• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
U nás bola búrka...
U zubára v pohode a jazda autom tiež. teraz ideme pozrieť to babenko. Paaa
11. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme tuuuuuuu....sa nám tu zamračilo...a začal fukat vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak sa ideme najest....

utka dufam že to nie je burka od vás :wink:
11. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme už tuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
som hladná ako vlk :grinning: už neviem čo by som žrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás je pekne ale vyzeralo to všelijako :confounded: ...........ale zajtra sa vraj má ochladiť,tak neviem :unamused:

idem sprchnúť krásavicu :slight_smile: ...........sa už ukludnila princezná :slight_smile: a spinkali sme do pol štvrtej :dizzy_face:
11. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka kedy už hodíš foto brušula?????????????? :slight_smile:
11. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ..chcela som dnes..myslela som že pride domov skor..ale figu drevenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sme tu ako dva prsty :grinning:

do pol štrvtej...budeš do polnoci s nou hore?? :sweat_smile:

ja už som nažrata..asi mi aj bruško praskne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........vraj bruško.........brušisko :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sme domkaaa!!! ideme papať. bábenko bolo nádherné. Aj Viki by také chcel :wink:.
11. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka len Viky??? :wink: :wink: :wink:

idem okupat Matka a pokial ho uspím..tak nočna mora :angry:

ak by som zaspala s ním...tak vám prajem dobru noc...a pekne sničky :pensive: --pa zajtra :wink:
11. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,Simonka bude o osmej posteli :slight_smile:.........5 minút a robí chrapi chrapi :wink: ............my sme s tým nikdy nemali problém,aj keď spávala cez deň pravidelne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....som proste šťastná matka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........inak donedávna chodila spávať už o siedmej :wink: ,taký sme malii režím už od narodenia :slight_smile: .....ale odkedy sa naposledy menil čas,tak som jej to posunula, a už ju nechávam hore do osmej :wink: dlhšie ani za nič :slight_smile: ............ale najlepšie na tom je, že Simonka vobec neprotestuje :dizzy_face:
a samozrejme rátam s tým, že aj Sabínka bude taký spachtoško ako Simonka :slight_smile: ..........čo može byť dosť pravdepodobné,lebo obe sú levice :dizzy_face:
11. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka no to verím, že bábo je nádherné :dizzy_face:

jacka dobrú nocku :slight_smile:
11. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,no mam dost,mojho kym dostanem do postele je 9,kym zaspi niekedy aj 11....ale u babky sa pyta sam uz 19.30 a zaspi do 10min. :angry:
11. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už spíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som bola zakryť pieskovisko a poumývať sarapatičky z neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivellka,ja si zase neviem predstaviť, žeby sme chodili spať tak neskoro :unamused: ............ale jacka ma straší :angry: , že druhé bábo bude pravý opak Simky :angry: .............však uvidíme :wink: si potom budem pýtať rady od vás,ako sa nezblázniť :wink: :slight_smile:
idem kuk ordináciu :slight_smile: som si natrhala jahodky,tak mám čo žužlať :slight_smile:

dobrú nocku :dizzy_face:
11. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj my mame prirastok ivelka vitaj :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bubka,no dlho tu asi nepobudnem,tasku mam na chodbe,poslickov skoro stale,nohy jak pampuchy,tlak na infarkt--inak mi je fajn :grinning: :grinning: a som na 2cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no aninka,tak ja niekedy dufam ze druhe bude presny opak :wink: v spavani,v plakani,v kakani..ale prezit sa da a lubim ho tak ci tak :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zatiaľ by také bábo chcel len Viki...ja by som brala už také hotové, narodené :wink:...
U nás celkom slušne pršalo, aj búrka bola, ale dúfam, že zajtra bude pekne. Mám zajtra cestovný deň...Najprv musím na autčku pobehať pár obchodov a poobede ideme k našim. tak si super zašoférujem :wink:.
11. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,mam muza v ba,tak si mi ho pripomenula,lebo tiez volal ze prsi..tak u nas taky tak :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella, on tu precuje?
11. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooojte.... ako vidím,tak sa pekne rozrastáme :wink: vitaj ivella....fíha,40tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím prsty aby to bolo to vyytúžené dievčatko,ale hlavne nech všetko dobre dopadne :slight_smile: idem hajky babky moje - muža mám zase na nočnej,tak sa schovám pod perinu k mojej babuľke,lebo tu máme poriadnu búrku :confused: :grinning: cmukyky papiky :slight_smile:
11. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!...........ahoj jacka!! :wink:
12. jún 2009 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :angry: :angry: :wink:
12. jún 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, raz za uhorský rok!!! :wink: .........bože staré dobré časy na MD, si to teraz pripomínam!!!!!! :slight_smile:
12. jún 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.... :sunglasses:

moj muž ma dobru náladičku tak nás bere k našim ....ja sa lučim...ked prideme kuknem ....neplačte....ja pridem :grinning: :grinning: ...len píšte nech mám čo čitat :slight_smile:
12. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to uži jacka!!!! :slight_smile: -.....moje decko vstalo a už mravčí, ma trafí!!! :angry:
12. jún 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

jééééééééj jacka uži si pohodičku :dizzy_face: :wink:

leninka,Ty si uži MD :dizzy_face: :dizzy_face:

utka Ty. si uži krásny víkend :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás celú noc krásne pršalo :slight_smile: a teraz pekne svieti slniečko :sunglasses: ......idem si vypiť kávičku a potom pojdeme trochu von :slight_smile:

predpokladám, že dnes tu bude mrtvo,ale neva :wink: si priebežne pokecám sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a čo ja????????...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........
12. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniiiiiiiiiii Ty si tu? :wink: ..........som myslela, že ste si urobili nejaký super program s Lilkou,keď si už užívaš tú materskú :slight_smile:
ja sa už teším na víkend,sme sa dohodli s manžom, že pojdeme do Maďarska na kupko :slight_smile: .............ale samozrejme buď nevýjde počasie alebo sa niečo dodrbe ako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........to je pravidelnosť u nás :grinning:
12. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále máme na figu počasie.....tak zatiaľ sme doma, ale o chviľočku pôjdeme na dvor a poobede asi na nákup lebo v nedeľu ešte ideme nás všetkých troch oslavovať s našimi :slight_smile:
12. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
aninka, ďakujem :wink:
12. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!.........ešte ste domka??........ čo budete robiť u vašich??? ...........užite si víkendík!!! :slight_smile: :slight_smile:
to moje decko je divné :angry: .....najskôr "béééééééééééé ja nejdééééééém von!!!"..........potom zasa "béééééééé ja necem ísť do nútráááááááá!!"....... jak aprílové počasie!!! :confounded: :confounded: :confounded:
12. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky u nás raz prší,raz nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som vravela ako krásne svieti slniečko od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme papať polievočku a ešte dorobím fajné mäsko a ideme hajať....................dnes konečne dojde manželík domkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,Simonka to tiež zvykne robievať :wink: :slight_smile:
12. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok