spinkávať v izbe? Denisko to skúšal, pár dní potom ako Peťo odišiel do itálie....ale dovolila som mu dva dni spať so mnou a potom ...rázne dosť....ja by som ho mala rad pri sebe, ale obávam sa, že by mi tam ostal hádam tak do 15-tich-..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niekedy si pripadám ako macocha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, herečky.... :wink: zajtra tu nie som, idem na monitor a hádam aj povymetám nejaké obchody, nech prídem na iné myšlienky....tak moc nepopíšte,lebo potom ma zas Nisko nepustí na net...... :grinning:
pekné sníčky
11. mar 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chce, ale keď je tu svokra ,tak spí s nou v obyvačke...
Dobrú noc.
11. mar 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky
blbé ráno pre mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sama neviem prečo..............
12. mar 2012 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

@aninka29 aj pre mna......ale ja viem prečo.....som nespala ...Peťko buntošil od 1nej do 4tej.....potom Maťkovi sa niečo zlé snívalo......sa teším kedy bude obed a pojdem spať :pensive:
12. mar 2012 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja viem...aaaaaaale nepoviem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
idem upratovať...včera sme mali návštevu ..tak je v každej jednej izbe bordel ako v tanku :angry: včera večer som už nevládala upratať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte k tomu detičky zlomili rošt na Simkinej posteli :angry: .....nacvičovsli tam gymnastiku všetci štyria,či kolko ich bolo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!!

@denisenko ..včera?....taký nejaký divný deň, upršaný, uplakaný...skrátka depkoidný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som zvedavá, tak sa sem ponáhľaj :wink:

@jacka ...Peťko s Lolkou si môžu ruky podať, aj ona tak zle spala :frowning2: ...zo sna poplačkávala celú noc.... :frowning2:

@aninka29...však nepovééééédz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......máš pekne zarobené :angry:..čo ideš s tou posteľou, nový rošt, či celú novú?
12. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte som zabudla....dnes ráno pred škôlkou princezná Simonka utekala a doutekala :angry: sa strepala na zem...celé kolená zodraté,aj s pančucháčmi aj s riflami :angry: :angry: :angry: sme utekali chytro domov prezliecť sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja už to vidím,aký krásny deň mám pred sebou
12. mar 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no snád nejaký rošt dopasujeme :unamused: .....v piatok dojde manža domov,tak nech to zrieši on
12. mar 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..simke zavadzali nôžky?? :slight_smile: :wink: ........
12. mar 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mňa porazí však vonku zasa poletuje ten biely hnus :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok