Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. mar 2012

Tak my sme doma...ja som si pokecala s doktorkou...
Viki môže ísť budúci pondelok do škôlky. Takže je OK. Len má kašel ešte, ale vraj dýchanie má čosté, nemám mu dávať nič...

denisenko
12. mar 2012

@jacka 😉 😉 😉 😉 vidím ťa..... 🙂

aninka29
12. mar 2012

kooooooooooooooonečne večer 😵 😔 ........už som si myslela,že sa ani nedočkám 😝

jacka
12. mar 2012

@denisenko nieže nás ty zradíš a zdupkáš do marcoviek..... 😉

jacka
12. mar 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😨 🙂 ..len som sa musela vzdialiť na chvilu....porobiť poriadky s detmi.... 😝

denisenko
12. mar 2012

@jacka ja nikam nezdupkám..... 😉 by ste mi chýbali..... 😉

denisenko
12. mar 2012

@aninka29 čo to, dlhý den????

utka
12. mar 2012

Aj mne sa zdá nejaký dlhý...

aninka29
12. mar 2012

@denisenko neskutočne dlhý...taký hrozný deň som už dávno nezažila....čo sa všetkého týka 😖

jacka
12. mar 2012

@denisenko no to dúfam......aj my ti tu poradíme... 😵 😉 ..............v dobrom aj v zlom 😀 😀

denisenko
12. mar 2012

@aninka29 aj ty si za: ked sa darí, tak sa darí????? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a všetko...... 😝 😝 😝 😝
@jacka 😵 😵 😵 ja viem, preto som tu..... 😵

denisenko
12. mar 2012

@utka nebude to tým, že je zas pondelok? ja sa teším, že budem mať cele dopoludnie zajtra volno... 😵 mali by sme ísť na plávanie, ale tento týžden to necháme tak..takže fraj 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2012

dlhý den za nami...Denisko bez ujmy na zdraví v posteli.....nohy na stol a na dnes padla.... 😉

denisenko
12. mar 2012

jéj..božské ticho..... 😵

jacka
12. mar 2012

@denisenko presne..... 😵 😵

denisenko
12. mar 2012

@jacka už spíte? 🙂

jacka
12. mar 2012

@denisenko konečne.....ležala som pri nom hodinu,,.,...nervy moje 😝

jacka
12. mar 2012

@denisenko už vieš kam pojdeš rodiť?...............

denisenko
12. mar 2012

@jacka kam ma odvezú...... 😀 😀 😀 😀 😀 ak bude doma tatinko tak by som chcela do PB a ak nie tak asi do ZA....a vieš že mi to už začína byť jedno??? najlepšie by bolo, keby som už odtial doma...a je jedno skadial..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2012

@jacka ja keby som si lahla , tak už nevstanem........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2012

@denisenko verím.....už máš toho dosť.......sa mi zdá že ti už aj bruško kleslo....že? 😵 😵

jacka
12. mar 2012

@denisenko aspon by si sa vyspala....a nezávisláčila na pc 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2012

@jacka ved to....najhoršie je totto závisláčenie...potom nič iné nerobím....ked nemusím...... 😀 😀 😀 😀 ja neviem, ten drobec sa zdržuje tým smerom, kam ho posuniem, niekedy hore a niekedy dolu...ale asi viac dolu, lebo tlačí do stehien a nie na plúca..... ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
12. mar 2012

@jacka.....len horšie je, že ak bude tak spinkať ako Nisko, tak budem v klude závisláčiť aj potom...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2012

@denisenko na mechur netlačí?.....ja som chodila stále na wecko 😝 ....................tak tam má vela miesta 😵 ....má sa kde šantiť 😵 😵

jacka
12. mar 2012

@denisenko idem si ja lahnuť.....divný den.... 😝
tebe dobru nocku..nech sa aj Simoko pekne vyspinká............a pekné sníčky 😵 😵
zajtra som tu ako na koni 🙂 😀

denisenko
12. mar 2012

@jacka na mechúr ani nie...tak..normálne častejšie chodím....ale strašne na nervy alebo čosi čo drží stehná a panvu pokope a to sú iné šupy.....z ničoho nič do kolien.....prežila som pri Niskovi, tak už viem, čo to je...... 😝 😝 😝 😝 😝 ....divný den veru...pekné sny...... 😉

denisenko
12. mar 2012

dobrú nocku...

utka
12. mar 2012

Ja som bola s manželom hrať badminton...zajtra nerozchodim...

jacka
13. mar 2012

ahojte.....tak včerajší den je za nami......huráá 😀

a......Maťko má odklad....akurát to šiel muž zahlásiť do školky....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre