Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo sa ti zdalo smiešne???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 to vážne si prala ešte raz? to fakt poteší....... 😝 😝 😝 😝 vy máte susedu kostolníčku???, lebo náš sused je originál farár, vážne.....len býva doma u mamky...a chová holuby...takže čo nesmrdí od dymu je od holubov .......vieš aké, že????? 😝

aninka29
27. mar 2012

@denisenko nie nie...nie je to originál kostolníčka...len ja ju tak volám,lebo je v kostole viac ako doma.....svätuškárka svätá...a najväčšia papuľa 😀 😀 😀 😝

aninka29
27. mar 2012

@denisenko napr.teraz som sa zasmiala..na tom,ako si písala...že s pomocou božou a hlavne varechy zjedol 😉 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 jáááj......chodiaci rozhlas..... 😀 😀 😀

aninka29
27. mar 2012

@denisenko presne tak 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 nuž tak, treba si pomocť všetkými dostupnými prostriedkami..... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. mar 2012

@denisenko ved jasné....súhlasím s tvojou metódou 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 ale zas sa mi to aj vracia..... 😠 ked sa sťažujem, že drobec robí neplechu, lebo ma všade utláča , tak vždy zahlási: mamí, použi varechu.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. mar 2012

@denisenko Nisko chce len dobre pre svojho bračeka...nech si zvyká od prdliniatka 😀 😀 😀 😀 nech vie čo ho čaká 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 presne tak...... 😀 len kto furt bude potom kupovať nové varechy?????? 😀 😀

aninka29
27. mar 2012

@denisenko tatík vám nejaké do zásoby vystružliká 😉 🙂 to by zvládol si myslím 🙂 🙂

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 jasné, to zvládne..... 😀 😀

aninka29
27. mar 2012

@denisenko ved vravím 😀 😀 😀 😀 a ked už bude,tak nech urobí pár aj pre nás 🙂 🙂 lebo náš tato by to nezvládol 🤐 😀 😀 😀 😀 hned by si rezol do prsta 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 dobre...odkážem.... 😀 😀 😀 😀 ešte nespíte?

aninka29
27. mar 2012

@denisenko moje už čučajú 😔 😵 😵 😵 ......a ja mám veget

jacka
27. mar 2012

jáááj ste hoho zas popísali.....
detičky spinkaju ja si idem ožehliť......zajtra tu nebudem..idem na sono prsníka.......potom k našim tak len poobede budem tu....pa...pa

dobru ....

denisenko
27. mar 2012

@aninka29 aj moj už je v posteli...ale ešte nespí...ped chvílkou bol skajpovať s tatinkom..... 😵
@jacka náááá a kde ste celý den???,

utka
27. mar 2012

Vaše detičky už spia?Viki ešte pozerá rozprávku Hero factory. Ale to má namiesto čítania...

denisenko
27. mar 2012

dobrú nocku... 🙂

utka
27. mar 2012

Dobrúúúú...

aninka29
28. mar 2012

dobré ránko 🙂
@jacka veľa šťastia prajem 😵 .....
dnes to vyzerá na pekný deň 😎

utka
28. mar 2012

Ahojte.
Dnes je naozaj pekne, aj teplo dosť, hneď od rána.
@denisenko no čo? Tak bude to dnes ako povedala aninka???

denisenko
28. mar 2012

dobré ránko..neskoré... 😉
@utka no, zatial to nevyzerá, že by sa trafila...ale do večera je daleko.... 😀 som ráno od samej radosti, že Denisko neteplotuje a nekaká, ale zato trošku viac papá vyluxovala celý dom..... 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 si nám včera poslala ten vietor?????.....tak strašne fučalo celú noc....teraz dofučalo mraky, sem tam sa prederie slniečko...a zas mraky..... 😠 😠 😠 😠 😠

aninka29
28. mar 2012

@denisenko veruuu...do večera ďaleko 🙂 🙂 🙂 🙂 ............neposlala som nič...aj my máme 😠 ....tak ako to ráno vyzeralo krásne,tak je teraz zamračené a fučí...len sem tam sa to slnko ukáže 😝

denisenko
28. mar 2012

@aninka29 nám sa to sem tam pretráva.....a dneska už nefúka, ale včera...to stálo za to.....Denisko mi tvrdil, že hrmí.... 😀 😀 😀 ale strecha to ustála, tak fajn...... 😉

idem siestovať, po obede a kávičke...ešte dobnem do niečoho sladkého a podme priberať...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. mar 2012

ahojte!!......nejako som včera nestíhala, ale kukám, že som ani nikomu nechýbala 😀 😀 😀 😀 ...však nevadíííííííííí 😝 😝 😝 😝 ........ja dám o sebe vedieť aj tak 😀 😀 😀

.......boli sme s Lilkou na kontrole, a naša Dr., že načo dostala ATB, veď to asi nie je angína, ale nejaký vírus a na ten ATB nezaberajú 😝 ....však ja nie som Dr. a tá čo bola na pohotovosti hádam vie čo robí ...ach, ach mohli by sa nejako dohodnúť ako budú dávať ATB!!! 😖 .....nakoniec naša Dr. skonštatovala, že to asi bude streptokok, lebo Lilka má červený jazyk a celé ústa vysypané, tak zajtra na výtery 😝 😝 😝 😝 ........potom som sa doma nejako rozupratovala, ale išlo mi to ako v lete na saniach, pri tých dvoch prísavkách 😝 ..takže som PC radšej ani nezapínala.....

@denisenko.....čítam, že vy sa máte už lepšie 🙂..to ma tešíííííííííííí 😵...ty ešte vládzeš??? ☹.....ale asi poctivo počkáte na tatinka 🙂 🙂 ..kedy to príde v piatok?

@jacka...sono prsníka????? 😕 😕 😕 ...dúfam, že len preventívne...

@utka...vy ako s kašľom????.....lepšíte sa?::.

denisenko
28. mar 2012

@leninka75 🙂 🙂 🙂 my sme na vás mysleli, neboj...ale poznám, že sa človek k netu nedostane, ked má tých predškolských doma.... 😝 ja tiež len teraz, ked spí...... 😀 😀 😀 😀 ....tí MUDr sú fakt múdri..... 😝 😝 😝 😝 človek aby tam už rovno prišiel aj s diagnozou, nadiktoval, čo chce predpísať a ked nezaberie, tak aby bol aj na vine...... 😝 😝 😝 😝 😝 ...ej, veru, čakáme na kompletnú rodinku.... 😵 tatinko sa dotrepe asi až v sobotu v noci..... 😖 mal prísť v piatok, ale prichádza im dážd a kedže iba on je vyškolený na postreky, musí ostať.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ma moc nepotešil, ale čo už....

leninka75
28. mar 2012

@denisenko ......veru doktori 😝 😝 😝 ..škoda reči..vy ešte pôjdete na kontrolu??.....neviem či aj nisko je taký, ale lilka je neskutočne protivná!! 😝 ......taký poriadny vysávač energie...len čo oči rozdrapí, už by sa hrala, ale samoška, že nie sama, takže to je stále mamííí poď sa hrať 😝 😝 😝 😝 ......pomóc, kedy sa to naučí trošken samo hrať ☹ .........ˇona si nedokáže ani sama vymaľovávať, aj to musím pri nej sedieť a pozerať 😝 😝 😢 😢 😠 😠 😅 😅 😅 .........

......tak o to dlhšie by vám mal tatinko teda zostať doma!!!!! 🙂 🙂 ........majú teraz kopec roboty, že?.....vydrží ešte Simko čakať?? 😉

denisenko
28. mar 2012

@leninka75 tak našťastie Denisko sa zahrá aj sám, nejaký čas..... 😠 hlavne skoro ráno, a nechá ma chvílku dlhšie ležať v posteli..... 😅 ale tiež chodí, mamííííí......teda, pokial nie je na nete..to ma nepotrebuje.... 😀 pojdem s ním zajtra, nech ho pozrie, či je to už lepšie....aspon to tak vyzerá... 😉 a Lilka sa nezahrá s Lolkou, ked sú dve? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre