• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo sa ti zdalo smiešne???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to vážne si prala ešte raz? to fakt poteší....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy máte susedu kostolníčku???, lebo náš sused je originál farár, vážne.....len býva doma u mamky...a chová holuby...takže čo nesmrdí od dymu je od holubov .......vieš aké, že????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie nie...nie je to originál kostolníčka...len ja ju tak volám,lebo je v kostole viac ako doma.....svätuškárka svätá...a najväčšia papuľa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko napr.teraz som sa zasmiala..na tom,ako si písala...že s pomocou božou a hlavne varechy zjedol :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 jáááj......chodiaci rozhlas..... :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko presne tak :grinning:
@aninka29 nuž tak, treba si pomocť všetkými dostupnými prostriedkami..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved jasné....súhlasím s tvojou metódou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ale zas sa mi to aj vracia..... :angry: ked sa sťažujem, že drobec robí neplechu, lebo ma všade utláča , tak vždy zahlási: mamí, použi varechu.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Nisko chce len dobre pre svojho bračeka...nech si zvyká od prdliniatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech vie čo ho čaká :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 presne tak...... :grinning: len kto furt bude potom kupovať nové varechy?????? :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tatík vám nejaké do zásoby vystružliká :wink: :slight_smile: to by zvládol si myslím :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 jasné, to zvládne..... :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved vravím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked už bude,tak nech urobí pár aj pre nás :slight_smile: :slight_smile: lebo náš tato by to nezvládol :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned by si rezol do prsta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 dobre...odkážem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte nespíte?
27. mar 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moje už čučajú :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a ja mám veget
27. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jáááj ste hoho zas popísali.....
detičky spinkaju ja si idem ožehliť......zajtra tu nebudem..idem na sono prsníka.......potom k našim tak len poobede budem tu....pa...pa

dobru ....
27. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 aj moj už je v posteli...ale ešte nespí...ped chvílkou bol skajpovať s tatinkom..... :dizzy_face:
@jacka náááá a kde ste celý den???,
27. mar 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vaše detičky už spia?Viki ešte pozerá rozprávku Hero factory. Ale to má namiesto čítania...
27. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku... :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúú...
27. mar 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@jacka veľa šťastia prajem :dizzy_face: .....
dnes to vyzerá na pekný deň :sunglasses:
28. mar 2012 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Dnes je naozaj pekne, aj teplo dosť, hneď od rána.
@denisenko no čo? Tak bude to dnes ako povedala aninka???
28. mar 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko..neskoré... :wink:
@utka no, zatial to nevyzerá, že by sa trafila...ale do večera je daleko.... :grinning: som ráno od samej radosti, že Denisko neteplotuje a nekaká, ale zato trošku viac papá vyluxovala celý dom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 si nám včera poslala ten vietor?????.....tak strašne fučalo celú noc....teraz dofučalo mraky, sem tam sa prederie slniečko...a zas mraky..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. mar 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veruuu...do večera ďaleko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............neposlala som nič...aj my máme :angry: ....tak ako to ráno vyzeralo krásne,tak je teraz zamračené a fučí...len sem tam sa to slnko ukáže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nám sa to sem tam pretráva.....a dneska už nefúka, ale včera...to stálo za to.....Denisko mi tvrdil, že hrmí.... :grinning: :grinning: :grinning: ale strecha to ustála, tak fajn...... :wink:

idem siestovať, po obede a kávičke...ešte dobnem do niečoho sladkého a podme priberať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!......nejako som včera nestíhala, ale kukám, že som ani nikomu nechýbala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...však nevadíííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ja dám o sebe vedieť aj tak :grinning: :grinning: :grinning:

.......boli sme s Lilkou na kontrole, a naša Dr., že načo dostala ATB, veď to asi nie je angína, ale nejaký vírus a na ten ATB nezaberajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....však ja nie som Dr. a tá čo bola na pohotovosti hádam vie čo robí ...ach, ach mohli by sa nejako dohodnúť ako budú dávať ATB!!! :confounded: .....nakoniec naša Dr. skonštatovala, že to asi bude streptokok, lebo Lilka má červený jazyk a celé ústa vysypané, tak zajtra na výtery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........potom som sa doma nejako rozupratovala, ale išlo mi to ako v lete na saniach, pri tých dvoch prísavkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takže som PC radšej ani nezapínala.....

@denisenko.....čítam, že vy sa máte už lepšie :slight_smile:..to ma tešíííííííííííí :dizzy_face:...ty ešte vládzeš??? :frowning2:.....ale asi poctivo počkáte na tatinka :slight_smile: :slight_smile: ..kedy to príde v piatok?

@jacka...sono prsníka????? :confused: :confused: :confused: ...dúfam, že len preventívne...

@utka...vy ako s kašľom????.....lepšíte sa?::.
28. mar 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my sme na vás mysleli, neboj...ale poznám, že sa človek k netu nedostane, ked má tých predškolských doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tiež len teraz, ked spí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tí MUDr sú fakt múdri..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: človek aby tam už rovno prišiel aj s diagnozou, nadiktoval, čo chce predpísať a ked nezaberie, tak aby bol aj na vine...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ej, veru, čakáme na kompletnú rodinku.... :dizzy_face: tatinko sa dotrepe asi až v sobotu v noci..... :confounded: mal prísť v piatok, ale prichádza im dážd a kedže iba on je vyškolený na postreky, musí ostať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma moc nepotešil, ale čo už....
28. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......veru doktori :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..škoda reči..vy ešte pôjdete na kontrolu??.....neviem či aj nisko je taký, ale lilka je neskutočne protivná!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......taký poriadny vysávač energie...len čo oči rozdrapí, už by sa hrala, ale samoška, že nie sama, takže to je stále mamííí poď sa hrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......pomóc, kedy sa to naučí trošken samo hrať :frowning2: .........ˇona si nedokáže ani sama vymaľovávať, aj to musím pri nej sedieť a pozerať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :cry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........

......tak o to dlhšie by vám mal tatinko teda zostať doma!!!!! :slight_smile: :slight_smile: ........majú teraz kopec roboty, že?.....vydrží ešte Simko čakať?? :wink:
28. mar 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak našťastie Denisko sa zahrá aj sám, nejaký čas..... :angry: hlavne skoro ráno, a nechá ma chvílku dlhšie ležať v posteli..... :sweat_smile: ale tiež chodí, mamííííí......teda, pokial nie je na nete..to ma nepotrebuje.... :grinning: pojdem s ním zajtra, nech ho pozrie, či je to už lepšie....aspon to tak vyzerá... :wink: a Lilka sa nezahrá s Lolkou, ked sú dve? :confused:
28. mar 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok