• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
dobrú nocku...idem off...zajtra máme perný den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...nádherný víkend bol teda...celé dni sme boli vonku na dvore...
Ja som Vikimu nachystala pančušky, také tenké a dohodli sme sa, že keď sa vrátia doobeda z vonku, tak si ich vyzlečie a dá si len ponožky. Tak dúfam, že nezabudne :sweat_smile: . A na nohy dáme botasky...Snáď to bude OK.
18. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...kde ste???
Viki je už v škôlke. Ale stále nejako kašle. Cez deň nie, ale večer a ráno :frowning2:. Včera nekašlal ani večer, ale okolo polnoci ho to chytili. Tak som ho zobrala k nám do postele. Natrela som mu oblasť priedušiek masťou z jazveca. Nemáte s ňou skúsenosti???Asi mu to začnem aplikovať častejšie teraz a uvidím...
19. mar 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kde steeee???
19. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuu.... :wink:
@utka díky... :dizzy_face:

tak bola som na monitore, drobček sa má fajn, na stav jeho mamy sa radšej nikto nepýtal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak nič, o týžden mám prísť zas...... :grinning: včera bolo super, som vedela, že si to noc odnesie......od pol druhej do piatej som sa prechádzala....akoby to nestačilo, ráno som sa strašne zvadila s Niskom /už za pol hodinu som mala také výčitky svedomia, že chuda dieťa, takto si tie moje hormony odtrpí on/ a ešte večer som prišla na to, že sa mi "vyhodila" zrejme zlatá žila.....a teraz prší..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no...optimizmus zo mna len srší........ :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. mar 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už som si myslela, že si išla rodiť... U vás prší? Hmmm...ja nechcem dážď :frowning2:. Zlatá žila? A mávala si s tým problémy, či len teraz?
19. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no, u nás mrholí....našťastie,pokým som behala po obchodoch, tak nič...až teraz.... :angry: zlatá žila...v živote som s tým problém nemala, celé tehu chodím aj 4 krát denne na velkú...ale posledné týždne ma nejako začalo zapekať, alebo čo...a teraz z toho toto....dosť to bolí, cítim aj ked sedím....skoro som včera odpadla, ked som zistila, aký je problém.....myslíš, že si na to mam niečo dať? mám Heparoid, pomože?
19. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a v noci som si myslela, že veru aj pojdem...ale stále je to len na úrovni taká tlmenná bolesť..... :angry: tak ja nevím, bud všetko...alebo nič a nech neotravujú......aspon by som sa vyspala.... :pensive:
19. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

leninka maju črevnu virozu tak sa dávaju dokopy....... :frowning2: .....

ja som dnes taká nijaká......zajtra ideme na gastro.....som zvedavá....aj tak nebudem nič vedieť ..len o 3t....

@denisenko takže sa ešte nechystáš rodiť?....nezávidím ti tieto posledné dni..... :frowning2: ......................
ja dávam Maťkovi tepláky a ponožky...a ked idu von tak si dá aj pančušky...ale má v skrinke aj zateplené šusťáky......ale dnes fúúúúkal vetrisko tak bol v panuškách a tých šušťákoch.....radšej nech mu je teplo ako zima :wink:

hrozný posudok prišiel od psycho.......už nikdy tam nepojde......jedného pekného slova tam nebolo.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo idem vymyslieť tým mojim bezlepkáčom na večeru....som s toho už na nervy.... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chleba mi už ani Peťko nechce.....to chytiť od brášku......že je to blééé.......tak som celá happy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste si všimli aké drahé su vajíčka.....hroza.... :frowning2: :angry:
19. mar 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk....kukiny....... :slight_smile:
19. mar 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo prišlo od psycho? to by ma naozaj zaujímalo, teda ak to nie je tajomstvo.... :angry:
19. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj my bojujeme každé ráno a večer kvoli rožkom alebo chlepíku...už som si povedala, že za tie nervy mi to nestojí, na večeru dostal polievku a na ranajky mu dám jogurt...na desiatu vždy chlebík v školke majú, tak nech si to kompenzuje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja sa nebudem vytáčať skoro ráno do nepríčetnosti, ked vidím, ako žuje polku rožku 45 minút, z toho polovička je natrúsená pod stolom a ešte mu ostane...ja už nechcem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo si im ukuchtila na večeru?
19. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme boli dneska na tej akcii v školke...zúbky...prišli sme až dve mamičky....učky len zhrozene krútili hlavou.... :frowning2:
a potom ešte po pol hodine dalšie 3 maminky a všetko...ale mali to dobre vymyslené, urobené rozne stanoviská s úlohami, všetko o zúbkoch, tak sme sa celkom bavili :slight_smile: len mne sa tam do tých malých detských stoličiek ťažko dostávalo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, idem ja spať....po včerajšej prechodenej noci dobre padne si pospať..... :wink:
19. mar 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú.....

@denisenko zajtra ti napíšem.....teraz sa mi nechce zas rozčúliť.......ale len poobede..ideme k dr...
dobre sa vyspinkaj..... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..cestoviny s vajíčkom...Maťko si objednal aj na ráno---.......super
19. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...ja som bola dnes na Hudobnej diskusii, či ako to nazvať. Počúvali sme ukážky skladieb-578 ich bolo, typu Jemné melódie. Boli sme tam 2,5 hodiny a dostali sme po 20€.
@jacka Veru, dnes sa nerozčuluj, ale som zvedavá aj ja...
@denisenko len sa dobre vyspi, kým ešte nie je drobec na svete...
19. mar 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile: ...nebolo času na vás kuk...viete ako to je....manžel po dlhej dobe doma :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......pred chvílkou odišiel...ale o dva týždne je späť :slight_smile:
prežili sme krásny víkend všade možne.....počasie bolo eňo ňuňo :sunglasses: :sunglasses: ..v sobotu sme skončili v Maďarsku na obede na nejakom hrade....je to taká dobová reštika,kde sa papá ako kedysi dávno...rukami :grinning: :grinning: :grinning: ..oblečú vás do takých dobových kostýmov a môžme žerkať.... :grinning: :grinning: perfektný zážitok,neskutočne sme sa zabavili :grinning: :grinning: :dizzy_face: sme si pripadali ako prasiatka :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2012 o 04:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ja tipujem že do 28 porodíš :wink: :dizzy_face: už aby to bolo :dizzy_face: :dizzy_face:

mne sa včera podarilo predať sedačku vajíčko....konečne po dvoch rokoch som to hodila na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...taký milý sympatický párik,že som im aj z ceny upustila :slight_smile:
@jacka ja som tiež zvedavá a veľmi :unamused: ..............a leninkovcom prajeme skoré uzdravenie :slight_smile:
20. mar 2012 o 05:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@aninka29 vitaj.
20. mar 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kecalky!! :slight_smile: ...mám ísť čítať alebo sa nájde dobrá dušička a zreferuje mi čo nové?????? :confused:
20. mar 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink:

@aninka29 aaaa ten tvoj manža začal chodiť nejako častejšie, že???? to je len dobre.... :slight_smile: super ste si užili víkend...ten hrad...vyzerá že nemá chybu, ale po maďarsky....eeee..... :angry: ...bodaj by si mala pravdu.... :slight_smile:
@utka kam na tie akcie chodíš????? :grinning: ideš na koncert a ešte ti aj zaplatia...to je dobréééééé :slight_smile:
@jacka si urobila super, že večer sa netreba nanovo rozčulovať... :wink: ja som sa ráno rozhodla, že ma nerozčúli nič.....ale...človek mieni a dieťa mení,že áno..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si myslela, že to ja som taká precitlivelá a hned vybuchnem...ale tak sa mi zdá, že nie....Denisko robí naschvály...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam z toho vyrastieme..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale je krásne vonku....som v noci pozerala von, že aká hmla....úplne bielo a ráno to namrzlo, takže mi máme všade takú neviditelnú šmyklavú škrupinku....ale už sa to topí, ked sa slniečko do toho oprie..... :grinning:
20. mar 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 skoré uzdravenie Vám želám....nelieta tu nejaký črevný bacil???? aj Nisko sa v poslednej dobe začal sťažovať, že mu býva zle......neviem, či stres alebo bacily..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len vymýšla, ako by ešte tú mamu viac nahneval......
20. mar 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no tak nič...dobrá dušička sa nenašla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dočítané....

@denisenko..ten vírus začal v škole u učiteľov a postupne sa rozniesol......u nás Lilka prvá, grckala a mala teplotu, potom som ja začala grckať a neskutočne ma bolela hlava, muž má hnačku a včera začala Lolka, najskôr pol dňa grckala a dnes zasa hnačkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:...tá chuderka má všetko :frowning2:.........inak kamoška veď moje číslo máš!!!!!!!!!!..keby niečo... :wink:

@aninka29 ..jaj tio muselo byť super!! :dizzy_face: ..ako sa to tam volá?...

@utka ..aké ty máš dobré bokovky!! :dizzy_face:

@jacka..držte sa na gastro!!! :slight_smile:
20. mar 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ....jarná očista tela v celej rodine???? :angry: ....jasne, že tvoje číslo mám....len kým mi to dojde, tak už mám príspevok odoslaný..... :grinning: :grinning: :grinning: to to moje dlhé vedenie....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že jarná očista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........mne sa teda zíde, ale babám ani nie...veď bežne sú jak skaláre a teraz ani nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......je ti odpustené :grinning: :grinning: :grinning: ..ale keď porodíš, tak .......
20. mar 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a toto je Trixino
20. mar 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..takú dobrú tortu som urobila..mandľovo -orieškovo-čokoládovú :dizzy_face: ......no mohla som si z nej dať???.....figu-borovú......a také fajné mäsko sme grilovali :dizzy_face: ..tam je v chladničke....a keď otvorím chladničku a cítim tú vôňu, normálne mi je teraz z toho stále na grcku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............a pri tom už som celkom OK...len žalúdok mám stále ako na vode.........
20. mar 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok