• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
...stále chodím kukať na teplomer či je už vonku trošku teplejšie, aby sme mohli trošku vypadnúť......ale nejako to nechce stúpať :angry: .......asi to robí tá hnusná hmla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...len pomaly sa dvíha.....aj prádlo mám v práčke, treba mi ho hodiť na šnúry a ďalšia dávka čaká na opratie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....no čo by som si ešte porozprávala?? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
20. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..no práve som volala s ujom, ktorý cvičí psov a bol teda fest čudný...pripadal mi jak ožratý alebo po dobrej opici. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nevedel mi nadiktovať vlastnú mailovú adresu :sweat_smile: :angry:
20. mar 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....tak padáme von :sunglasses:
20. mar 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my máme nádherné počasie...slniečko svieti..už som zas bola vycapiť pupok na balkon, nech ho trošku vylákam von.....ale asi bude po tatkovi, ten má rad zimu.... :grinning: inak, práve mi sestra písala na FB, tak aj oni majú "grcačky"...ops, dúfam, že nás to len "lizne".... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som bola v tom, že Trixi je dievčatko....ale toho sa zrejme bacily nechytili, vyzerá guľatučko..... :grinning: ....hm,,,,inak jedálny lístok máte fantasticky.....pošli kúsok torty....danke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dohadzuje mi to jedna pani...poteší, zarobiť si niečo takto.
@leninka75 vitaj, držíme päste, nech ste všetci rýchlo fit! Havinko je zlatučký.
20. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....a iné sa ti na balkón už nezmestí?.. :grinning: :grinning:..len pupčok a ostatné je vo dverách??.... :wink:........ja mám tiež rada zimu ale len spoza okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..........havino je oficiálne v knižke Trix, ale pracovné meno má buď trixo alebo trixi :wink:.......zdá sa mi to také uni meno :confused:..či nie?...cez víkend sme mali supiš jedálny lístok :dizzy_face:..moji rodičia išli dnes na 3 týždne do Bojníc do kúpeľov, tak sme predčasne oslavovali mužove meniny, preto sme mali také bašty :dizzy_face: :dizzy_face:..len čo z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..tam je to pekne v chladničke a asi to idem šupnúť do mrazáku.....

@utka..ďakujem!! :slight_smile:....viki ako v škôlke?...
20. mar 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....babule big problem!!!!!! .......zodralo sa nám DVD Spievankovo 1!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......teraz musí Lolka závisláčiť len na dvojke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Viki dobre. Dúfam, že to tak aj zostane čo najdlhšie...
Dnes som mala super obedík...Steak zo žraloka s cesnakovou omáčkou,grilovanú zeleninu a americké zemiaky.
20. mar 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....waaaw to tak fajne sa varí v nemocnici??? :confused: :dizzy_face: ...........jaj už musíte byť zdraví stále!! ..už ste si to odskákali aj naviac...
20. mar 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 v nemocnici??? :confused:
Však ja nepracujem v nemocnici. Ja pracujem v labáku. A to sídlime v budove, kde je veľa firiem a na prízemí máme svoju jedáleň a reštiku...
A ďakujem pekne! Dúfam, že už to tak bude...
20. mar 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty vitaj medzi nami :wink:
20. mar 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme sa vrátili z velkej prechádzky, matulko odfukojem, tak som prisla kuk :wink:
@leninka75 havino je rozkosný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baby musia mať radost...ste si uzili s grckami, ako mi minule :pensive: ...asi je už neskoro, ale my sme všetci užívlali Enterol...niečo také ako smecta, ale má to aj probiotičkú zložku
@aninka29 vám bolo fajnovo :dizzy_face: :dizzy_face: je to daleko od Ke?

@denisenko mohla by si porodiť aj v pondelok, to má narodky moja svokruška :grinning: :grinning: , ale aj toho 29., to zas manža, ved vieš, nech oslavujeme spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a bola som včera u ortopeda s tým mojim bolavým kolenom....tak mi povedal, že je preťažené, že tá šlacha pod jablčkom je oslabená a preťažená....pichol mi injekciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nebola to až taaake strašné ako som čakala...mám mat kludový režim :pensive: :pensive: :pensive: no ale dá sa :confounded: zajtra a vo štvrtok je manža doma, tak budem oddychovať o sto šesť :dizzy_face: ale vidím to len tú šestku :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..... :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :pensive: :pensive: :pensive: ...ty si začínala pracovať ako sanitárka v nemocke, či nie?.....no a ja som si myslela, že si len prešla v nemocke do labáku..........

@letty86..ahojček!!.....veru je zlatučký :dizzy_face:....Lolka asi z neho nemá moc radosť lebo Trix si ju nejako vyhliadol za obeť a stále ju ohrýza a naťahuje a skáče na ňu :grinning: :grinning: :grinning:..ale keď je kľudný tak je to medzi nimi OK :wink:.......Enterol?...to som ešte nepočula, musím si zapamätať, vďaka za tip :slight_smile:...zdá sa, že už to ustupuje,klop, klop.........juj moja, že kľudový režim pri dvoch deťoch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...........ale budem držať palce, aby sa ti podarilo poodychovať :slight_smile:
20. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, babule...potešenie na mojej strane.... :angry: :angry: :angry: :angry: bola som pre Niska v školke,že ideme na plavecký....už som sa pobvalila, nalíčila, vyobliekala za herečku a ....mladý pán kašle a má zvýšenú teplotu..... :angry: :angry: :angry: :angry: takže som pekne zavolala na kurz, že prídeme...len neviem kedy, hodila sa zas do gala teplákov a idem si vyložiť nohy....a potom že mi robí naschvály....vonku krásne a my budeme zas tvrdnúť doma..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@letty86 tak ja ešte porozmýšlam nad tými dátumami...snád si nejaký vyberiem..en ten tíčky........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ti pichol tú od bolesti? mne ked to dávali do laktu, tak som ho preklínala pol dna...čo som s rukou ani nepohla, ale kedže ma na to dopredu upozornil, ani reklamovať sa to nedalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@utka fajnovučký obedík...... :wink: :wink: :wink: :wink:
20. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a to sa vám ako stalo, že ste zodrali CD-čko???? tragééééédia....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vidíš, ešte že niekto vymyslel ten mrazák-......kolko jedla by ste museli vyhodiť, a hlavne aké mnamky...... :grinning: :wink: kolko vám to trvalo, kým ste sa dali dokopy? aby som vedela čo ma čaká, ked mi zas niečo ten moj chlop donesie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....aspoň budeš krásna v teplákoch :grinning: :grinning: :grinning: .......koľko má teplotu?..... :frowning2:
20. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
práve rozmýšlam, že kde je @jacka..... :confused: :slight_smile: už mi došlo, tuším vysedáva u doktora..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len 38,1....v zadku :grinning: ale na plaváren to nie je..... :pensive: som aj myslela, či mám isť k doktorke, dnes ordinuje poobede..ale čo...paralen mám aj doma, stoptussin tiež, mám aj sirup robitusin, na inhalovanie ambroxol a dvoje ATB dobral minulý týžden....tak asi ušetrím čas vysedávania v čakárni :slight_smile: a zabudla som......mám aj Fenistil :angry:
20. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..veru mrazák a práčka fantastické veci!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..noooo, tak rôzne...Lilke to trvalo 3 dni, mne asi 2,mužovi asi tiež tak a Lolka ešt neviem.......mne to začalo v nedeľu večer a ešte stále cítim žalúdok ako na vode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a to som dnes na obed 1x od nedele jedla suché rožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
..no vieš slečinka to DVD kukala asi tak 5x denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aha, takže to má 37,6..no to nie je také hrozné.....s tým netreba hneď k Dr......počkáš a uvidíš......a zajtra ho dáš do škôlky??.....veru jacka išla na gastro, ale už je nejako dlho preč, už by hádam mohla byť doma :confused: ...musíme ju riadne spomínať a ona nakukne :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..krpaňa ma vyhadzuje od PC :angry: :angry: :angry:
20. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved preto sa nehrniem k doktorke, aby sme sa náhodou domov nevrátili aj s niečím iným....dala som mu paralen, poslala ho spať a ak bude dobre, čo by podla mna malo, tak zajtra smer školka...... :slight_smile: včera bol do večera vonku, prišiel s ladovými nohami, tak zrejme je to z toho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked niekto nevie, kedy sa má vrátiť, že áno...a mama si može aj plúca z balkona vykričať....raz, hluchota je neliečitelná..... :angry: :angry: :angry:

gastro...to máš aj na celý den, aspon u nás..... :cry:

mna nik nevyhadzuje...má zaracha..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie, ja som začínala ako sanitárka tu v labáku, ale to je jedno...
20. mar 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........no nájde s nejaká dobrá dušička???..... :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :wink: :wink: :wink: my sme túúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
20. mar 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako ste dopadli na gastro????
20. mar 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nevidíím :slight_smile: :wink:

na gastre všetko o.k........výsledky o týžden :wink: .............boli sme tam do dvanástej.......potom sme šli ku našim sa najesť......vyspať.....domov....a šup na bicykle.....navečerať kuk rozpravku šup do vane a do hajan
20. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vy ste aký rýchly dneska..... :grinning: my sme boli nakúpiť a Denisko zas stavia bunker zo sedačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedavá, čo padne za obeť dneska...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale strašne chcel ísť von, len som ho nepustila...pre istotu....ten kašel má ako tuberák..... :pensive:
20. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok