• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: istto by si ich nenechala zamrznúť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, krásne jarné dni, škoda len, že nemožem ísť už kočíkovať...iba ak nejakého macka..... :grinning:
22. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že nieeeee............ha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
neboj nič žiadny macko....zachvilu to bude Simonko.....hádam už takto o mesiac....................len som zvedavá s kým si tu budem kecať potom :unamused:
22. mar 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ak bude taký spachtoško ako Nisko, tak so mnou...aj ti poleziem na nervy....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://varecha.pravda.sk/recepty/tvarohovy-kremes-fotorecept/15199-recept.html
našla som takýto koláčik...dufam že sa podarí aj z bezl. múky :sweat_smile:
22. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
22. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mnam....si ich rozmaznávaš..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no som zvedavá..... :slight_smile: ....v tom prípade bodaj by spinkal...stále.....ale už by si aj mohla ísť rodiť nemyslíš? :slight_smile: :slight_smile: ..................ozaj ako s mužom vy budete tu a on tam?.....či ako?
22. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš....aj to posledné pre mojich bezlepkáčikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš...ideme k striguni...tak nech slintá :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no bodaj by..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idete na celý víkend?
22. mar 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte nemožem ísť......musí sa najskor Nisko dať dokopy a až potom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v lete máme na pláne ísť za tatinkom, a ak bude všetko v poriadku, hádam ostaneme všetci tam..... :dizzy_face: moje zbožné želanie...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už mi chýba, že mi nemá kto chrápať za ušami...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko jasné vyliečte sa počkajte na tatinka....potom možeš ísť......
a škola ako?....................ste už dlho od seba...aj si odvykneš od chrápkania...:wink:
22. mar 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka možno preto horšie spávam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru, už som sa rozhodla, že vyliečime Niska, potom ho asi ešte nechám týžden doma, aby mi zas niečo nedoniesol zo školky....potom príde tatinko na ..asi 9 dní, a ja možem kludne ísť do porodnice..... :grinning: perfektný plán, že????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko bodaj by ti vyšiel :slight_smile: :wink: ...................ale vymyslene dobre... :grinning: :grinning: ...teda premyslané
22. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ich volať dnu.........sa zas napočúvam :angry:
22. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no, na to že moje mozgové bunky už dávno nepracujú....celkom fajn výkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom mi povedz, ako ti vyšiel ten koláč z bezlepkovej múky...som zvedavá..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a čo moje bunky....tak dlho doma.....sa divím že som ešte ako tak normálna :grinning: :grinning:

aj ja som zvedavá :confused: :sweat_smile:
22. mar 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. mar 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však len sa smej.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ......o tri roky sa budeme aj ja :grinning: ...ak budeme spolu :wink:
22. mar 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
detičky sa pekne hrajú...ja som si požehlila......zachvilu sa pojdu kúpať a spinkať...... :slight_smile: ...celkom sa aj teším :wink:
22. mar 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme sa už okúpali.....dostal Ibalgin, zas skončil v záchode...už mu to nebudem dávať, robí mu viac zle, ako dobre..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vlažná vana, panadol a šup do postele....ale ho triaslo, a celé ramienka má bordové flaky.....nie som si istá, ale zrejme bude na ten brufen alergický..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa budem modliť, aby ráno vstal a nič mu už nebolo... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no fajn, Denisko zaspal na polceste z postele..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vyzerá to tak, že vlažný kúpeľ zabral..čelo ma chladné...... :wink: :wink: :wink:
22. mar 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bola som ho skontrolovať.....chudatko moje...strašne nepokojne spí....rozhadzuje rukami, krúti hlavičkou.....vrtí sa v posteli......dúfam, že sa mu len niečo sníva....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak moj hrdina vydržal v kľude ležkať na magnetickej rezonancii. Ale bol to teda riadny hluk. Nešťastie ma nechali pri ňom. On síce mal sluchátka s hudbou, ale aj tak to vraj dosť počul. Lenže ja som sluchátka nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@denisenko držím päste, nech ja Nisko OK. Ja som Vikiho sprchovala vlažnou vodou teraz v nemocnici,ˇveľmi mu to robilo dobre...
22. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka zrejme ta vlažná voda zabrala aj jemu.....zatial nie je horúci....klop,klop,klop...tak si idem lahnuť aj ja..... :slight_smile: Vikinko je poriadny frajer...ešte aby boli výsledky v poriadku a je to..... :slight_smile:

dobrú nocku.... :wink:
22. mar 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru...Ďakujeme. Dobrú noc.
22. mar 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
...tak sme sa zas vyspali...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: horúčky klesli, ale od včera grcáme...zo všetkého, aj z hltu vody...od4-tej sme presťahovaní na WC..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2012 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@denisenko pekne.........jedno lepšie ako druhé :frowning2: :frowning2:

@utka :slight_smile: :dizzy_face: .....
23. mar 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.....

@utka..viki je chlapík, že to tak fajn zvládol :slight_smile: :slight_smile:

@jacka...kedy ideš naten koláčik?..dnes?...

@denisenko..no super!! :frowning2:...čo sa ešte na vás nalepí?? :angry: :frowning2:
23. mar 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a hádajte čo mi máááááááme?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................angínu, jupííííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

@denisenko...nestretli sa tie bacily niekde na polceste a nerozhodli si z nás urobiť dobrý deň?.....že najskôr nisko má bacilaka a lilka grckanie a potom si podali ruky a že výmenááááááá......grc do rajca a bacilko do PB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

........však včera Lilka prišla zo škôlky, a zaspala...už to mi bolo čudné.....skúsim čelo a hotová piecka, namerala som 39,1....tak šup panadol..meriam každú hodinu a že stále 39,1...až po 3 hodinách to kleslo na 37,5, ale Lilke bolo na vracanie, bolelo ju bruško a aj hlava niekde v zadu...to som sa naľakala a poslala som ju s mužom na pohotovosť.......a tam, že začínajúca angína :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....v utorok kontrola u našej Dr. .....a predpokladám, že do škôlky pôjde až po veľkej noci...moje nervy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok