• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
@leninka75 asi áno...má ich moc dlhé :grinning: :grinning: :wink:
@leninka75 a u nás je krááááásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a teplo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2012 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..juj nedráždi lebo sa odsťahujem na východ :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte, takže némáte bohvie aké ráno?
Ja celkom v pohode. O desiatej večer som šla spať, tak som sa aj celkom dobre vyspala. V práci je dnes pohodička. A o dvanástej odchádzam. Idem na hematológiu a na kontrolu s Vikim.
U nás prší :frowning2:...
12. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby ja vám kúsok slniečka pošlem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......ale ja od vás na oplátku nechcem nič...žiadny dážď,žiadny sneh :wink: :slight_smile:
už si len vytriem obyvku,vyvesím prádlo a padáme von :slight_smile:
12. mar 2012 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 .....tak vďaka, už aby tu bolo :sunglasses: .........my by sme sa rozdelili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 díky, ja dážď nepošlem, sľubujem...
12. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka .....no diky broňa, že podporíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
..lolka asi ide variť, šúpe cibuľu :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2012 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 šikulka malá, pomôcť ti chce... :grinning:
12. mar 2012 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Nemáte skúsenosti s užívaním miektorých z týchto prípravkov:
-Super Acidophilus Klas 10 miliárd
-Betavital
-Super Bromelain + papain
-Imuno C komplex ???
Poradili mi to pre Vikiho...
12. mar 2012 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka .......vôbec nič z toho nepoznám, neporadím ti..bohužiaľ :frowning2: ....to ti poradili na posilnenie imunity?....na akú kontrolu to vlastne idete? :confused:
12. mar 2012 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ... :confused: ...ty určite spíš po stojačky :pensive:
12. mar 2012 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 áno, na posilnenie imunity.
Ja idem na hematológiu-idem pokecať s lekárkou, lebo chce na mne skúšať nejaký nový liek.
A s Vikim ideme na kontrolu s kiahňami.
12. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ....hej seba si spomínala...aj ti budú robiť krv, či len čisto pokec?.........a Viki s kiahňami?...to prečo? :confused: .....my sme neboli na kontrolu :confused:
12. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 len pokec, ale ešte ma tam nezaradila, lebo som mala 98tis. a nárok na tú skúšku má len pacient, ktorý má 30tis. a menej.
Neviem prečo s kiahňami. Mudra mi povedala, že si mám zapamätať, kedy sa prestane vyhadzovať a po 10 dňoch od toho dňa ho chce vidieť...
12. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ženy....ja mám fakt taký deň na prd :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: až mi je z toho smiešno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

došlo slniečko??? :wink: :slight_smile: ...k nám ste niektorá vetrisko poslala :angry:
12. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka .... :confused: :fearful: ......

@aninka29..a čože sa stalo?? :confused:.........nedošlo :frowning2:.........niekde sa zabudlo :frowning2:.....u nás vietor nie je, tak ja som v tom nevinne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 no len aby si v tom bola nevinne :grinning: :wink:
12. mar 2012 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. mar 2012 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je tu nejak pusto :unamused:
aj slniečko už kamsi zaliezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........za chvílu ideme na tanečnú.....idem nás zbaliť
12. mar 2012 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo, halo...už som doma..... :wink:
bambule, ja vobec nemožem v noci spávať, myslíte že to už bude tým predporodným stresom???? inak, dieťatko si robilo telocvičnu, ale ked malo byť aktívne na monitore, tak ignorant....stvrdla som tam 40 minút.....a potom takmer do pol jedenástej, kým prišla doktorka z operačky, aby to mohla podpísať.....no a pekný den pred nami..... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 vy ste mali slniečko???, nám snežilo, teraz kvapká......tak som ešte po ceste aj zmokla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakoniec ma potešila jedna tetuška železničiarka, čo si ma zvedavo obzerala na vlakovej...že či mi už niekto povedal, že vyzerám ako dara rolincka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no..tak to je prvá a asi aj posledná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka aj Denisko mal zlé sny......po sto rokoch skončil u mna v posteli......vraj mal strašidlá :confused: :angry: včera sme začali čítať novú knihu o neposlušných deťoch a ako dopadnú, tak hádam nemal horory z toho..... :pensive:
12. mar 2012 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka tak to mi nič nehovorí...len to prvé sú asi probiotiká....ma napadlo....a tie dalšie na imunitu????
12. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko .....heej Simčo si takto "zaftipkoval" :grinning: :grinning: :grinning: ..inak je všetko OK?.......fyziologické? :wink: ......to akú knihu čítate?.....povedz, nech aj ja postraším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............vieš čo, ja by tú tetu železničiarku niekam poslala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..že rolincka bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale to je len môj názor, tú "speváčku" nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............
12. mar 2012 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ozaj a nisko ako s chorobou?..... si písala, že sa ti nezdá žeby s amu to lepšilo...išiel do škôlky?..
12. mar 2012 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ...Nisko je v školke....ale stále soplí...čo už...nič iné mu nie je, len tie blbé dutiny..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: by sa tam dneska so mnou načakal, keby šiel...... :pensive: :pensive: :pensive: ....knižka sa volá nejako o neposlušných deťoch a ich starostlivých rodičoch, a sú tam rozprávky o všetkých detských neduhoch...my sme včera čítali len porvú, o lenivom Tonovi.....no, neskončilo to dobre...a dnes je na rade o dievčatku, čo si stále pchalo prsty do nosa ...ale radšej som mu kúpila dalšiu o vláčikoch, chcem sa vyspať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak, doktorka v rýchlosti medzi dvomi operáciami komentár nedala, takže..hádam dobre.... :grinning: v stredu idem do poradne, tak som zvedavá, čo sa dozviem, lebo včera sa mi zdalo, že cítim ručičky až niekde vonku...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2012 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ....že ručičky až niekde vonku :slight_smile: :slight_smile: ......už by sa hádam aj bola rada keby bol simko na svete, že? :slight_smile:
12. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..ešte sa nechystáš do škôlky?
12. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ..chystám, chystám.....len práve mi prišla sms od jednej marcovky, že porodila, tak som to ešte išla zverejniť...... :slight_smile:
12. mar 2012 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok