• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@denisenko ........inak sila, že začínajúci zápal pľúc!! :frowning2: ...boli ste aj na rtg?......nás s lolkou poslali vtedy čo mala priedušky...........s tým hraním je to ako kedy...niekedy majú slabé chvíľky :grinning: :grinning: :grinning: a pohrajú sa, ale lolka začína byť protivná, chce mať všetko čo si nachystá lilka.....urobím poriadok a potom mi tu zvyčajne lietajú dva balóny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie, na rtg sme neboli...už sam o sebe vyzerá ako rtg snímok..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a najnovšie ma volá s láskou, že "kotelňa"........hádajte prečo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..nie ja neviem ..prečooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
28. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem to už trošku "vyluftovať" :grinning:
28. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no když kotel, tak poriadny......................
28. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ako je tam teplúčko a my sedíme doma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: som bola v Tescu, sa trošku prejsť.....zajtra pojdem k detskej sa spýtať, či ho možem dať na chvílku na dvor, ked je teplo..... :dizzy_face:
28. mar 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@denisenko ty si ešte dva v jednom? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. mar 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nieeee....to je fotka po výdatnom obede...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako si dopadla na sone?
28. mar 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si si riadne položila...... :grinning: :grinning: :grinning: .......................
dobre...všetko v poriadku... :wink:
28. mar 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka, Viki kašle, ale mám pocit, že už je to lepšie. Zajtra ráno idú s tatinkom k doktorke. Kázala prísť, nech ho popočúva.
Dnes sme boli na logo...to nešťasné "R" :frowning2:. Ale dnes sa mu asi tak 3x podarilo také slabé. Aj dostal pochvalu. No uvidíme, či sa to do septembra naučí. Dúfam, že áno.
28. mar 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko superské brušino...
28. mar 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nám sa ten kašel akoby zastavil niekde na pol ceste.... :confused: :confused: :confused: ale Denisko už lieta po dome ako s nasoleným zadkom, takže zrejme je všetko OK.... :grinning: ....
@jacka tak vieš, nikdy nevieme, kedy udrie hladomor....treba sa predzásobiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moj muž ma už teraz hlavu v smútku, že o chvílu budem zas jak palica..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....práve ma napadlo...sono prsníkov je každé dva roky, že?minulý rok som bola.... :rolling_eyes:
28. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......alebo nie????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. mar 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka neboj naučí sa....aj Maťko sa naučil.....mne vravela logo že čím pomalšie sa naučí tým lepšie...... :wink: .....

@denisenko neviem ja som bola prvý krát................len sa najedz ....chytia ťa chútiky.....kukneš do ladničky a tá je už prázdna.. :grinning: :grinning: :grinning: tak jedz pokial to nezješ všetko :wink:
28. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka prvý krát???????? :confused: :confused: :confused: :confused: ja od Deniska musím povinne chodiť každé dva roky.... :fearful: ...neboj, chladnička je zásobená, čo keby náhodou bolo treba..... :slight_smile:
28. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na sono prsníkov raz, keď som mala 30 rokov. Od vtedy nie :confused:
28. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prvá krát..mala som na hov....o.....dr.......................keby náhodou prišla tretia svetová?? :grinning: :grinning: :grinning: ...ako škrečok na zimu...správne :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo...myslíte si že je normálne pri školke vypalovať trávnik...dnes mi Maťko ukazoval spálenú trávu :angry: :angry:
28. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie tretia svetová...ale tatinko skor domov...... :grinning: :grinning: :grinning: ale to je skoro to isté, aspon čo sa plnej chladničky týka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka
@jacka baby, takto sa zanedbávate..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: od prvého porodu sa má chodiť na kontrolné sono každé dva roky..aj to sa mi zdá na odhalenie rakoviny dosť dlhý interval.....a na krčok každý rok...tak.....inak, aj ja som mala a aj teraz mám takú gynu, že zaplakať...ale na toto si potrpeli obidve....tu som musela ísť, ked som k nej prestúpila, a tá stará mi posielala odkazy po každej známej, že sa mám dostaviť ...kedže som bola častejšie preč ako na SK.... :sweat_smile:
28. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....možno deti fajčili..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niekto už fakt nevie, čo so sebou...ked si to vezmeš, že vypalovať tráva sa nemá a je úplne jedno, kde.....a nie ešte tam, kde sú deti....... :pensive: :pensive: :pensive:
28. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, ja len tak potichu, nech to nezakríknem...klop,klop,klop......Denisko večeral, a sám...bez varechy...dobrovolne...rohlík so šunkou...som skoro odpadla :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to ma zanedbáva gynekológ...mám sa sama pýtať?
28. mar 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak sa vypýtaj...máš na to nárok, to je ako preventívne...ale mal by ťa poslať gynekolog.... :angry:
28. mar 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na preventívke a na cytológii som bola v januári, tak keď najbližšie pôjdem, spýtam sa ho...
28. mar 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka radšej sa spýtaj....ja tiež teraz neviem, či som bola minulý rok v marci, alebo rok predtým....... :angry: ale podla Deniskových rokov, to vychádza na minulý rok....... :grinning: cytologiu mi robili pre istotu 2x tento rok...raz na SK a raz v IT :slight_smile:

hurá, dlážky a schody umyté....čo s načatým večerom????? :grinning:
28. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrú noc...
28. mar 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vyložiť nohy, dopozerať modré z neba a hajde pod perinu..... :grinning: dobrú nocku...... :wink: zajtra pojdem s Niskom ráno k doktorke, tak ak náhodou sa neozvem, nemusím byť v porodnici....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@denisenko .....len sa ozvi.....keby niečo.... :slight_smile: ....ty si rizikový faktor,chápeš......som rada že Niskovi je po takej dlhej dobe dobre...super :slight_smile: .....................inak ja som mala tiež na figu dr...........po prvom porode ma na prenetívke pekne odflákol.........a tento je zlatučký....ale doma by som ho nechcela :wink: :grinning: :grinning:

@utka visíš to...ani nevieme na čo máme nárok.....ked sa spoliehaš len na dr. a veríš im :angry: :angry:
29. mar 2012 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kdeže ste žienky......už mám navarené a pojdeme von....vykúka nám tu slniečko.... :sunglasses: :sunglasses: ...ale....začína zas fúkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja napríklad chodím raz za rok na cytológiu a kolegyňa len raz za dva. Vraj keď nie je problém, tak to stačí. To jej povedal jej dr.
U nás je tiež slniečko, ale vetrisko.
Viki u dr. dobre. Vraj to bol len bežný infekt dýchacích ciest.
V práci sme iba dve, tak máme čo robiť. Ešteže je zajtra piatok :wink:
29. mar 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok