• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
ahojte.....

@aninka29 radšej si chorobu neprivolávaj............ved Simka je velká ....ráno jej povedz čo si má obliecť....teda aspon u nás to tak funguje.......neboj nič...robota nie je zajac neujde ti..

@utka ja už by som mala najradšej nedelu večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ........sme boli včera na logo...tak sme vraj dobre urobil s odkladom....ale len preto že je júlový...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vy ešte chodíte?
22. mar 2012 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@jacka teraz sme dlho neboli, ale chodíme. Ideme budúcu stredu...my ešte to nešťastné R.
@aninka ja dávam Vikimu ešte aj taký tenší šál, nech má hrdlo v teple, keď kašle. Všimla som si, že ho má poobede v skrinke pekne poskladaný, tak som sa ho spýtala, či si ho dal, keď boli vonku. Vraj zabudol :angry: . Preto mu necháva manžel aj pančušky ráno, lebo by si ich neobliekol, keď idú von. Jednoducho nestihne. Tak mu kážeme, nech si ich vyzlečie, keď prídu z vonka...
22. mar 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jááááj, vy idete cez víkend ku svokrovcom?
Aj my, ale ja sa teším...
22. mar 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:
my sme včera ostali bez netu, takže som až teraz tu...... :wink: svokrovci malujú, a kedže sme napojený na nich a sem tam to prenesú, tak tie "kolíčky" do modemu sa trochu uvolnili....ale už som bola opraviť..... :grinning:
Denisko stále teplotuje, už mi to lezie.....viete kde...a ja som unavená..aj toho už mám po krk..... :frowning2: včera večer začali mierne bolesti, ale len trochu....si vravím...ho ho, tak teraz isto nie......kto bude s Niskom? tak si to rozmyslelo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka že piatok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko má šál tiež v skrinke, a minule vonku 16 stupnov a on šál na krku, aj rukavice si dal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že v triede behá s holým pupkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka sa už psychicky pripravujete? veru dobrá rada, daj si niečo červené...určite pomože.... :wink:

ach jáj, tak krásne zas vonku...a my tvrdneme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem hodiť do práčky, nech aspon to prádlo má nejaký úžitok z toho pekného dna..... :slight_smile:
22. mar 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!........to čo, že 8 hodín ráno a vonku 10 st. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...paráda!!!

@denisenko..veru som na teba myslela, že keby sa tak teraz simčo rozhodol ísť von tak amen-tma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....ale zdá sa byť rozumný a poslúchol maminku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...držte sa!!

.......čo mi ráno Lilka povedala??!!...som myslela, že skolabujem.......včera boli na prechádzke, prišli na nejakú lúku a pani učiteľka im povedala, že si môžu vyzliecť bundy a sadnúť si na ne :angry: :angry: :angry: :angry: .........hneď Lilka dostala prednášku o studenej zemi, tak hádam pochopila......ale zasa viem, že si nesadla, lebo je háklivá na svoju bundu :grinning: ....tak nedajbože, aby na nej bol čo len fiačik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..tak by mi bolo treba riadne vyupratovať, ale Lolka má nejaké extrémne maminkovské obdobie :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....chce byť stále len so mnou, pred tým sa trošku aj prehrala, ale teraz nič ...aj teraz ju mám na kolenách a ťukám....
22. mar 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Veru, vonku je krásne, slnečno a teplo a ja tvrdnem v robote... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......jaj veru!! :frowning2: .......aj môj muž je z toho nešťastný, že príde domov a slniečko už za kopcom :frowning2:
22. mar 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Akurát mi volali z magnetickej rezonancie. Zajtra od 12-tej tam budú mať nejakých technikov :frowning2:. Ale môžeme prísť dnes na 19:00. Ale aj tak si už zajtra vezmem voľno. Aspoň pôjdem dať Vikiho popočúvať k doktorke. Pre istotu.
22. mar 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no vidíš, to je slečna.....Deniskovi nevadí ked chodí ako prasiatko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chodí taký stále..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my sme od rána upratovali, dostal handru do ruky a poslušne vyumýval všetky poličky v svojej izbe....aj hračky ....len aby nemusel ležať v posteli.... :grinning: :grinning: :grinning: a ja som zas nejaká unavená...na mna fakt vliezla jarná únava..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka tak už budete dneska vedieť, že čo a ako???? :confused:
22. mar 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko výsledok vedieť nebudeme. To trvá tuším týždeň a pošlú to k dr. na Kramáre. Takže až tam sa dozvieme čo a ako. Ale teraz ho už to kolienko našťastie nebolieva...klop-klop!
Buď jarná únava, alebo blíziaci sa pôrod. Niečo z toho určite. Vždy, keď sa ráno prihlasujem na koňa, tak myslím na to, či ťa tu uvidím, alebo si už v pôrodnici :wink:.
22. mar 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak super, že ho to už nebolieva......možno fakt len rástol.... :slight_smile: ja som bola v tom , že na MR sú výsledky vlastne hned.....no, zas som múdrejšia..... :grinning:
22. mar 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko možno rástol a možno to bolo z tých jeho večných viróz...
22. mar 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako vám je?...........
22. mar 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ty si kde stratená? Ste boli vonku, čo?
22. mar 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chceš pravdu????? :pensive: ja som unavená, Denisko ma zas vyše 39 a bol už aj vracať...a do toho, svokrovci robia plavačku, takže sa nedá ani spať, lebo pod nami je hluk..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a susedia vonku niečo pália,a moje prádlo na balkone možem prať zas......zabudla som na niečo??????
22. mar 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne zabudla..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Simčo si robí z mojho mechúru skákaciu loptu, takže som každých 10 minút na WC....aby to už bolo na kompletku..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru tak vonku....krásne je .... :sunglasses: :sunglasses: .......potom sme spinkali......ale dlho tu nebudem..ideme pre MAťka...tam sa vyhraju na ihrisku

@denisenko super :frowning2: :frowning2: .....radšej sa nejdem ani pýtať :frowning2: :pensive:
22. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nejak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a vonku je tak krásne......
22. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len vy sa pekne vyliečte ....hlavne ked má Nisko teplotu............to mu nejak dlho trvá :frowning2:
22. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to, to...nejako dlho stále žiadne zlepšenie...... :pensive:
22. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...nie je ešte s toho podrážený???.....aj ležka?
22. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka podráždený? on nie...skor ja..... :cry: doobeda moc neležal, ale teraz musí, inak sa mu vyhrážam studenou sprchou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .........verím...už máš toho všetkého plné zuby........dobré vyhrážky.......už si mu to niekdy robila???

ideme sa chystať.......držte sa :frowning2:
22. mar 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej, zábaly a vlažná sprcha...to pozná....sa bojí jak čert svätej vody..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: noo....užite si aspon vy vonku... :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som to Maťkovi raz robila...aj to ked mal 40......nezvykne mať tak dlho teploty..........Nisko si užije :frowning2: :frowning2:

ešte si užívame.....deti vonku a sa zbavuje zimných vecí......dúfam že ich už nebudeme potrebovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja som robila poriadky so zimnými vecami..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nemienim ich už vyťahovať....aní nááááhodou.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved už je pár dní jar, nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ani ja nie...radšej nech pomrznú.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................celkom sa vydarila jar,že? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. mar 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok