Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. mar 2012

Ahojte...
@jacka tak predsa?

aninka29
13. mar 2012

ahojte 🙂

leninka75
13. mar 2012

ahojte!!! .....

@jacka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......ale aspoň už nemáš stresy z rozhodovania ....

@aninka29...no dúfam, že ti 🙂 vydrží celý deň.....

@utka..ako sa ti chodí?...

denisenko
13. mar 2012

ahojte.... 😉 Denisko v školke,nakúpené, upratané, dlážky a schodisko poumývané, navarené od včera...volno až do obeda...... 🙂 🙂 🙂 🙂
@aninka29 vyspatá, lepšie.....???? 🙂
@jacka.....no..prekvapenie.....asi ste dlho nad tým rozmýšlali, hlavne že to máte už za sebou....... 😎

leninka75
13. mar 2012

@denisenko ....to ešte vládzeš toľko roboty?? 😕

denisenko
13. mar 2012

@leninka75 vládzem aj viac...len sa mi nechce..... 😀 😀 😀 😀 ešte pokukám nejaké recepty, niečo by som už pomaly mala navariť pre toho mojho hladoša, ked príde domov, nech si má zas čo pobrať do mrazáku....len neviem, čo také..... 😕 😕 nemusel variť teraz celý mesiac, som mu spravila zásobu.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

zajtra idem do poradne, tak som zvedavá, či som stále ako trezor..... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2012

@jacka 😒 😒 😒 aspoň si už nebudete lámať hlavičku

deň mám baby.....ako sa to vezme 😉 😝 vcelku dobrý

aninka29
13. mar 2012

babulky...možno trošku od veci...ale máte niektorá tetovanie???? 😕

utka
13. mar 2012

@leninka75 celkom dobre. Myslela som, že to bude horšie. Ja som to hara prvý krát. Manžel sa veľmi nespotil pri mne, ale mňa ponaháňal statočne 😝 .
@aninka29 ja nemám, ale páči sa mi to...

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 tetovanie???, 😕 nemám, ale moja švagrinka tehulka má..aj švagor.... 🙂 kedysi som chcela aj ja, ale nejako z toho zišlo......a potom raz som videla jednu viac staršiu pani na kúpalisku s tetovaním a vyzeralo to...no...čudne....ale myslím si, že také maličké na členku, alebo slniečko na pleci....by kludne mohlo byť aj v starobe...... 😀

jacka
13. mar 2012

mamky.....vela prevela som rozmýšlala....a dúfam že to bude takto lepšie......zatial takéto rozhodnutie nikto nelutoval......a Maťko dozreje ...a nebude s ním problém pri učení..........hlavne pri písané diktátov......kedže nie je dobrá výslovnosť....

denisenko
13. mar 2012

@utka my hrávame s Deniskom...zatial len v izbe, ale ked bude dobré počasie, pojdeme von......tiež ma prehána.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@jacka musíš vedieť najlepšie....my sme ho nepočuli rozprávať....... 🙂

jacka
13. mar 2012

@aninka29 čože?...nikdy.....a som proti takýmto veciam.......zásah do pokožky.......ovplyvnuje aj ine orgány...preto NIKDY....a ani sa mi to nepáči.......a dúfam že sa to nebude páčiť ani mojim deťom......

jacka
13. mar 2012

vonku je prekrásne........aspon trošku radosti....... 😎 😎 😎 😎 ......poprezliekala som periny.......vyvonali slniečkom.... 😎 😎 😎 paráda.........pojdem si zdriemnuť k Peťkovi.......trošku sa ukludniť 😎 😎 😎 ...ale najskor musí prísť domov 😀 😀 😀 ................sme sa vtrepali do garátu.....teda on.....ja som ho vyťahovala......som nevedela čo skor......či kolobežku...či jeho..... 😝 a suseda koza na mna kričí či mi treba pomocť.... 😝

jacka
13. mar 2012

@denisenko ..nepočuli ved ja viem......nevie len tie sykavky...ale už je to určite lepšie..........a nič nestratí.......akurát bude .......ešte šikovnejší 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@jacka jáj.....tak ty teda takto.....najšikovnejší bude....... 😀 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2012

ďaaaaakujem za názory baby 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@jacka aké akčné dopoludnie....my slniečko nemáme.....všade majú a my nič.....asi sme si nepriplatili...... 😠

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 vidíš, kolko ludí, tolko názorov...každý iný..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ...............jasné ako ináč.... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2012

@denisenko .................slniečko je tam kde sú dobrý ludia....vid mňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........pošlem ti ..chcéééš.....lebo aj ty si dobručká 😵 😵 😵

denisenko
13. mar 2012

@jacka dobrý tip...idem aj ja pod perinu...... 😵 😵

aninka29
13. mar 2012

@jacka tak to som potom dobrá aj ja 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@jacka tak to tu potom žijú samé ježibaby..... 😝 😝 😝 😝 podla počasia...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
13. mar 2012

@denisenko len chod chod pokial možeš 😵 😵

@aninka29 🙂 ....jasné že si.......my sme všetky dobré 😀 😉

aninka29
13. mar 2012

@denisenko ja som sa už s tou ježibabou aj zmierila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už aj moj švagor ma volá bosorka 😀 😀 😀 😀 😀 😝

denisenko
13. mar 2012

@jacka ...idem...kým sa dá..... 😵
@aninka29 aj ja som už dostala titul....bosorka...trafila som dva dátumy 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre