• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
no fajn...vyspatá a odýchnutá....som zvedavá, čo budem zas robiť v noci???? :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko kecať somnou :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko albo so mnou...
@leninka aj ja som zvedavá na nového člena rodiny...
14. mar 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@utka a čo vy v noci nemožete spať????? :grinning: ...baby, mala by som variť...ale nie, ja sa hrám hru...ako malé dieťa....no som normálna????? :grinning: mne už fakt mäkkne mozog...miesto krčku...ved vravím, ja som pomýlená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ešteže aspon myslím, že totto je moje posledné tehotenstvo.... :grinning:
14. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem aspon po Deniska...to si tu nedovolím vysedávať, lebo bude chcieť hrať on......takýto závisláci sa z nás stali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ked zas ani robiť není čo...upratané, veci pre mimčo nachystané, okná som umyla minule, práčka poloprázdna, žehliť není čo......bud si vysypem hrášok a fazulku a budem preberať ako popoluša, alebo kupim vlnu a podme štrikovať........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Denisko vám odkazuje, že má super dezert...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
noo baby :slight_smile: .....Lilka je z neho nadšená, stále by ho nosila a prekladala, škoda, že je také hnusné počasie by sa vonku vybláznili.....a Lolka sa ho trošku bojí keď ju začne naťahovať za tepláčky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....ale tuším si trošku zvyká......dnes sa vykakal pekne vonku :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jej, to je pekne.... :wink: a foto je kde????? :grinning: veru, také počasie, ani psíka vonku vyhnať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale náš mačiak tam musí byť...vyhnanec na balkone..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prečo, či nemôžeme v noci spávať???
14. mar 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to aby si s nami mohla kecať...kvoli tebe som ochotná vydržať :grinning: :grinning:
kocur je vydedenec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jaj...to ste zlaté....že so mnou spolucítite..... :grinning: ...ale podme radšej v noci všetci spať .... :wink:
14. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Viki je ešte doma? :confused:
14. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hlavne ty by si sa mala vyspinkať....pokial je ešte v brušku....... :dizzy_face: :dizzy_face: ...chystáš sa aj maličkého kojiť či máš už fľašky.....pokupené........
Nisko je dnes aký?.......lebo ja nechápem Maťka.....je ako s cukru........má super obdobie...alebo....ticho pred búrkou :confused: :fearful: :wink:
14. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj Denisko je ako med.... :confused: :confused: :confused: oni sa asi vždy dohodnú....alebo to tak na nich vplýva mesiac????? :confused: ...možné je všetko.... :angry: :angry: :angry: :angry: ....mám flašky, niečo doniesol Ježiško, sklenné po Niskovi...ale ja si tentokrát verím.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: že mi ich nebude treba... :grinning: ved to UM je také drahé...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som sa ťa chcela už včera spýtať, to aj Maťko chodí taký špinavý zo školky? už som sa zaprisahala, že to prať nebudem....ale vykefovať to nejde, ked to pretriem mokrou utierkou, tak ked uschne, sú tam zas flaky...myslím oteplováky a bunda......zas periem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joj, tichučko...Nisko v posteli, navarila som mojej polovičke rezne na hubách a soté so zeleninou, guláš má už v mrazáku...práčka perie, riady a sporák čisté...... :wink: otvorím gumových medvedíkov a idem zavisláčiť :grinning:
14. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už aj práčka doprala...a tu nikoho..... :confused: :angry: :grinning:
14. mar 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty ješ gumových macíkov???......... :confused: :confused: .........ufff......to ani deťom nedávam......nejedz to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja to mám odporučené....na klby....ja viem, samá umelina.... :angry:
14. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné že ako prasiatko..........ale ja som to vzdala.......kefujem....aj ked to nevyzerá k svetu......aôe čo narobím...ved to zničím..........dám to na radiátor....a ked to riadne zaschne tak vykefujem......aj tak ked príde domov tak je to zaprasené.........a ked mi učka povedala že ho možem dať do školky aj zo záplatou na kolenách :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...tak trošky špiny neuškodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vážne???.... :confused: :confused: :confused: ...nič lepšie nie je???.....
14. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved to.....len som chcela vedieť, či aj ostatné deti také chodia, ved to nemožem každý den prať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len tá sol alebo čo....tie biele flaky....na nervy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby bolo leto..... :grinning: som povedala, že mu zajtra dám gumáky do školky, má také kde si može dať aj teplú vložku..... :slight_smile: ako..inak som rada, že sú každý den vonku, ale to čo majú na dvore....je kúpalisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale je, ja mám rada aj všelijaké aspiky a rosoly.....to je tiež dobré...všetko roztrasené želéééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale macíky mi teraz berú najviac..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......pekne.....kúpalisko.....nezávidím vám....... :pensive: :sweat_smile: ..............veru tak.....ale mne bude stačiť aj jar....ja velmi 30st horúčavy nemusím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................ja sa teším ked už bude chodiť k botaskách......akurát som rozmýšlala dnes že nejak dlho nosíme zimné veci....nie,??
14. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............rozstrasené :grinning: :grinning: :grinning: ....................si dávaš do tela... :grinning: :grinning: ............ja by som to do pusy nedala......ale ked ti chutí :wink: :wink: ..daj si :sunglasses: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....chutí, chutí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len dúfam, že o pár rokov tak nebudem vyzerať aj ja....ako roztrasené želé..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pravdu máš, už polovička marca a my nosíme čižmy a kabáty...to kde sme...???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už som si odvykla, 4 roky zimujem v Taliansku a tam je už teraz fajn teplo......aspon mám nad čím premýšlať..... :sweat_smile:
14. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................žeby huspenina by bola s teba....... :grinning: :grinning: :grinning: ..si riadna srandistka........ :grinning: :grinning: :grinning: ,...................
čosi nepremýšlaj.....teraz na noc :grinning: :grinning: :wink:
14. mar 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ešte je tento týždeň doma...
14. mar 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku......

@denisenko dobre sa vyspite...... :slight_smile:
14. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..necháme sa prekvapiť.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ešte pozerám Modré z neba a zisťujem, ako sa máme fajn :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....no, počkám kým mi dojde balík vreckoviek a pojdem spať...... :frowning2: :frowning2:
14. mar 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok