• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka toho campyla...ale už je to hádam navždy za nami..... :wink: klop,klop,klop...... :wink: :wink: :wink:
@leninka75 oni tam tvrdia, že na to nemajú anesteziologov....no, ako vyhovorka celkom obstojí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: všade inde majú, a v takej nemocnici...chudatka....nemajú doktorov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj osobný názor, je ten, že nechcú preto, lebo potom je s mamičkami viac práce, kedže pri dobrej dávke netlačíš, lebo nevieš,či tlačíš, alebo nie...a ostáva to na nich a sestrách-...... :confounded: :confounded: :confounded:
15. mar 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kvoli tomu sme sa ráno povadili...za každú cenu chcel snehule, lebo deti ešte všetky majú čižmy alebo snehule..... :slight_smile: tenisky ešte nedáme, a má tam také vyššie prechodné topánočky, ale nechce ani tie...sa s ním vadiť nebudem..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka cola zabrala aj nám.... :dizzy_face: sa ti nečudujem, že chcete vyskúšať všetko....moja sestra už behá aj po ludových liečiteloch....niektorí pomožu, niektorí nie..... :angry:
15. mar 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pá....si užite slniečko :dizzy_face:
15. mar 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..parádna výhovorka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......a potom nech štrajkujú za vyššie platy :angry: .........však načo ktosi vymyslel epi,keď s tým je potom problém, :unamused: .........že aký uvedomelý je nisko :grinning: .......ja som dne sráno poškuľovala už aj po veste, ale som to ešte vzdala :frowning2:
15. mar 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a vieš že aj ja som mala vestu v ruke? :grinning: ale je studený vietor..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vyššie platy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám svoj názor..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko topiaci sa aj slamky chytá...
15. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
konečne aspon malý kuk :dizzy_face: akosi máme toho vela, stále niečo :confused: včera sme museli ísť overiť podpisy pred pracovníčkou poisťovne....tie výpovede v starej poistovni....vraj sa im nezdali podpisy, či sú naše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jaaaj, blbečkovia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vikinka je akasi rozkokošená a matko demoluje všetko naokolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: taaaaaaak mam veselo :pensive:
15. mar 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem sa ešte posťažovať...veeeeľmi ma bolí koleno :frowning2: neviem, čo to má byť :pensive: , ked ho ohnem, už aj pri chodzi ,ako keby mi tam dnu niečo "chodilo" a to ma bolí a mám ho aj trošku opuchnuté, ani to neviem presne slovne opísať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi budem musieť skočiť k dr :frowning2: :frowning2:
15. mar 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 takže nemáme doma demolačnú čatu len my? :grinning: :grinning: ..ked ti opuchlo, bež k doktorovi....neudrela si sa v poslednej dobe? :confused:
15. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme doma z prechádzky, slniečko svieti, ale fúka
@denisenko ja si maslím, že moja demolačná čata momentálne vedie a o dosť :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neudrela :pensive: pred troma týzdnami ma bolela, ale iba jeden den a pešlo to a teraz znova :frowning2: bojím, bojím :pensive:
15. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 radšej chod k doktorovi....to máš asi zápal, ked ti to opuchlo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...počkaj, to ja ešte nemám mojho demolatéra doma..... :grinning: :grinning: :grinning: dva dni bol ako cukríček, ale dnes ráno už vystrkoval rožky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 keď som bola u takej liečiteľky a povedala som jej, že ma bolí koleno, tak mi povedala, že je to nedostatkom sexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ťapa...
15. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko objednám sa :pensive: ved je to tak, raz anjeli, raz čertíkovia :sweat_smile: :wink:
@utka tak toto nemôžem manžovi povedať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by súhlasil a kýval aj ušami, že áááno, to iste z toho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka to aj mm hovorí, že má pupáky na čele z toho dovodu....a všetky ostatné neduhy tiež.... :grinning:
@letty86 alebo žeby z koberca????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

boli sme sa s Deniskom bicyklovať, vonku krásne , teplučko.....po polhodine prišiel "o úraz"...spadol a oškrel si na kamienkoch dlan.....tolko revu, ked som mu povedala, že na to isto musím zavolať sanitku....aj alpu radšej pretrpel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz mi tvrdí, že on nemože ísť zajtra do školky s takou rukou....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. mar 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka čo ti je také smiešne????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka a tebe????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
napiekla som Niskovi lekvárové šatočky, dá si niekto???? :confused: :sweat_smile: ja ešte čakám na to mäsko v rúre....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
nik????? :confused:
15. mar 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tu som......
:grinning: :grinning: :grinning: na pupákoch..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no tak to vieš, nechce sa priznať že je v puberte celý život..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A ja zase na koberci...Dala by som si šatôčky...
15. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš..chlapi..nikdy nedozrejú........ :grinning: :grinning: :grinning:

@utka :slight_smile:...aj ja...by som si dala....
15. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joj, to ticho...už je v posteli.... :wink: mäsko upečené, nohy na stol a idem sa obžrať... :grinning:
15. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka o 16:09 písala deni...
15. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, takto ste ma tu nechali samú...dobrú nocku, idem dnes hádam aj normálne spať..... :grinning: :wink:
15. mar 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuuuuuuuuuu...zajtra je konečne piatok!!!
15. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko :slight_smile:
16. mar 2012 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte...... :slight_smile:

@utka ja viem :wink: :slight_smile:

@denisenko ja som zaspala s deťmi......tak som zas plná energie :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobre ránko.... :wink:
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak si sa dobre vyspala..... :wink: aj my celkom fajn,vonku krásne......hor sa do ničnerobenia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok