• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
dobrú noc.... :pensive: :dizzy_face:
14. mar 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja pozerám Modré z neba...
Nepočuli ste niečo o Celostnej medicíne a o Tachyonizovanej vode???
Dobrú noc.
14. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..to čo je???? prvý krát počujem...teda vidím..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...no nič, idem aj ja spať..vymákol ma zas moj drahý, že čo ponocujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím začať vypínať skype, ked som na koni..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú noc..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@utka nepočula som o tom..neviem......
ja modre z neba nekukám.....mám svojho dosť :pensive:

@denisenko -......... :grinning: :grinning: :grinning: teror na dialku :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....ale chce ti dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2012 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru,chce mi len dobre..... :dizzy_face: ...juj,,slniečko svieti.....konečne...len ten hnusný vetrisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :dizzy_face: :wink:

@denisenko vidíš ako ťa lubi :dizzy_face: :dizzy_face: .............aj tu je pekne..... :sunglasses: :sunglasses: ...my sme tu mali včera hnusný studený vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...žeby došiel ku vám? :pensive: :wink:
15. mar 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to si nám ty poslala???, ale ak prišiel spolu so slniečkom, tak máš odpustené..... :grinning:
15. mar 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vietor som neposlala........ja len dobré veci :grinning: :grinning: :wink: ..........ale slniečko je určite odomna :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dakujem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dufam, že sa tu zdrží dlhšie...... :grinning:
15. mar 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko bud si istá že ostane......... :grinning: :grinning: ,.........až do soboty......može byť :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!...juj ja som dnes takto :slight_smile: :frowning2: ........

:slight_smile: ..toto je na slniečko...konečne sa ukázalo aj u nás, lebo už som mala toho hnusného šedivého, hmlového počasia plný chrup .....

:frowning2: a toto je na Lilku...asi majú v škôlke nejakú brušnú chrípku..včera ju bolelo bruško, vracala, mala zvýšenú teplotu..ale dnes sa hrabala do škôlky lebo vraj idú hrať nejakú dobrú hru..tak som ju naládovala hylakom a uvidím....ach, ach ak to chytí aj Lolka tak som v keli :frowning2:.........

...s čím máte dobré skúsenosti pri takých brušných potvorách?????...raďte dievčatá....
15. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75...tak to teda máte pestré..... nám sa hylak ešte ani raz neosvedčil...neviem prečo..... :angry: teraz to riešime 2 tabletky cocculine, zatial zaberá.... :slight_smile: ....sakra, nejako mi blbne noťas..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka len do soboty???? :grinning:
15. mar 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 smecta....... :dizzy_face:
15. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ááááááále trošku skromnosti..........čo ti hovorí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............nevdačnica jedna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................chceš aby som si ho vzala naspäť :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko lebo hylak ja probiotiku
15. mar 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....no tak dobre...uskromním sa..... :pensive: :grinning: ...dneska ráno som mala prekvapko....dávam Deniskovi gumáčiky do školky, ten frflal horšie jak stará babka....a na jeho šťastie som zistila, že su mú malé...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: poteší...... :pensive: :pensive:
15. mar 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
15. mar 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy máte takého spomaleného kona??
15. mar 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja viem, len ked bol uplne malý tak mi ho kázali dávať, ale nepomohlo.....ale inak, dopuje sa bežne laktobacilkami, tak sme na tom o dosť lepšie....klop,klop,klop..... :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kona ani nie...skor notebook...ale už som prišla na to, prečo si robí, čo sa mu chce.... :grinning: dala som si ho na kolená, lebo na stole mio svieti, že nevidím na obrazovku...a na kolenách mi zavadzia brucho....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ďakujem..asi musím urobiť nájazd na lekáreň..ale kedy?? :unamused: ........

..ozaj kedy plánujete dať deťom už botasky??........som si všimla, že niektoré detri v škôlke už mali.....ale mne sa zdá ešte skoro :confused: ....aj keď na druhej strane už ma cuká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja mám tiež kona OK......
15. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj u nás je konečne slniečko :sunglasses: . Cez víkend ideme konečne k našim, tak sa teším, že má byť teplučko...
No ani ja nemviem poriedne, čo to je, len som našla na nete takú pani, čo písala, že sa raz a navždy zbavili chorôb a hlavne laryngitídy. Tak som jej napísala a ona mi odpísala, že im pomohla tá voda...Je dosť drahá. Ale ja sa už chytám všetkého možného.
Nám na hnačky zaberá diéta-slané tyčinky, možno trošku coly, čierny čaj a čierne uhlie.
15. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...juj čakám kedy sa nám zoderú tie DVD spievankovo :grinning: :grinning: :grinning: ..Lolka by to pozerala stále......
15. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .dík za tip :wink:
15. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...vždy zabudnem, že sa ťa chcem opýtať prečo v ZA nechcú dať epi??? :confused: ........
15. mar 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo máva Nisko s bruškom??
15. mar 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von :sunglasses:
15. mar 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...pa.... :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok