• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko .....napapaj sa.......pošli maličkému.....aby nebol v noci hladný :wink: ..........................aj moj bo dnes v pohodičke.......posluchal na slovo.....neviem čo sa stalo :grinning: :grinning: :grinning: ....uvidíme zajtra aký bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to asi je vzduchom.... :grinning: jablko zjedené, deti spinkajú.....vycikať, umyť zúbky a spať...... :dizzy_face: dobrú noc :wink:
13. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...........žeby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..neverííím :grinning: :grinning: :grinning: ..........že deti spinkaju.... :dizzy_face: a Simonko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dobrúúúúú...... :slight_smile:
13. mar 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

prváááá :slight_smile:
14. mar 2012 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ....tak druháááá :slight_smile:
slniečko vykukuje :sunglasses:.....
14. mar 2012 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok nám dojde domov tatík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........sa ho nevieme dočkať.............len aby neušiel hned späť,ked naňho spustím svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. mar 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
U nás je zamračené :confounded: .
Včera večer som bola s kamoškami na výjazde. Bolo super. Poklábosili sme, popili...
14. mar 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile:
@jacka veruže som šla včera spať.....aj Simčo bol tichučko celú noc, aj Denisko...... :grinning: a dnes...poradna...presne ako som predpokladala....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavička síce tlačí, ale krčok drží lepšie ako trezor v národnej banke..... :grinning: doktorka pozrela výsledky a že: krvný obraz výborný, tlak super, výtery negatívne, váha za posledné tri týždne sa ani nepohla.....hlavička tlačí...všetko ideálne na porod....teda okrem krčka a počasia...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, čo by ste jej na to povedali????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ten hlod na záver....uvidíme sa 2.apríla, ak si to nerozmyslíte...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ty sa máš, náš dojde najskor až 30.3.....a Simčo zrejme čaká na pozvanie od neho....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ozaj a že čo sa ja stále sťažujem na svoj prvý porod...dneska som sa dočítala v mojej karte rozmery panvy pri prvom: a to hlavné posledné číslo že 17......takto ma nechali trápiť....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
14. mar 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko takže teda Simonko si počká na tatíka... :wink:
14. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka chlapi....isto budú držať spolu.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved na porod je to pekný dátum......druhého :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ........len nech si pekne počká....si jej vravela že máš aj poslíčkov???
14. mar 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to čo je za zimu vonku zas... :angry: :angry: ...vetrisko......mračiská :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj u nás je tak nejako divne...Idem ja na obed.
14. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dobrú chuť.....čo máš fajné :slight_smile:
14. mar 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a naša leninka je kde? :confused: :confused:
14. mar 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja mmám reservé...na 1.4.....ked blázni, tak poriadne...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa dneska mojej kamarátke ..susedke a najlepšej kámoške z detstva narodilo dievčatko...ale ona išla sekciou, lebo bolo vzpriečené ...ale aj tak jej závidím...v dobrom..... :dizzy_face:
ja už som po obede....dala som si mäsko so šťavou a pyré a teraz mám ako dezert ananás..... :grinning: a kedže som nič nepribrala, tak si dám nan aj šlahačku...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a u nás sa snaží predrať niečo ako slniečko.... :dizzy_face: žeby????dva dni mrholí, zišlo by sa..... :wink:
14. mar 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ešte mu daj meno Hugo...a dielo bude dokonáno :grinning: :grinning: ...................ved vy vobec nevyzeráte ako blázni.......nenamýšlaj si :wink:
mnamku máš...šlahačku a ananás......možem sa pozvať..... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dala som si segedín...toľko dobrôt bolo dnes na výber... :confused:
14. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka HUgo...nie......to by som mu neurobila.... :dizzy_face: mal by meniny a narodeniny jeden den..... :angry: len sa pozvi, ešte mám aj jahody...tie sú pre Deniska, on ananás nelubi......ale isto sa podelí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!.............nestíham vás ani poriadne prečítať len tak zbežne, prepáčte...dúfam, že som si dobre zapamätala:
1. aninka sa teší na muža, minula kopec prašulí v nexte a niekam teraz mizne a vracia sa až zajtra :slight_smile:
2. deni je super nedobitný trezor, ale po naťukaní kódu sa otvorí 1 - 2. 4. a z niska je klavír :grinning:
3. jacka chcela žehliť, a detičky boli ako medík :dizzy_face:
4. utka bola kecať a chlastať :grinning:

....a mne pribudlo tretie dieťa, volá sa Trixi a zatiaľ stále plačká :frowning2: ...tak mám s ním kopec roboty.......
14. mar 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vy už máte šteniatko?????...krásne meno.... :dizzy_face: a ten tvoj súhrn...dokonalý...som sa nasmiala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........jo včera nám ho priviezli, len chudáčik je zatiaľ smutný :frowning2: ......najradšej by bol stále pri nás..včera som ho mala celý deň doma, ale stále som za ním behala s handrou, veľa cikal :confounded: ...a podarilo sa mu aj vykadiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........na noc išiel do pivnice, ale stále pišťal :frowning2: ........tak väčšinu noci pri ňom presedel muž..a dnes v robote je ako omáčka :pensive: ...ale som sa tešila, že aspoň vie ako to je keď si väčšinu noci hore a potom máš fungovať :sweat_smile: .......pri babách som si to ja užila, tak on teraz pri psovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
fotky zatiaľ nemám stiahnuté, ale potom ukážem....
14. mar 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ju tak to on je ešte maličký......neboj zvykne si na vás...teraz je v novom bojí :dizzy_face: :slight_smile: ....som zvedavá ako vyzerá :slight_smile:
14. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to si dobre vymyslela....nech si to aj on užije..... :grinning: :grinning: :grinning: už som zvedavá na fotky.... :wink: a čo hovoria baby?????
14. mar 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok